idanitoکارت ورود به جلسه دکتری

دوره ی دکتری بالاترین دوره ی تحصیلی آموزش عالی است که به اعطای مدرک تحصیلی می انجامد. برای ورود به این دوره باید در آزمون دوره ی دکتری ثبت نام شرکت نمایید. لازمه ی شرکت در آزمون دکتری 98، ارائه کارت ورود به جلسه دکتری  است که معرف هویت و مشخصات فرد می باشد. بر این اساس با توجه به اهمیت این موضوع ما به بررسی نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 98، زمان برگزاری آزمون دکتری 98 و نیز زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 98 پرداخته ایم. پس از انجام ثبت نام آزمون دکتری و درج اطلاعات لازم، مشخصات فرد ثبت می شود و کد رهگیری دریافت می کند. چند روز قبل از برگزاری آزمون دکتری، داوطلب باید    

کارت ورود به جلسه دکتری      98 را تهیه نمایید. کارت ورود به جلسه ی آزمون دکتری 98 حاوی مشخصات فرد مانند شماره شناسنامه و نام و نام خانوادگی و حوزه ی امتحانی است و مشخص می کند که متقاضی در کجا و در کدام رشته محل باید آزمون بدهد.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

برای دریافت     

کارت ورود به جلسه دکتری      ، داوطلبان ابتدا باید ثبت نام آزمون دکتری 98 را انجام داده باشند. پس از انجام ثبت نام که در هفته ی اول آذر انجام شد. برای دریافت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای آزمون از طریق سایت سازمان سنجش باید از 30 بهمن تا دوم اسفند 97 اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری 98

آزمون دکتری 98 در روز جمعه 3 اسفند 97 برگزار می شود و داوطلبان می بایست برای شرکت در آزمون دکتری 98 در روزهای 30 بهمن تا 2 اسفندماه،     

کارت ورود به جلسه دکتری      را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 98

اعلام نتایج آزمون دکتری 98 در سه بازه ی زمانی و در سه مرحله صورت می گیرد:
مرحله ی اول: اعلام نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش
مرحله دوم: انتخاب رشته اینترنتی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته منحصراً کارت ورود به جلسه دکتری از طریق سایت سازمان سنجش
مرحله سوم: اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی دکتری 98

در این مقاله به بررسی زمان و نحوه انتشار   

کارت ورود به جلسه دکتری       پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله اعلام نتایج نهایی دکتری 98 بزنید. 
اگر سوالی در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.


تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98

با تغییر نظام آموزشی به 6 سال ابتدایی، 3 سال دوره متوسطه اول و 3 سال دوره متوسطه دوم و تغییر کتاب ها و امتحانات، تاثیر      

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98      نیز تغییر کرده است. کنکور 98 تنها کنکوری نیست که با تغییرات مواجه شده است، در دهه 80 نیز شاهد چنین تغییراتی بودیم، بنابراین در حال حاضر داوطلبین کنکور 98 به سه گروه تقسیم می شوند و تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 برای هر یک از این گروه داوطلبین، متفاوت است.

 

تاثیر سوابق تحصیلی

اگر این سوال برای شما نیز پیش آمده است که میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 به چه صورت است؟ و یا تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 برای افرادی که دیپلم خود را قبل از 97 کسب کرده اند، چگونه است؟ پیشنهاد می کنیم ما در این مقاله که به توضیح تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 می پردازیم، همراهی کنید.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98      در کنکور در هر سال متفاوت است. این بدین معناست که اگر طالب شرکت در کنکور سراسری 98 هستید، بایستی تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

داوطلبین کنکور سراسری 98 شامل گروه های زیر می شوند:

 • دیپلمه های قبل از 84
 • دیپلمه های 97-84
 • دیپلمه های 98

تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 نیز برای هر یک از گروه های فوق متفاوت است. در ادامه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 را برای هر یک از داوطلبین توضیح می دهیم.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 برای افرادی که دیپلم خود را قبل از سال 84 اخذ کرده اند، صفر است، یعنی سوابق تحصیلی آن ها هیچ گونه تاثیری بر نمره کل نهایی و رتبه آنان ندارد.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 بر نمره کل نهایی افرادی که دیپلم خود را در بین سال های 97-84 کسب کرده اند تاثیر گذار است، البته آن گروه از داوطلبانی که امتحانات یک یا چند درس آن ها به صورت نهایی، سراسری و یا کشوری برگزار شده است.       

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98       برای این گروه از داوطلبین به شرح زیر است:

 • تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم 25%
 • تاثیر سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی 5%

تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 برای این گروه از داوطلبین در مجموع 30% است. 20% سوابق تحصیلی به طور قطعی بر نمره کل نهایی داوطلبین تاثیر گذار است و 10% سوابق تحصیلی تنها در صورتی که تاثیر مثبت داشته باشد، تاثیرگذار خواهد بود.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 برای دیپلمه های 98 که بر اساس نظام جدید آموزش دیده اند و امتحانات پایه دوازدهم آنان به صورت سراسری برگزار شده است نیز برابر 30% است. تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 برای دیپلمه های 98 به صورت 20% تاثیر قطعی و 10% تاثیر مثبت زیر پیش بینی می شد، اما مطابق آخرین اخبار از آنجایی که تاثیر قطعی در کنکور 98 حذف شده است، تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 ، فقط به صورت تاثیر مثبت (30%) خواهد بود. از آن جایی که افرادی که دیپلم خود را در سال 98 کسب کرده اند، دارای دوره تحصیلی پیش دانشگاهی نیستند، سوابق تحصیلی آنان شامل معدل و نمرات پایه دوازدهم آنان می شود.

ما تلاش کردیم تا با بررسی تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله     

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98       بزنید.

اگر سوالی در زمینه کنکور و تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 ذهن شما باقی مانده است می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید و پاسخ خود را دریافت کنید.شرایط کسری خدمت 

به طور قطع کسری خدمت بعد از خرید سربازی از موضوعاتی است که با ورود به سن مشمولیت وارد ذهن افراد می شود، آن دسته از داوطلبانی که می توانند از فرصت ویژه ی کسری خدمت استفاده کنند در اکثر مواقع به دلیل عدم آگاهی آن را از دست می دهند.
در این مقاله با موضوع     

شرایط کسری خدمت     همراه شما هستیم تا اگر شما هم شامل افرادی می شوید که میتوانند طول دوره سربازی خود را کاهش دهند ، از جزئیات این موضوع مطلع شوید. در این مقاله با جزئیات شرایط کسری خدمت 97 مانند هزینه و شرایط درخواست، شرط بهره مندی از کسری خدمت، شروط کسر از خدمت و . آشنا خواهید شد، به مشمولین خدمت پیشنهاد میکنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. همچنین میتوانید با مراجعه به مقالات مربوطه از مدارک لازم جهت کسری خدمت ، فرایند اقدام کسری خدمت ، انواع کسری خدمت مطلع شوید. با توجه به اینکه قوانین، مقررات و تبصره های مربوطه به کسر از خدمت در حال تغییر می باشد، برای کسب اطلاعات جامع و به روز در خصوص جزئیات و شرایط کسر از خدمت لازم است با مقاله شرایط کسری خدمت با آیدانیتو همراه باشید.

شرایط کسر خدمت

افرادی که قصد دارند از شرایط رزمندگی، جانبازی و آزادگی خود برای کسری خدمت استفاده کنند، توجه داشته باشند که طبق بیانات جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا راجع به     

شرایط کسری خدمت     ، عدم غیبت مهم ترین شرط استفاده از کسری خدمت می باشد. بنابراین لازم است مشمولان قبل از وارد شدن به غیبت نسبت به وضعیت سربازی خود اقدام نمایند و همچنین افرادی که در حین خدمت می باشند هم می توانند از این مورد بهره مند شوند ، بنابراین وجود غیبت، مانع بزرگی برای استفاده از این شراط است، توجه داشته باشید که تنها 20 هزار نفر در سال می توانند بر اساس اولویت از این قانون استفاده نمایند.

انواع کسری خدمت

 • کسری خدمت ایثارگران
 • کسری خدمت مناطق امنیتی
 • کسری خدمت مناطق محروم و بد آب و هوا
 • کسری خدمت فرزند
 • کسری خدمت نخبگان
 • کسری خدمت بسیج

قوانین کسر خدمت ایثارگران

 • هر ماه حضور پدر در جبهه، منطقه و جبهه رزمندگان (بیش از 6 ماه) یک ماه کسری وجود خواهد داشت.
 • به ازای هر ماه اسارت پدر، 1 ماه کسری وجود خواهد داشت.
 • به ازای هر یک درصد جانبازی (بالای 5 درصد جانبازی) یک ماه کسری خدمت وجود خواهد داشت.

قوانین کسر از خدمت سربازان دارای فرزند

سربازانی که دارای فرزند می باشند به ازای هر فرزند 3 ماه کسری خدمت خواهند داشت.

قوانین کسری خدمت پروژه

 • طی کردن 2 ماه آموزشی اجباری است.
 • میزان کسر از خدمت حداکثر 19 ماه است.
 • حداکثر 2 پروژه قبل از خدمت را پروژه در حین خدمت می باشد.
 • افرادی که قصد دارند از     

  شرایط کسری خدمت      با هر یک از شرایط بهره مند شوند، همان طور که گفته شد، غیبت در سربازی مانع استفاده از این امر می شود. بنابراین به زمان ثبت نام که از سوی سازمان نظام وظیفه اعلام خواهد شد، توجه داشته باشند. تا اولویت و غیبت را که از مهم ترین فاکتورهای استفاده از شرایط کسری خدمت است از دست ندهند.

همچنین می توانید بعد از شرایط کسری خدمت با مراجعه به مقالات مربوطه از     

شرایط کسری خدمت     به طور مجزا مطلع شوید.
اگر سوالی پیرامون نظام وظیفه و شرایط کسری خدمت  در سال 97 دارید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد :    9099071974

 


لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری 

کسب علم و دانش و بالا رفتن تحصیلات دانشگاهی همواره از نیازهای اساسی بشر بوده و هر فرد سالهای زیادی از زندگی خود را صرف یادگیری انواع علوم می کند. از طرف دیگر، نداشتن تحصیلات عالیه مانع از حضور فرد در پست های شغلی مناسب و پیشرفت فراوان وی است. ممکن است شما هم جزو افراد علاقه مند به تحصیل در دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا باشید. اما دغدغه های زندگی روزمره شانس قبولی در دانشگاه را از شما گرفته است. بهترین راه در این اوقات شرکت در طرح بدون آزمون دانشگاه سراسری بوده که می تواند شما را بدون استرس ها و نگرانی های کنکور و صرف وقت زیاد برای مطالعه دروس آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها به آرزوهایتان برساند. نکته قابل توجه این که آشنایی با     

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری      در این زمان اهمیتی ویژه پیدا می کند. شما دوستان گرامی مسلماً با ارزیابی و تحلیل لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری دست به انتخاب های بهتر و عقلانی تری زده و با آگاهی جلو می روید. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری را به طور جامع برای شما دوستان گرامی بیان می داریم. باشد که مقاله پیش رو اطلاعات لازم را در رابطه با لیست رشته های بدون کنکور سراسری 98 در اختیار شما داوطلبان قرار دهد. لازم به ذکر است که لیست رشته های ذکر شده در این نوشته در کلیه مقاطع تحصیلی بوده و رشته های هر سه گروه اصلی تجربی، انسانی و ریاضی به طور کامل ذکر شده اند.

لیست رشته های بدون کنکور سراسری 

رشته های متعددی در مقطع کاردانی تعریف می شوند که بدون شرکت در کنکور، می توانید در آن ها ادامه تحصیل دهید که از جمله مهم ترین این رشته ها عمران، معدن، برق و مکانیک است. با توجه شمار زیاد این رشته ها، در ادامه به ذکر برخی از آن ها بسنده می کنیم و پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه رشته ها با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

*گروه علوم ریاضی و فنی (کاردانی)
1کاردانی نقشه برداری
2کاردانی مکانیزاسیون کشاورزی
3کاردانی معماری
4کاردانی فنی مکانیک
5کاردانی فنی معدن
6کاردانی فنی عمران
7کاردانی فنی صنایع
8کاردانی فنی خط و ابنیه
9کاردانی فنی جوشکاری
10کاردانی فنی برق
11کاردانی علوم ورزشی
12کاردانی تکنولوژی ماشین های کشاورزی
13کاردانی تکنولوژی آبیاری
*گروه علوم تجربی (کاردانی)
1کاردانی علوم ورزشی
2کاردانی شیمی آزمایشگاهی
3کاردانی تولید و فرآوری خرما
4کاردانی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
5کاردانی تکنولوژی مرتع و آبخیزداری
6کاردانی تکنولوژی گیاهی
7کاردانی تکنولوژی تولیدات دامی

جهت آگاهی از تمامی رشته هایی که در مقطع کاردانی می توانید بدون کنکور در آن ها تحصیل کنید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون آزمون سراسری (مقطع کارشناسی)

در مقطع کارشناسی نیز رشته های بسیاری وجود دارند که امکان تحصیل بدون کنکور در آن ها فراهم است. با توجه به تعدد این رشته ها، در ادامه برخی از مهم ترین آن ها را ذکر کرده ایم. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از     

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری       در مقطع کارشناسی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

*لیست رشته های بدون آزمون سراسری  (مقطع کارشناسی)
1گروه علوم ریاضی و  فنی
2ریاضیات و کاربردها
3اقتصاد کشاورزی
4فیزیک
5علوم کامپیوتر
6مهندسی معماری
7مهندسی کامپیوتر
8مهندسی مکانیک بیوسیستم (کشاورزی)
9شیمی کاربردی
10آمار
11فیزیک مهندسی
12مهندسی برق
13مهندسی عمران (کشاورزی)
14مهندسی پزشکی
15مهندسی صنایع
16علوم قرآن و حدیث
17علوم ورزشی
علوم و مهندسی آب
19مهندسی معدن
20هتلداری
21مهندسی ایمنی
22مهندسی مواد و متالوژی

 

*گروه علوم انسانی
1جغرافیا
2زبان و ادبیات ترکی آذری
3علوم ورزشی
4حقوق
5فقه و حقوق اسلامی
6جهانگردی
7علوم انتظامی
8علوم قرآن و حدیث
9زبان و ادبیات عربی
10مدیریت صنعتی
11فلسفه و کلام اسلامی
12هتلداری
13معارف اسلامی و تاریخ
14معارف اسلامی و کلام
15معارف اسلامی و علوم قرآنی
16معارف اسلامی و اخلاق
17معارف اسلامی و علوم تربیتی
معارف اسلامی و ادیان

جهت آگاهی از تمامی رشته هایی که در مقطع کارشناسی می توانید بدون کنکور در آن ها تحصیل کنید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور سراسری 

این موضوع با توجه به شرایط و قانون های هر دانشگاه متفاوت است. بنابراین امکان ارائه لیست مشخصی از رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور در سال تحصیلی 98 را نداریم. در صورت تمایل به ادامه تحصیل بدون کنکور در یکی از دانشگاه های کشور و در مقطع کارشناسی ارشد باید منتظر فراخوان اعلام شده از جانب هر دانشگاه باشید. چون در هر سال تعداد دانشگاه های پذیرنده دانشجویان استعداد درخشان در دوره ارشد متفاوت است. 
مشاورین متخصص آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند . اگر سوالی در زمینه الیست رشته های ارشد بدون کنکور دارید ، با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.

کدام رشته مناسب من خواهد بود؟

امکان ادامه تحصیل در رشته های بسیاری وجود دارد، اما اینکه بدانید، با توجه به شرایط و علایق شما، کدام رشته برایتان مناسب تر خواهد بود، شما را گام ها به پیش می راند. متاسفانه اکثر داوطلبان به دلیل کم تجربگی، رشته هایی را انتخاب می کنند که علاوه بر اینکه بازار کاری مناسبی ندارد، اشباع نیز شده است. یک جامعه علاوه بر دکتر و مهندس، به برخی از رشته ها، نیاز مبرم تری دارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در روند انتخاب رشته و     

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری       با دقت بیشتری عمل کنید و در این زمینه با مشاوران تحصیلی م کنید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند و با بررسی جنبه های مختلفی مانند بازار کار، به شما بهترین رشته ها را پیشنهاد می دهند.
برای انتخاب بهترین رشته، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

بازار کاری کدام رشته بهتر است؟

بازار کار، از جمله مواردی است که بسیاری از داوطلبان به آن توجه نمی کنند و در روز فارغ التحصیل تازه به این فکر می افتند که حالا مدرکشان را باید بر سر کدام کوزه بگذارند تا بتوانند آب خنک تری نوش جان کنند. از ما به شما نصیحت، در فرآیند انتخاب رشته، به بازار کار توجه ویژه ای نمایید چرا که حتی اگر دکتری داشته باشید، اگر زمینه کاری برایتان وجود نداشته باشید، سال های عمرتان را تلف کرده اید. پیشنهاد می کنیم در این زمینه حتما با یک مشاور تحصیلی م کنید. مشاوران آیدانیتو با آنالیز بازار کار رشته ها، به شما در انتخاب بهترین رشته، یاری می کنند.
شاید رشته ای که انتخاب می کنید، شما را کیلومترها از اهدافتان دور کند! برای انتخاب رشته اصولی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته ی مورد علاقه ام را کدام دانشگاه ها ارائه می دهند؟ کدام دانشگاه از نظر سطح علمی بالاتر است؟

به رشته ای علاقه مندیم و تصمیم خود را گرفته ایم که فقط در آن رشته ادامه تحصیل دهیم. در حقیقت با انتخاب رشته، نثیمی از راه را طی کرده ایم اما برای پیمودن نیمه ی دیگر راه بایستی از دانشگاه هایی که رشته را ارائه میدهند نیز آگاهی داشته باشیم. با توجه به اینکه معمولا واحدهای دانشگاهی رشته های متعددی را ارائه می دهند، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از واحد های دانشگاهی که در رشته ی مورد نظر شما، دانشجو می پذیرند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهند داد.
در نهایت پیشنهاد می کنیم پس از بررسی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری ، سری هم به مقاله     

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری       ، بزنید. 
برای کسب آگاهی از دانشگاه هایی که رشته ی مورد علاقه تان را ارائه می دهند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد :      9099071974


سطل زباله

سطل زباله    یکی از وسایل مورد نیاز در هر محیط است ، فضاهای باز و یا بسته از جمله ادارات و یا پارک ها از سطا های زباله برای حفظ بهداشت محیط و نظافت استفاده می شود ، مسلما نمی توان اهمیت و اام سطل های زباله را در هر مکان نادیده گرفت، بنابراین اگر در محیط کاری ، منزل و مجتمع های خود جای خالی این محصول را در مکان هایی خالی میبینید همراه ما باشید. برای تهیه آن باید ابتدا با انواع سطل زباله که با محیط شما سازگار باشد آشنا شوید.کالاپلاست عرضه کننده انواع سطل های زباله با کیفیت است که سعی داریم به شما عزیزان معرفی کنیم، یکی از محصولات این فروشگاه بزرگ و قابل اعتماد ؛   

سطل زباله    است ، همراه ما باشید تا با ویژگی ها و مشخصات سطل زباله بیشتر آشنا شوید.

 

ویژگی های سطل زباله

لازم است قبل از خرید هر محصول از جمله سطل زباله راجع به جزئیات ، معایب و مزایای آن مطلع شوید تا در انتخاب خود مطمئن تر باشید، همراه ما باشید.ابتدا کیفیت سطل زباله را به عنوان یک ویژگی معرفی می کنیم ، به این دلیل که جنس این محصول از یک نوع پلاستیک مقاوم و مرغوب به نام پلی اتیلن ساخته شده است.سطل زباله پلاستیکی 120 لیتری در سه نوع سطل زباله پدال دار ،  

سطل زباله    بدون پدال و سطل زباله با درب دمپری (بادبزنی) تولید می شود این مدل از مدل های پر فروش این مجموعه میباشد و مناسب سوپر مارآپارتمان های مسی، پارکینگ ها و میباشد. دارای چرخهای محکم و مقاوم با دوام بالامناسب جهت استفاده در ساختمانها ، ادارات ، راه روها و راه پله ها ، مجتمع های مسی ،بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی ، آشپرخانه ها ، کارخانجات و

اگر قصد خرید  

سطل زباله    را  دارید با کالاپلاست تماس گرفته و این محصول را در رنگ مورد نظر سفارش دهید.

 


شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور

هر ساله داوطلبان کنکور در بهمن ماه پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور، اقدام به ثبت نام می کردند، اما مطابق آخرین قانون سنجش و پذیرش دانشجو و مصوبات 15و 16 جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، شرایط ثبت نام کنکور در سال 98 شامل تغییرات وسیعی خواهد بود. با توجه به اهمیت آگاهی از شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور ، این مقاله را به بررسی    

شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور    می پردازیم.

شرایط جدید ثبت نام رشته های بدون کنکور و با کنکور 98

این گونه به نظر می رسد که در سال 98، رؤیای بسیاری از داوطلبان به حقیقت می پیوندد، چرا که مطابق آخرین اخبار، پذیرش حداقل 85% از ظرفیت دانشجویان در سراسر کشور بر اساس سوابق تحصیلی و بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری و با ملاک معدل کتبی دیپلم خواهد بود. با توجه به این موضوع، آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور 98 ضروری است. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از    

شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور    با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از شرایط جدید ثبت نام رشته های بدون کنکور و با کنکور 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شرایط جدید ثبت نام فارغ التحصیلان نظام قدیم و نظام جدید

با توجه به تغییرات گسترده در شرایط ثبت نام کنکور 98، شرایط ثبت نام برای داوطلبان فارغ التحصیل نظام قدیم که نمره پیش دانشگاهی را گذرانده اید با داوطلبان نظام جدید متفاوت خواهد بود، زیرا ملاک پذیرش در رشته های بدون کنکور فقط بر اساس معدل دیپلم است. با توجه به اهمیت آگاهی از شرایط ثبت نام بر طبق قوانین جدید، پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت نام با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای اطلاع از تاثیر تغییر شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 بر نوع نظام آموزشی (نظام قدیم و نظام جدید) با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مهر 98

مطابق اطلاعیه ی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مهر 98، با انتشار دفترچه راهنمای پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در اواسط بهمن ماه 97 انجام می پذیرد. شایان ذکر است که پذیرش رشته محل های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی از 20 اسفند 97 تا اواخر مرداد 98 خواهد بود. برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و لیست رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از زمان، شرایط و نحوه پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

ثبت نام در رشته های بدون کنکور و با کنکور 98

مطابق آیین نامه ی جدید، داوطلبانی که متقاضی پذیرش در رشته محل های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی هستند، نیازی به شرکت در کنکور سراسری 98 ندارند و بایستی مطابق اطلاعیه ی منتشر شده توسط سازمان سنجش اقدام کنند. برای پذیرش در رشته های با کنکور نیز از  24 بهمن تا 2 اسفند، کنکور برگزار خواهد شد. پیشنهاد می کنیم که اگر قصد ثبت نام در کنکور را دارید قبل از هر اقدامی، برای آگاهی از     

شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور    با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

ثبت نام در رشته های بدون کنکور و با کنکور 98 دانشگاه آزاد

مطابق آخرین اطلاعیه ها در خصوص شرایط جدید ثبت نام کنکور 98 و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور ، دانشگاه آزاد نیز مشابه سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی عمل خواهد کرد و در بهمن 97 و مهر 98 اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. با توجه به اینکه برای ثبت نام بایستی از شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور اطلاع داشته باشید، پیشنهاد می کنیم، قبل از ثبت نام با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند.

در این مقاله به بررسی شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور، ضوابط و شرایط پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله    

شرایط جدید ثبت نام کنکور و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور    بزنید.
اگر سوالی در زمینه شرایط جدید ثبت نام کنکور 98 و لیست رشته های بدون کنکور و با کنکور و زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 دارید، با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 


مشاهده نتایج دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی از جمله مشهورترین و بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در دنیا بوده که در سال‌های اخیر جای خود را در میان مردم جامعه باز کرده است. در حقیقت افراد بسیاری متقاضی ورود به این دانشگاه بوده و هر ساله بر تعداد آنها افزوده می‌شود. باید بدانید که دانشگاه آزاد در ماه اردیبهشت سال 1361 و بر طبق دستور و پیشنهاد جناب آقای هاشمی رفسنجانی تأسیس گردید. از آن سال تاکنون شاهد استقبال افراد بسیاری برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه هستیم. هر داوطلب متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی پس از شرکت در آزمون مربوط به این دانشگاه خواستار اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد و شیوه     

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد        است. باید بدانید که تاریخ اعلام نتایج اولیه این دانشگاه در نیمه دوم مرداد ماه بوده و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند از آن اطلاع یابند. هر داوطلب پس از مشاهده رتبه ی خود در کنکور داشنگاه آزاد و اطمینان از مجاز شدن به انتخاب رشته باید در زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته کند. در این مقاله به بررسی نتایج آزاد برای داوطلبان گرامی پرداختیم. به عبارت دیگر، با مطالعه ی این مطلب آشنایی لازم و کافی در رابطه با شیوه مشاهده نتایج اولیه کنکور آزاد، تاریخ انتخاب رشته، تاریخ اعلام نتایج نهایی و تاریخ تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی را پیدا می‌کنید.

اگر سوالی در زمینه نتایج انتخاب رشته آزاد دارید، با مشاورین متخصص آیدانیتو تماس بگیرید.

شیوه مشاهده نتایج دانشگاه آزاد 

هر داوطلبی باید بدانید که به سه شیوه مختلف می‌تواند نتیجه اولیه کنکور دانشگاه آزاد را ملاحظه نماید. اولین راه به وسیله اطلاعات فردی و شماره داوطلبی فرد بوده که هر داوطلب با وارد کردن سال تولد، شماره شناسنامه و شماره داوطلبی می‌تواند به     

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد       خود دست پیدا کند. راه دوم به وسیله کد رهگیری، شماره اطلاعات شخصی و شماره پرونده دانش‌آموز است. اگر فردی شماره داوطلبی خود را فراموش کرده باشد، می‌تواند از این طریق به مشاهده نتایج دانشگاه آزاد خود بپردازد. در آخرین روش، در صورت عدم دسترسی داوطلب به کد رهگیری امکان مشاهده نتایج با وارد کردن اطلاعات فردی، شماره پرونده و شماره سریال داوطلب امکان پذیر است.

برای آگاهی از نتایج آزمون دانشگاه آزاد اسلامی پس از انتشار توسط سایت سازمان، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.


زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

باید بگوییم که نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد اسلامی سال در تاریخ نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود. اگر داوطلبی موفق به قبولی در رشته مورد علاقه خود شده باشد، در زمان تعیین شده توسط سایت سازمان سنجش به دانشگاه مورد نظر مراجعه و ثبت نام حضوری خود را انجام می‌دهد. در حالت دیگر و در صورت عدم علاقه فرد به رشته و دانشگاه محل قبولی و یا مجاز نشدن به انتخاب رشته باید منتظر زمان تکمیل ظرفیت بماند. لازم به ذکر است که تاریخ تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی مهر است.

برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

جواب انتخاب رشته کنکور آزاد 

با وجو د اینکه آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد ، در یک روز و یک زمان برگزار می شود ، انتخاب رشته و اعلام جواب انتخاب رشته کنکور آزاد ، به صورت مجزا از سراسری و از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، انجام می پذیرد. با توجه به اینکه داوطلبان باید زمان کافی را برای ثبت نام در دانشگاه هایی که قبول شده اند ، داشته باشند ، دانشگاه آزاد معمولاً جواب انتخاب رشته کنکور آزاد را در نیمه ی دوم شهریورماه اعلام می کند. داوطلبان پس از  مشاهده نتایج دانشگاه آزاد، در صورتی که قبولی شده باشند ، بایستی در بازه ی زمانی مشخصی که توسط دانشگاه اعلام می شود ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور آزاد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

هر کدام از داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی امکان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه را دارند. نکته مورد توجه این که فرصت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت فقط برای داوطلبان حاضر در جلسه کنکور دانشگاه آزاد وجود دارد. مورد دیگر این که اگر فردی به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول بوده و در مرحله تکمیل ظرفیت نیز پذیرفته شوند. انصراف از رشته قبلی و تحصیل در دانشگاه و رشته جدید ضروری است. در این مطلب به شرح کامل و جامع نتایج آزاد پرداخته شد. اکنون، پس از کسب آگاهی لازم در مورد نتایج آزاد در صورت تمایل و علاقه امکان مطالعه مقاله مربوط به     

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد      نیز برای شما دوستان وجود دارد.

در این مقاله به بررسی مشاهده نتایج دانشگاه آزاد پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب آگاهی بیشتر سری هم به مقاله     

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد       بزنید.

اگر سوالی در زمینه نتایج انتخاب رشته آزاد دارید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد :    9099071974


 ارشد روانشناسی 

داوطلبان عزیز مقطع ارشد روانشناسی به خوبی آگاه هستند که برای انتخاب رشته‌ی صحیح، شناخت کامل رشته‌ی موردنظر،گرایش‌های آن، دانشگاه‌های پذیرنده و تعداد دانشجویانی که هر دانشگاه می‌پذیرد، ضروری است. با مطالعه‌ی این مقاله که به معرفیگرایش‌های   

ارشد روانشناسی     97 می‌پردازد، داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی، پیش از انتخاب رشته، می‌توانند درباره‌ی این رشته و گرایش‌های آن اطلاعات کامل و جامع به دست بیاورند.  به این جهت خواندن این مطلب را به داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در رشته‌‌ی روانشناسی پیشنهاد می‌کنیم تا با آمادگی و دانش کامل رشته و شهر موردنظر را انتخاب کنید.

کارشناسی ارشد روانشناسی

در بخش دوم از مقاله‌ی    

ارشد روانشناسی      به معرفی گرایش های این رشته در مقطع کارشناسی ارشد می‌پردازیم. مجموعه‌ی روانشناسی زیرمجموعه‌ی گروه علوم انسانی است و 8 گرایش یا گرایش دارد.  این گرایش‌ها عبارتند از:

 • روانشناسی عمومی
 • روانشناسی بالینی با زیررشته‌ی خانواده
 • سنجش و اندازه‌گیری(روانسنجی)
 • روانشناسی صنعتی و سازمانی
 • روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
 • روانشناسی اسلامی با زیررشته‌ی روانشناسی مثبت‌گرا
 • روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی
 • روانشناسی تربیتی

در هر هشت گرایش هفتده درس در آزمون وجود دارد که برای آنها ضرایب 2،1 و 3 در نظر گرفته شده. این هفده عنوان درس عبارتند از:

 • متون روانشناسی به زبان انگلیسی
 • علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی
 • آمار و روش تحقیق
 • روانشناسی مرضی و کودکان استثنائی
 • روانشناسی رشد
 • روانشناسی بالینی
 • روانشناسی عمومی
 • روانسنجی
 • آزمون‌های شناختی هوش و استعداد
 • روانشناسی فیزیولوژیک انگیزش و هیجان
 • روانشناسی صنعتی-سازمانی
 • روانشناسی اجتماعی
 • رفتار سازمانی
 • روانشناسی امور استخدامی
 • بالندگی سازمانی
 • روانشناسی تربیتی
 • آموزش و پرورش کودکان استثنائی

کد رشته و کد ضریب ارشد روانشناسی 

در مقطع ارشد روانشناسی هر کد رشته ضریب و رتبه‌ی مشخصی دارد.    

ارشد روانشناسی      97 با کد 1133، شش کد ضریب دارد که به ترتیب عبارتند از:

 • روانشناسی عمومی و روانشناسی اسلامی کد ضریب 1
 • روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی کودک و نوجوان : کد ضریب 2
 • سنجش و اندازه‌گیری(روانسنجی) : کد ضریب 3
 • روانشناسی صنعتی و سازمانی: کد ضریب 4
 • روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی: کد ضریب 5
 • روانشناسی تربیتی: کد ضریب 6

این کد ضریب‌ها به این معناست که شما به عنوان داوطلب مجموعه‌ی روانشناسی در کارنامه خود 6 رتبه و تراز را می‌بینید. 

گرایش‌های ارشد روانشناسی

در ادامه‌ی مقاله‌ی معرفی گرایش‌های ارشد روانشناسی 97 تک‌تک گرایش‌های این مجموعه، دانشگاه‌های پذیرنده و تعداد دانشجویانی که هر دانشگاه پذیرش می‌کند را معرفی می‌کنیم.

روانشناسی عمومی

در روانشناسی عمومی(کد ضریب 1)  جنبه‌ی نظری علم روان شناسی و مفاهیم بنیادی آن مانند ادراک‌ها، احساس‌ها، انگیزه‌ها و هیجان‌ها و نیز موضوعاتی همچون حافظه و یادگیری مورد بررسی، مطالعه و پژوهش قرار می‌گیرند. دانشگاه‌های پذیرنده‌ی کد ضریب 1 و تعداد پذیرش هر دانشگاه به این شرح است:

نام دانشگاهروزانهنوبت دومپردیس خودگردان
دانشگاه اراک144-
دانشگاه اردکان1010-
دانشگاه ارومیه84-
دانشگاه اصفهان42-
دانشگاه اهرا-تهران(ویژه خواهران)102-
دانشگاه بوعلی‌سینای همدان105-
دانشگاه بین‌المللی امام خمینی- قزوین154-
دانشگاه تبریز969
دانشگاه تربیت مدرس62-
دانشگاه تهران5415
دانشگاه خلیج فارس-بوشهر113-
دانشگاه خوارزمی-تهران(محل تحصیل کرج)10--
دانشگاه رازی- کرمانشاه14--
دانشگاه زنجان19--
دانشگاه سلمان فارسی-کازرون20--
دانشگاه سمنان(محل تحصیل مهدی‌شهر)115-
دانشگاه سیستان‌وبلوچستان-زاهدان1515-
دانشگاه شهیدباهنر-کرمان53-
دانشگاه شهیدبهشتی-تهران515
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز206-
دانشگاه علامه طباطبائی-تهران10310
دانشگاه فردوسی-مشهد84-
دانشگاه گیلان-رشت161616
دانشگاه لرستان-خرم‌آباد103-
دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل105-
دانشگاه ملایر204-
دانشگاه هرمزگان –بندرعباس84-
دانشگاه یزد2013-

یکی دیگر از گرایش‌هایی که کد ضریب یک دارند، روانشناسی اسلامی با گرایش روانشناسی مثبت‌گراست که دانشگاه‌های پیام‌نور استان‌های اصفهان، خراسان رضوی(مرکز گناباد)، خوزستان(اهواز)، سمنان، لرستان(مرکز بروجرد)، مازندران(بهشهر، رامسر و ساری) و همدان، هر کدام در این گرایش بیست دانشجو می‌پذیرند.

روان‌شناسی بالینی و روان‌شناسی بالینی کودک و نوجوان

در روان‌شناسی بالینی که بر درمان تأکید دارد، شناخت و درمان ناهنجاری‌ها و اختلالات روان‌شناختی، رفتاری، شناختی و هیجانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. دانشگاه‌های پذیرنده‌ی کد ضریب 2 و تعداد پذیرش هر دانشگاه به این شرح است:

نام دانشگاهروزانهنوبت دومپردیس خودگردان
دانشگاه اصفهان53-
دانشگاه اهرا(ویژه خواهران)21(نیمسال دوم)5(نیمسال دوم)-
دانشگاه تبریز96-
دانشگاه تهران54-
دانشگاه خوارزمی-تهران(محل تحصیل کرج)10--
دانشگاه سمنان(محل تحصیل مهدی شهر)115-
دانشگاه شاهد-تهران86-
دانشگاه شهیدباهنر-کرمان94-
دانشگاه شهید بهشتی-تهران535
دانشگاه شهید چمران-اهواز7--
دانشگاه شیراز13-13
دانشگاه علامه طباطبائی-تهران85-
دانشگاه فردوسی مشهد84-
دانشگاه کردستان-سنندج132-
دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیلی105-
دانشگاه شهید بهشتی(روانشناسی بالینی گرایش خانواده)525
دانشگاه تبریز(روانشناسی بالینی کودک و نوجوان)969
دانشگاه شهید بهشتی(روانشناسی بالینی کودک و نوجوان)535

 

سنجش و اندازه‌گیری(روانسنجی)

رشته سنجش و اندازه‌گیری درباره‌ی کاربرد آمار و روش‌های سنجش و اندازه‌گیری در تحقیقات روانشناسی و آموزشی است. دانشگاه‌های پذیرنده‌ی کد ضریب3 و تعداد پذیرش هر دانشگاه به این شرح است:

نام دانشگاهروزانهنوبت دومپردیس خودگردان
علامه طباطبائی-تهران1010-

 

 روانشناسی صنعتی و سازمانی

روانشناسی صنعتی و سازمانی شاخه‌ای از علم روانشناسی است که اصول، نظریه‌ها و روش‌های روانشناسی را در سازمان‌ها به کار می‌گیرد. هدف از این کار افزایش بهره‌وری در محیط کار و ایجاد شرایط مناسب روانی برای کارکنان سازمان‌ها است. دانشگاه‌های پذیرنده‌ی کد ضریب4 و تعداد پذیرش هر دانشگاه به این شرح است:

نام دانشگاهروزانهنوبت دومپردیس خودگردان
دانشگاه اصفهان423
دانشگاه شهیدبهشتی-تهران515
 دانشگاه شهید چمران-اهواز9--
دانشگاه علامه طباطبائی-تهران85-

 

روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی

دانشگاه‌های پذیرنده‌ی کد ضریب 5 و تعداد پذیرش هر دانشگاه به این شرح است:

نام دانشگاهروزانهنوبت دومپردیس خودگردان
دانشگاه اصفهان93-
دانشگاه تهران64-
دانشگاه مدنی آذربایجان-تبریز83-
دانشگاه شیراز16 10
دانشگاه علامه طباطبائی-تهران858
دانشگاه گیلان-رشت1414-
دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل105-

 

روانشناسی تربیتی

روانشناسی تربیتی پیشرفت‌ها و نارسائی‌های تحصیلی یادگیرندگان را بررسی می‌کند و هدف از آن کمک به آموزشگران در برخورد صحیح و اصولی با چالش‌های آموزشی و تربیتی است. دانشگاه‌های پذیرنده‌ی کد ضریب 6 و تعداد پذیرش هر دانشگاه به این شرح است:

نام دانشگاهروزانهنوبت دومپردیس خودگردان
دانشگاه ارومیه84-
دانشگاه اهرا-تهران205-
دانشگاه بوعلی‌سینا-همدان95-
دانشگاه بیرجند213-
دانشگاه تبریز14414
دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی-تهران -ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش44-
دانشگاه تهران65-
دانشگاه خلیج‌فارس-بوشهر9--
دانشگاه خوارزمی-تهران12-12
دانشگاه رازی-کرمانشاه5--
دانشگاه زنجان10--
دانشگاه سمنان(محل تحصیل مهدی شهر)168-
دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان10(نیمسال دوم)5(نیمسال دوم)-
دانشگاه شهید باهنر- کرمان65-
دانشگاه بهشتی-تهران626
دانشگاه شهید چمران-اهواز12--
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز113-
دانشگاه شیراز10-10
دانشگاه علامه طباطبائی تهران101010
دانشگاه فردوسی مشهد63-
دانشگاه قم12 نفر خانم-12 نفر آقا6 نفر خانم-6 نفر آقا-
دانشگاه کاشان6 نفر خانم4 نفر خانم-
دانشگاه کاشان74-
دانشگاه لرستان-خرم‌آباد53-
دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل83-
دانشگاه یاسوج153-
دانشگاه یزد96-
دانشگاه فرهنگیان(پردیس علامه امینی تبریز)-ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش8--
دانشگاه فرهنگیان(پردیس نسیبه تهران)- ویژه فرهنگیان رسمی یا پیمانی شاغل در وزارت آموزش و پرورش-فقط زن12--

پس از بررسی دقیق و کامل مقاله‌ی  ارشد روانشناسی  پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی    

ارشد روانشناسی      را نیز مطالعه کنید.


تخمین رتبه ارشد عمران

در این مقاله به موضوع     

تخمین رتبه ارشد عمران     پرداخته شده است. همان طور که می دانید رشته مهندسی عمران از رشته های گروه فنی و مهندسی می باشد که از رشته های مجموعه مهندسی عمران می باشد. رشته مهندسی عمران در 11 گرایش ارائه شده است.

 1. سازه
 2. زله
 3. ژئوتکنیک
 4. راه و ترابری
 5. مدیریت منابع آب
 6. آب و سازه های هیدرولیکی
 7. سواحل، بنادر و سازه های دریایی
 8. حمل و نقل
 9. مدیریت ساخت
 10. محیط زیست
 11. ساختمان های هوشمند

در انتخاب رشته ارشد عمران 97 وارد کردن کد رشته عمران (1264) و کد ضریب هر گرایش از اهمیت ویژه ای برخوردار است که لازم است بگوییم کد ضریب مجموعه عمران 1 می باشد و ضریب دروس ارائه شده در آزمون نیز در تمامی رشته ها و گرایش های مجموعه عمران یکسان می باشد. کد ضریب تمام دروس ارائه شده در مجموعه عمران 1 می باشد. عناوین دروس ارائه شده در آزمون شامل موارد زیر هستند:

 1. زبان عمومی – تخصصی (انگلیسی)
 2. ریاضیات
 3. مکانیک جامدات (مقاومت مصالح 1 و تحلیل سازه ها 1)
 4. مکانیک خاک و پی سازی
 5. مکانیک سیالات و هیدرولیک
 6. طراحی (سازه های فولادی 1 و 2 ، سازه های بتنی 1 و 2 ، راهسازی و رودسازی راه)

در انتخاب رشته عوامل مهمی قابل بررسی هستند، می توان با درنظر گرفتن آنها از     

تخمین رتبه ارشد عمران     خود اطمینان حاصل کرد. این عوامل را مشاهده کنید.

 • توجه به ظرفیت دانشگاه ها
 • توجه به رتبه کسب شده در آزمون و رتبه قابل قبول دانشگاه های مورد نظر
 • تحلیل تخمین رتبه ارشد عمران
 • تحلیل کارنامه داوطلبان سال گذشته
 • توجه به کاهش یا افزایش ظرفیت دانشگاه ها در سال 97

تخمین رتبه کارشناسی ارشد عمران

تراز علمی در مقطع ارشد (نمره کل)، نشان دهنده ی سطح علمی داوطلبان است و بر اساس تعداد پاسخ های صحیح و ضرایب دروس تعیین می شود. معیار پذیرش دانشجو در ارشد، رتبه کسب شده در آزمون کارشناسی ارشد می باشد رتبه ترتیب قرار گیری داوطلبان طبق تراز کسب شده می باشد، هر چه تراز (نمره کل) بالاتر باشد، رتبه ی داوطلبان بهتر می شود.

تحلیل کارنامه و رتبه قبولی ارشد عمران

قبل از انتخاب رشته ارشد، تحلیل     

تخمین رتبه ارشد عمران     در نتیجه انتخاب رشته مؤثر می باشد. در این بخش به تحلیل کارنامه داوطلبان سال های گذشته پرداخته ایم. بهتر است چند نمونه از رتبه و تراز و درصد دروس داوطلبان سال 96 را مشاهده کنید. سعی کردیم  رتبه چند داوطلب را در ادامه مورد بررسی قرار دهیم تا از درصد و تراز علمی آنان مطلع شوید.

رتبه 1 مهندسی عمران سال 96

نام درسنمره به درصد
زبان عمومی و تخصصی84.44
ریاضیات66.67
مکانیک جامدات64.91
مکانیک خاک و پی سازی95
مکانیک سیالات و هیدرولیک59.65
فولاد – بتن – راهسازی و رودسازی41.38

درصد دروس زده شده در آزمون را مشاهده کردید و این داوطلب با توجه به درصدهای زده شده تراز علمی 9742 را کسب کرده است.

رتبه 10مهندسی عمران سال 96

نام درسنمره به درصد
زبان عمومی و تخصصی67.78
ریاضیات57.78
مکانیک جامدات36.84
مکانیک خاک و پی سازی81.67
مکانیک سیالات و هیدرولیک77.19
فولاد – بتن – راهسازی و رودسازی42.33

این داوطلب رتبه 10 و تراز علمی 8663 را در آزمون ارشد عمران 96 کسب کرده است.

رتبه 83 مهندسی عمران سال 96

نام درسنمره به درصد
زبان عمومی و تخصصی48.89
ریاضیات57.78
مکانیک جامدات31.58
مکانیک خاک و پی سازی81.67
مکانیک سیالات و هیدرولیک45.61
فولاد – بتن – راهسازی و رودسازی.39

داوطلب با رتبه 83 درصدهایی که مشاهده کردید، تراز عملی 6980 را کسب کرده است.   تصویر کارنامه رتبه 6096 برای شما قرار داده می شود. طبق اطلاعات داده شده، این کارنامه را چگونه تحلیل می کنید؟

رتبه های قبولی ارشد عمران 96

رتبهتراززبان عمومی وتخصصیریاضیاتمکانیک جامداتمکانیک خاک و پی سازیمکانیک سیالات و هیدرولیکطراحی
1974284.4466.6764.919559.6541.38
2961177.7822.2263.3393.3310050
9779745.5568.8949.128563.1642.53
13845551.1157.7864.9173.3353.3337.93
20826665.5653.3335.0983.3363.1647.13
31789852.2251.1147.378063.1626.44
41756558.892043.869549.1234.48
61717758.8924.4454.397049.1231.03
65731444.830358033.3357.78
83698048.8957.7831.5881.6745.61.39
9368948.8971.1152.6383.33553.45
1476436202038.676.6766.6739.08
28457694.1111.1149.1251.6754.3910.34
360555048.89سفید43.866017.5426.44
41953892017.7824.566547.3717.24
541506436.6705.2658.3361.413.79
660484442.22سفید14.045526.3228.74
7204765سفید31.1133.3363.3342.11سفید
914443151.11سفید42.11512.2822.99
1048424712.2213.3324.5633.3335.0916.09
14203840202036.846.6722.814.6
15323757.89سفیدسفید38.3329.82.39
19893424سفیدسفید1.754533.33.39
2375324535.56سفیدسفیدسفید31.6713.79
2846305944.44سفید3.5123.33سفید3.45
33312900سفید31.11سفید26.6712.2813.79
4163270217.78سفیدسفید3010.53سفید
4725260322.22سفید-1.748.3314.0411.49
51652539-2.21208.776.67012.64
6289239611.11سفید3.51015.799.2
74282287سفیدسفیدسفید21.678.77سفید
83222221-1.16.67-1.748.33-3.5.39
1064920784.446.67سفید3.335.262.3
1136420434.44سفیدسفید105.262.3
13598194828.89-6.660-6.6620-5.74
15130917.782.221.7516.67-1.745.75
17846038.89سفیدسفیدسفیدسفید3.45
206421724-6.66-22.218.773.3310.536.9
24165163512.22سفید-1.741.67سفیدسفید
265691574-1.1-4.430509.2
3097514613.33سفیدسفیدسفیدسفیدسفید

پس از بررسی دقیقتخمین رتبه ارشد عمران  ، پیشنهاد می کنیم مقاله    

تخمین رتبه ارشد عمران    را نیز مطالعه کنید.


امریه دانشگاه تهران

همان طور که در جریان هستید تمامی مشمولان نظام وظیفه در نیروهای مسلح مشغول به خدمت می شوند. منظور از نیروهای مسلح همان نیروی انتظامی، سپاه و ارتش است. اما مطابق قوانین و ضوابط مشخصی اداره های دولتی نیز امکان استفاده از نیروهای وظیفه را دارند. مواردی همچون متأهل بودن و عضویت در خانواده ایثارگران از جمله امتیازهای برتری هستند که به وسیله آن ها می توان امریه را دریافت کرد. هر فرد در صورت داشتن امریه پس از سپری کردن دوره دو ماهه آموزشی خودش را به سازمان و یا مرکز مربوطه معرفی می کند و مانند یک کارمند عادی و با لباس شخصی دوران خدمت خود را در محل مورد نظر می گذراند. در میان موارد مهم قابل ذکر و شایان توجه در مورد امریه می توان اقدام برای اخذ امریه در حدود دو الی سه ماه قبل از اعزام، عدم امکان انصراف از امریه پس از پذیرفته شدن در آن، دریافت حقوقی برابر با حقوق سربازی و حتی کمتر و حاضر شدن در دانشگاه و یا اداره مورد نظر مطابق ساعت کاری سایر کارمندان اشاره کرد. بر طبق اخبار و اطلاعیه های منتشر شده دانشگاه تهران اقدام به جذب نیروی امیریه دانشگاه تهران در سال آینده یعنی سال 97 از میان فارغ التحصیلان و دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد می نماید. با توجه به اهمیت موضوع امریه دانشگاه تهران موضوع مقاله حاضر را به بحث در مورد     

امریه دانشگاه تهران     برای شما دوستان گرامی اختصاص داده ایم. پس ما را همراهی کنید تا تمامی اطلاعات ضروری را در رابطه با امریه دانشگاه تهران به دست آورید.

نحوه ثبت نام امریه دانشگاه تهران

باید اشاره کنیم که کلیه متقاضیان امریه بر حسب وم باید به واحد، دانشکده و یا پردیس مورد نظر خود در دانشگاه تهران مراجعه نمایند و در خواست خود مبنی بر      

امریه دانشگاه تهران      را خدمت مسئولین مربوطه ارائه نمایند. دقت داشته باشید که این درخواست باید بر طبق رشته تحصیلی خود مشمول باشد و وماً 55 روز پیش از تاریخ اعزام فرد به اداره کل منابع انسانی فرستاده شود. در غیر این صورت ترتیب اثری به آن داده نمی شود. پس از انجام این کار، دانشگاه از میان متقاضیان اقدام به گزینش و انتخاب افراد واجد شرایط می نماید. مسلماً موافقت واحد مورد نظر و کامل کردن فرم ها تا زمان تأیید کردن دانشگاه هیچ حقی را برای فرد متقاضی به وجود نمی آورد. در ادامه به ذکر شرایط پذیرشامریه دانشگاه تهران برای شما دوستان داوطلب می پردازیم.

شرایط پذیرش امریه دانشگاه تهران

شرکت و پذیرفته شدن در      

امریه دانشگاه تهران      با شرایطی چند برای فرد همراه است. در این بخش کلیه شرایط لازم را برایتان عنوان می کنیم.

 • داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر اخذ شده از دانشگاه تهران در رشته های مدیریت منابع انسانی و گرایش های مرتبط با آن، مهندسی کامپیوتر و صنایع و همین طور رشته مدیریت و برنامه ریزی و گرایش های مربوط به آن.
 • ساکن بودن در شهر تهران (بومی تهران)
 • داشتن معدل حداقل 16 در دوره کارشناسی ارشد.
 • افرادی با امتیازاتی همچون معاف از رزم، متأهل بودن و افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در الویت قرار دارند.

مدارک لازم امریه دانشگاه تهران

در آخرین قسمت از این مقاله، سعی در ذکر مدارک مورد نیاز برای دریافت امریه دانشگاه تهران را برای شما داریم. شماری از مدارک مورد نیاز در زیر آورده شده اند. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این مورد می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

 • تصویر شناسنامه فرد متقاضی
 • ارائه شماره تلفن همراه و ثابت
 • ارائه عکس پرسنلی از فرد متقاضی
 • تحویل گواهی فارغ التحصیلی دارای معدل
 • ارائه کپی از کارت ملی متقاضی
 • ارائه تصویری از صفحه های اول و همین طور دوم شناسنامه و کارت ملی همسر در صورت تأهل.

در این مقاله به تحلیل و بررسی جذب نیروی امریه دانشگاه تهران پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      

امریه دانشگاه تهران      بزنید.


حذفیات کنکور 98

کنکور سراسری همواره به عنوان یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین آزمون ها برای هر داوطلب و دانش آموزی در طول دوران تحصیلی اش به شمار می رود. آزمونی سرنوشت ساز که آینده شغلی و حرفه ای فرد را رقم می زند. کنکور سراسری را می توان از جمله بزرگ ترین ماراتن های علمی در کشور دانست که در هر سال تحصیلی شمار زیادی از داوطلبان و دانش آموزان را درگیر خود می کند. همان گونه که می دانید فرارسیدن ماه بهمن برای بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه مقارن با استرس و نگرانی ثبت نام در کنکور سراسری برای داوطلبان و دانش آموزان است. امسال نیز تمامی داوطلبان و متقاضیان انتظار انتشار دفترچه کنکوری دقیقاً مشابه سال های قبل را در سایت سازمان سنجش آموزش  کشور می کشیدند. اما در کمال تعجب و بر طبق اطلاعیه منتشر شده از جانب این سازمان شناخته شده ورود به شمار زیادی از رشته های تحصیلی دانشگاهی (85 درصد از رشته ها) به صورت بدون آزمون و تنها بر اساس سوابق تحصیلی برای داوطلب فراهم شد. اما با این حال امکان تحصیل در 15 درصد باقیمانده از رشته ها  فقط به صورت با آزمون برای متقاضیان امکان پذیر است و فرد مم به ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است. اما در این میان و پس از اعلام منابع کنکور سراسری بحث     

حذفیات کنکور 98    مطرح می شود. در واقع اطلاع و آگاهی دانش آموز و داوطلب کنکور سراسری از فهرست حذفیات کنکور در رشته های مختلف تحصیلی بسیار حیاتی و مهم به نظر می رسد. از این رو بحث مقاله حاضر را به مطرح کردن موضوع بسیار با اهمیت حذفیات کنکور اختصاص داده ایم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات ضروری را در رابطه با حذفیات کنکور سراسری به دست آورید.

حذفیات کنکور 98 نظام جدید

با توجه به مطرح شدن دو نوع از سؤالات برای داوطلبان نظام قدیم و جدید در کنکور سراسری 98 شاهد متفاوت بودن حذفیات کنکور 98 نظام جدید و نظام قدیم در مورد کلیه دروس اختصاصی و عمومی هستیم. حتی باید اشاره کنیم که      

حذفیات کنکور 98     نظام جدید در مورد دروس اختصاصی گروه های مختلف آزمایشی انسانی، تجربی و ریاضی نیز کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند. از همین رو، کسب اطلاع و آگاهی از حذفیات کنکور 98 نظام جدید برای کلیه داوطلبان از اهمیتی اساسی برخوردار است. زیرا از بخش های اعلام شده توسط سایت سازمان سنجش در کنکور سراسری سال 98 هیچ سؤالی مطرح نمی گردد و در صورت اطلاع داوطلب از این موضوع از صرف زمانی زیاد جهت مطالعه بخش هایی از کتب درسی خودداری می شود. در ادامه این مقاله، به بحث در مورد حذفیات گروه های آزمایشی مختلف از جمله زبان، هنر، ریاضی، تجربی و انسانی برای شما عزیزان داوطلب می پردازیم و سعی در ذکر بخشی از حذفیات اعلام شده در این رشته های تحصیلی و همین طور دروس عمومی را برای شما دوستان داریم.

حذفیات دروس عمومی

در این بخش از مقاله حاضر سعی در ذکر حذفیات دروس عمومی برای داوطلبان نظام جدید می پردازیم.

 

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلی

سال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

فارسی 3112201دوازدهم1397جابجایی و جهش ضمیر-نشانه های جمع وی» نکره از وابسته های پسین-واج نگاری فرایندهای واجی-واج، هجا
فارسی 2111201یازدهم1396
زبان قرآن 2، عربی111206یازدهم1396بخشللمطالعه»صفحه های 81و82 کتاب درسی
دین و زندگی 3112205دوازدهم1397محتوای قسمت های پاوری هافیلم، معرفی کتاب، دانش تکمیلی، پیشنهاد، پاسخ سؤالات شما و بیشتر بدانیم- فعالیت هایی که علامت ستاره دارند- آیه های ابتدایی هر درس همراه با ترجمه های آن ها
دین و زندگی 2111205یازدهم1396
دین و زندگی 1110205دهم1395
دین و زندگی 3112204دوازدهم1397محتوای کلیه بخش هایی از جمله برداشت ها، پاورقی ها، دانش تکمیلی، بیشتربدانم، معرفی کتاب و پاسخ سوالات شما- فعالیت هایی که در کنار آن ها علامت ستاره وجود دارد- آیه های مطرح شده در آغاز هر درس و ترجمه های ذکر شده برای آن ها
دین و زندگی2111204یازدهم1396
دین و زندگی1110204دهم1395

حذفیات کنکور انسانی

در این قسمت      

حذفیات کنکور 98     انسانی راخدمتتان عنوان می کنیم. در اینجا حذفیات شماری از دروس آورده می شوند. لذت جهت کسب اطلاعات دقیق تر و جامع تر در این مورد می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلی

سال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

روانشناسی111224یازدهم1396تصویرگنجانده شده در صفحه19کتاب درسی- پانویس های انگلیسی کلیه صفحات کتاب برای مطالعه تمام دروس
منطق110223دهم1395فعالیت های واگرای عنوان شده در داخل کادرهای آبی رنگ دروس همراه با عناوین تطبیق صفحه27،تفکر صفحه29ذکر نمونه صفحه45،ذکر نمونه صفحه55،بیان نمونه صفحه30،ذکر نمونه صفحه38،یک مسابقه صفحه43- مطالب برای مطالعه ها
فلسفه2112226دوازدهم1397کلیه فعالیت های داخل دروس به جز تمرین ها انتهای هر درس و پاورقی ها
تاریخ 2111219یازدهم1396متن تمامی فعالیت ها به خصوص فعالیت هایی با نام بررسی شواهد و مدارک-مطالب درج شده در تصاویر تاریخی، نقشه ها و نمودارهای خط زمان- مطالب یک توضیح بیشتر» بدانیم ها

 

حذفیات کنکور تجربی

در این قسمت از مطلب پیش رو، به ذکرحذفیات کنکور 98 تجربی برای شما دوستان می پردازیم.

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلی

سال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

شیمی3112210یازدهم

1397

نامگذاری ترکیب های عالی به غیر از آلکان ها-واژه نامه ها، تفکر نقادانه، پانویس ها، پیوست ها و آیا می دانیدها- تمامی داده های صفحه های دوم و سوم هر کدام از فصل ها که به شکل جدول، نمودار و شکل آمده اند
شیمی2111210یازدهم

1396

شیمی1110210دهم

1395

فیزیک2111244یازدهم

1396

خوب است بدانیدها، واژه نامه ها، جدول  ها، پیوست ها، داده های موجود در شماری از مسائل و پرسش ها که به یاد بسپاری آن ها هیچ ضرورتی ندارد
فیزیک 1112244دوازدهم

1397

ریاضی3112211دوازدهم

1397

کلیه مطالب بخش خواندنی های کتاب
ریاضی2111211یازدهم

1396

 

حذفیات کنکور ریاضی

در این قسمت، سعی در ذکر بخشی از حذفیات کنکور 98 ریاضی در شماری از دروس را داریم. برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در این زمینه مشاوران آیدانیتو در خدمت شما هستند.

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلیسال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

آمار و احتمال111215یازدهم

1396

تمرین شماره 11 از صفحه127- از صفحه122کتاب تا 124- کلیه مطالب مندرج در بخش خواندنی های کتاب
ریاضیات گسسته112215دوازدهم

1397

کلیه مطالب نوشته شده در بخش خواندنی های کتاب
حسابان2112214دوازدهم

1397

هندسه3112213دوازدهم

1397

هندسه2111213دوازدهم
1397

حذفیات کنکور هنر

تمامی داوطلبان شرکت کننده در گروه هنر جهت کسب اطلاعات دقیق تر در مورد حذفیات کنکور هنر می توانند با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایند.

حذفیات کنکور زبان

همان طور که در جریان هستید کنکور زبان منبع و کتاب درسی مشخصی در دروس اختصاصی به غیر از دروس عمومی تعیین کرد. جهت کسب اطلاعاتی کامل تر در این زمینه می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی      

حذفیات کنکور 98     سراسری 98 نظام جدید پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله

دفترچه کنکورسراسری 98 بزنید.

 

 


دانشگاه بدون کنکور 

همان طور که می دانید برخی از دانشگاه های بدون آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی (کارشناسی پیوسته و ناپیوسته) می کنند. همان طور که می دانید مرحله بدون کنکور به منظور تکمیل ظرفیت دانشگاه ها انجام می شود و تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت داشته اند و یا در کنکور شرکت نداشته اند، می توانند از این فرصت استفاده کنند(در صورتی که از شرایط این دوره برخوردار باشند). با توجه به اهمیت شناخت دانشگاه بدون کنکور این مقاله را به بررسی انواع دانشگاه بدون کنکور می پردازیم.آشنایی با دانشگاه بدون کنکور می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار افراد مایل به ادامه تحصیل در      

دانشگاه بدون کنکور      قرار دهد.

دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور

دانشگاه های سراسری و آزاد در دوره های مختلف از جمله روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، مجازی، به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می کنند اما روش گزینش بومی در دوره های مختلف به صورت زیر است:

 • دوره روزانه: نوع گزینش دوره روزانه به صورت استانی، ناحیه ای یا کشوری است.
 • دوره نوبت دوم (شبانه): نوع گزینش دوره نوبت دوم، بومی استانی است.
 • دوره مجازی و پردیس خودگردان: نوع گزینش دوره مجازی و پردیس خودگردان به صورت کشوری می باشد و در واقع بومی گزینی نمی شود.
 • دانشگاه دولتی و غیر انتفاعی و پیام نور: نوع گزینش دوره های غیر دولتی، غیر انتفاعی و پیام نور، بومی ناحیه ای است.

همان طور که میدانید داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگران و رزمندگان می شوند، در تمامی کد رشته محل هایی که دارای شرایط خاص نمی باشند، در سهمیه مربوط (25 درصد و 5 درصد ایثارگران) بومی محسوب می شوند. 

عوامل مؤثر در پذیرش دانشجو

همان طور که می دانید هر کد رشته در آزمون سراسری دارای ظرفیت مشخص است و سه عامل تعیین کننده و مؤثر در پذیرش داوطلب در دانشگاه ها وجود دارد:

 1. معدل کتبی داوطلب
 2. استان بومی داوطلب
 3. سهمیه داوطلب

قوانین دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی

 1. دانشجو مکلف به اجرای ضوابط و مقررات خاص دانشگاه و مؤسسه محل تحصیل خود است.
 2. دانشگاه ها تعهدی در قبال شرایط خوابگاهی، وام دانشجویی و . به دانشجویان ندارند.
 3. دانشجو موظف به رعایت برنامه زمانی، مکانی و درسی برای تشکیل کلاس ها، آزمایشگاه، کارگاه، عملیات صحرایی، کارآموزی و که در دانشگاه و مؤسسات تدوین شده است، می باشد.
 4. دانشجویان مجاز به تحصیل همزمان در دوره رشته و یا دو محل (مؤسسات دولتی و غیر دولتی) نیستند.

با توجه به اینکه تعداد متعددی       

دانشگاه بدون کنکور       (به ویژه تعداد دانشگاه های بدون کنکور آزاد بسیار زیاد است) وجود دارد، در ادامه به معرفی برخی از دانشگاه های بدون می پردازیم.

 

 لیست دانشگاه های بدون کنکور

داوطلبان عزیز می توانند در ادامه برخی از دانشگاه ها مؤسسات آموزشی و پیام نور و . در دوره های کاردانی و کارشناسی را مشاهده کنند.

دانشگاه اردکاندانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی شاهرود)
دانشگاه بجنورددانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی میبد)
دانشگاه بزرگمهر قایناتدانشگاه فسا
دانشگاه بیرجنددانشگاه فناوری های نوین سبزوار - حضرت زینب (س)
دانشگاه تربت حیدریهدانشگاه کردستان - سنندج
دانشگاه تفرشدانشگاه کوثر - بجنورد
دانشگاه جهرامدانشگاه لرستان (مرکز آموزش عالی الشتر)
دانشگاه جیرفتدانشگاه لرستان (مرکز آموزش عالی پلدختر)
دانشگاه حکیم سبوازیدانشگاه لرستان (مرکز آموزش عالی کوهدشت)
دانشگاه حکیم سبزواری حکیم سبزواریدانشگاه ملایر
دانشگاه حکیم سبزواریدانشگاه فنی و حرفه ای مهندسی فناوری های نوین - قوچان
دانشگاه خلیج فارس - بوشهردانشگاه نیشابور
دانشگاه دامغاندانشگاه ولایت - ایرانشهر
دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهاردانشگاه ولیعصر (عج) - رفسنجان
دانشگاه زابلدانشگاه یاسوج
دانشگاه سلمان فارسی - کازروندانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار
دانشگاه سمناندانشکده کشاورزی و دامپروری تربت جام
دانشگاه سیستان و بلوچستان - زاهدانمجتمع آموزش عالی فاطمه نهاوند
دانشگاه صنعتی بیرجندمجتمع آموزش عالی بم
دانشگاه صنعتی سیرجانمجتمع آموزش عالی سراوان
دانشگاه صنعتی شاهرودمجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
دانشگاه علم و فناوری مازندران - بهشهرمرکز آموزشی استهبان
دانشگاه علوم انتظامی امین - نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایرانمرکز آموزشی اقلید
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی آمل)مرکز آموزشی شهرضا
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی بجنورد)مرکز آموزشی قائمشهر
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی خمین)مرکز آموزشی محلات
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم - سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی خوی)-
دانشگاه غیر انتفاعی ادیان و مذاهب – قمدانشکده غیر انتفاعی الهیات و معارف اسلامی هدی وابسته به جامع اهرا (س) - قم
دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا – مشهدمؤسسه غیر انتفاعی اذرآبادگان - ارومیه
دانشگاه غیر انتفاعی امیرالمؤمنین (ع)  - اهوازمؤسسه غیر انتفاعی آرمان رضوی - مشهد
دانشگاه غیر انتفاعی ایوانکیمؤسسه غیر انتفاعی آفاق - ارومیه
دانشگاه غیر انتفاعی چابهارمؤسسه غیر انتفاعی آفرینش علم گستر - بروجرد
دانشگاه غیر انتفاعی خیام – مشهدمؤسسه غیر انتفاعی آل طه - تهران
دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی (مرکز بناب، تبریز، شبستر، هشترود و .)مؤسسه غیر انتفاعی آمل
دانشگاه پیام نور استان اصفهان (واحد دهاقان، دهن، زاینده رود، علویجه، فلاورجان و .)مؤسسه غیر انتفاعی آیندگان - تنکابن
دانشگاه پیام نور استان البرز (واحد طالقان – واحد اشتهارد، گرمره، ماهدشت، کرج، نظر آباد، هشتگرد)مؤسسه غیر انتفاعی آئین کمال - ارومیه
دانشگاه پیام نور استان تهران (واحد تهران جنوب، تهران شرق، تهران شمال، اسلام شهر، پاکدشت، شهریار، پیشوا، رباط کریم و )مؤسسه غیر انتفاعی ابن یمین - سبزوار
دانشگاه غیر انتفاعی دانش البرز - قزوینمؤسسه غیر انتفاعی اترک - قوچان
دانشگاه غیر انتفاعی سوره - تهرانمؤسسه غیر انتفاعی اجتهاد - قم
دانشگاه غیر انتفاعی شمال - آملمؤسسه غیر انتفاعی میثاق - رفسنجان
دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی اصفهانی - اصهفانمؤسسه غیر انتفاعی میرداماد - گرگان
دانشگاه غیر انتفاعی شیخ بهایی - اصفهانمؤسسه غیر انتفاعی میرعماد - قزوین
دانشگاه غیر انتفاعی صنعتی سجاد - مشهدمؤسسه غیر انتفاعی میزان - تبریز
دانشگاه غیر انتفاعی علامه محدث نوری - نورمؤسسه غیر انتفاعی میلاد گلستان - مینودشت
دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فرهنگ - تهرانمؤسسه غیر انتفاعی نبی اکرم (ص) - تبریز
دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر - یزدمؤسسه غیر انتفاعی نجف آباد
دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مازندران - بابلمؤسسه غیر انتفاعی هگمتانه - همدان
دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث - قممؤسسه غیر انتفاعی هنر - شیراز
دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و عترت (ع) - اصفهانمؤسسه غیر انتفاعی هیرکانیا - بندرگز
دانشگاه غیر انتفاعی مفید - قممؤسسه غیر انتفاعی یاسین - بروجرد
دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین 

نگران شهریه هستید؟

شهریه دانشگاه هم از جمله مواردی است که باید در مرحله انتخاب رشته به آن دقت کنید. شهریه در هر دانشگاه با دانشگاه دیگر متفاوت است. اما نگران نباشید، راه های مختلفی مانند دریافت وام و کمک هزینه تحصیلی وجود دارد تا بتوانید شهریه خود را بپردازید. راستی چرا به فکر یک کار پاره وقت در کنار تحصیل خود نیستید؟ پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدام، برای آگاهی از راه های کسب درآمد مطبق با رشته تان با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه پرداخت شهریه، مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

فرصت طلایی تحصیل در خارج از کشور را از دست ندهید!

هر چند که تحصیل در     

دانشگاه بدون کنکور      ، یک فرصت طلایی است، اما تحصیل در خارج از کشور نیز مزیت های خاص خود را دارد. اگر هنوز در انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی خود مرددید، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانشگاه های خارج از کشور که می توانید از آن ها پذیرش بگیرید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در زمینه تحصیل خارج از کشور، لیست دانشگاه ها، لیست رشته ها، شرایط و زمان پذیرش، اعتبارسنجی مدرک، هزینه ی تحصیل و . در اختیار شما قرار می دهند.
تحصیل در خارج از کشور یک فرصت طلایی است. برای آگاهی از کلیه شرایط، هزینه ها، لیست بهترین دانشگاه ها و هر آنچه باید در راه تحصیل در خارج از کشور بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
داوطلبانی که قصد دارند از شرایط و ضوابط شرکت در مرحله بدون کنکور مطلع شوند، می توانند با مراجعه به مقاله     

دانشگاه بدون کنکور       اطلاعات بیشتری را کسب نمایند.
اگر سوالی در زمینه لیست دانشگاه های بدون کنکور و انتخاب رشته ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9090971974

 


تغییرات کنکور 98

با آغاز ماه بهمن تمامی دانش آموختگان ودانش آموزان را تب و تاب ثبت نام در کنکور سراسری ورودی دانشگاه در بر می گیرد. در بهمن ماه سال جاری نیز تمامی داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها منتظر منتشر شدن دفترچه راهنمای ثبت نامی دقیقاً مانند سال های گذشته بودند. اما در کمال ناباوری بر طبق اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان واقعاً شوکه شدند و با تغییرات بزرگ و مهمی در کنکور سراسری مواجه گردیدند. کنکور سراسری در میان آزمون های مهم و بزرگی قرار دارد که در هر سال تحصیلی متقاضیان بسیاری را برای ورود به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مورد آزمایش قرار می دهد. در نتیجه ایجاد کوچکترین تغییری در آن باعث به وجود آمدن پرسش های بسیاری برای شمار زیادی از شرکت کنندگان در این آزمون سرنوشت ساز می شود. در این مقاله، به بحث در مورد     

تغییرات کنکور 98      برای شما دوستان گرامی می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی و جامعی را در ارتباط با تغییرات کنکور 98 به دست آورید. اطلاع از تغییر کنکور 98 برای شما داوطلب عزیز بسیار ضروری می نماید.

تغییرات کنکور سراسری 98

در این قسمت، به تفضیل    

تغییرات کنکور 98       را به طور کامل خدمت شما دوستان گرامی ذکر می کنیم.

افزایش تأثیر معدل داوطلب در نمره کل کنکور

همان طور که در جریان هستید اثر معدل کتبی دوران سوم متوسطه به این شکل بود که تنها تأثیر مثبتی بر رتبه قبولی داوطلب داشت. به این معنا که اگر نمره کم شما در یکی از دروس موجب کاهش نمره تراز شما بود به هیچ وجه آن را در نظر نمی گرفتند اما از جمله    

تغییرات کنکور 98      اثر مطلق و قطعی این معدل است. به این معنا که در صورت تأثیر منفی معدل بر روی نمره تراز یک درس این اثر اعمال می شود و به این شکل نمره پایین یک درس می تواند موجب کاهش نمره تراز آن درس در کنکور سراسری سال 98 شود.

سؤالات غیرمشترک و مشترک در کنکور سراسری 98

باید اشاره کنیم که تغییرات کنکور 98 سال 98 گریبان سؤالات مطرح شده در کنکور سراسری را نیز گرفته است. به این معنا که سرفصل های مشترک بین کتب نظام جدید و نظام قدیم سؤال های مشابهی دارند و سرفصل های غیر مشترک سؤال هاهی متفاوتی را در بر می گیرند. اما سطح آسانی و دشواری سؤال های غیر مشترک به شکلی طراحی می شوند که هر دو گروه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید سؤال هایی با یک سطح از آسانی و سختی را پاسخگو هستند. بدین ترتیب، همه داوطلبان با یکدیگر مقایسه می گردند و به این صورت نیست که داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید رتبه جداگانه ای داشته باشد و در نتیجه ظرفیت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی بین آن ها تقسیم می گردد.

در حقیقت، هر فرد بسته به رتبه خود شانسی در قبولی و پذیرفته شدن در دانشگاه را دارد. به عنوان مثال، امکان دارد که تمام قبولی های علوم پزشکی تهران در رشته محبوب پزشکی شامل داوطلبان نظام قدیم باشند. زیرا مثلاً رتبه های این قبیل از افراد در مقایسه با رتبه های داوطلبان نظام قدیم از وضعیت بهتری برخودار بوده است.
اگر شما نیز در ردیف داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 98 هستید و نیاز به کسب اطلاعات جامع تری در رابطه با تغییرات به وجود آمده در نحوه برگزاری این آزمون و یا حتی جذب و پذیرش دانشجویان را را دارید امکان برقراری تماس شما با مشاوران آیدانیتو فراهم است. 

دیگر تغییرات مهم کنکور 98

تغییرات کنکور تنها به موارد بالا محدود نمی شود بلکه شاهد ایجاد تغییرات دیگری نیز در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها در سال 98 هستیم. علاوه بر موارد ذکر شده موارد زیر را می توان از جمله مهم ترین تغییرات صورت گرفته در کنکور دانست.

 • اعلام علاقه مندی داوطلبان به شرکت در رشته های مراکز دانشگاهی تربیت دبیر شهید رجایی تهران و فرهنگیان در صورت دریافت مجوزهای قانونی به وسیله وزارت آموزش و پرورش از طریق مراجع ذیصلاح جهت گزینش و پذیرش دانشجو در مرداد ماه سال 98( حدود دهه دوم) به اطلاع آن ها خواهد رسید.
 • تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری باید مدرک پیش دانشگاهی خود را تا تاریخ 31 شهریور سال 98 دریافت نمایند.
 • کلیه متقاضیان و داوطلبان نظام جدید موظف به اخذ مدرک دیپلم خود حداکثر تا تاریخ 31 مرداد سال 98 هستند.
 • تمامی دانشجویان دوره روزانه مراکز مختلف دانشگاهی تنها در صورتی امکان شرکت در کنکور سراسری سال 98 را دارند که در وهله اول از تمامی شرایط اختصاصی و عمومی گنجانده شده در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون برخوردار باشند و در وهله دوم حداکثر تا 25 اسفند ماه سال 97 جهت انصراف قطعی از تحصیل اقدامات لازم را انجام دهند.
 • تمامی رشته هایی همچون موسیقی نظامی، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، آهنگسازی، طراحی لباس، مجسمه سازی و نمایش عروسکی از شکل نیمه متمرکز خارج شده اند و به شرایط رشته های دانشگاهی همراه با شرایط خاص بدل گشته اند. جهت آشنایی و اطلاع از لیست کامل این رشته ها با مشاورن آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
 • تمامی داوطلبان برخوردار از مدرک ارشد در رشته های گروه پزشکی (یعنی رشته های داروسازی) دامپزشکی، پزشکی و دندانپزشکی، امکان شرکت در تمامی دوره را دارند. در صورتی که در سال گذشته این قبیل افراد تنها می توانستند در دوره های دانشگاه آزاد و پردیس بین الملل شرکت کنند.

 

در این مقاله به تحلیل و بررسی آخرین تغییرات کنکور 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله     

تغییرات کنکور 98       بزنید.
اگر شما نیز جزء داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال آینده هستید و نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه تغییرات به وجود آمده در نحوه برگزاری این آزمون و یا نحوه جذب دانشجو را دارید می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.


 ثبت نام ارشد 98

با توجه به اینکه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شده اند، دفترچه ثبت نام ارشد 98 برای هر دو دانشگاه یکسان است. افرادی که قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 را دارند، می بایست دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 را مطالعه نمایند تا از زمان، نحوه و شرایط    

ثبت نام ارشد 98     مطلع شوند. علاوه بر موارد فوق، مقررات نظام وظیفه، سهمیه ها و تسهیلات، شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی و . را می توانید در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 مطالعه نمایید. در این مقاله قصد داریم، زمان، نحوه و شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 و مقررات نظام وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 را مورد بررسی قرار دهیم.
برای آگاهی از رشته ها، گرایش ها، دانشگاه ها، شرایط پذیرش و ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد و هر آنچه باید در زمینه ثبت نام ارشد بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 ثبت نام کارشناسی ارشد 98

مطابق آخرین اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش آموزش کشور، در دفترچه    

ثبت نام ارشد 98       تغییراتی مشاهده می شود که بخشی از آن به کد رشته های امتحانی باز می گردد. مطابق این اطلاعیه، اطلاعات ثبت نام داوطلبان از روز یکشنبه 28 بهمن ماه 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان بایستی تا روز چهارشنبه 1 اسفندماه نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، اقدام نمایند. اگر قصد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کد رشته های امتحانی اصلاح شده، زمان مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کارشناسی ارشد 98

با توجه به کد رشته های اصلاح شده در مجموعه های حقوق، فلسفه، مهندسی برق و نقشه برداری، داوطلبان بایستی در بازه ی زمانی 4 روزه ی ویرایش اطلاعات، به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

کدام رشته ها از دفترچه ثبت نام آزمون ارشد حذف شده اند؟ نام کدام گرایش ها تغییر یافته است؟

باتوجه به اصلاحات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد، برخی از رشته ها از طریق سایر مجموعه ها نیز پذیرش دانشجو خواهند داشت. از طرفی برخی از رشته ها در دانشگاه های جدید مورد پذیرش قرار می گیرند و برخی به طور کامل حذف می شوند. جالب است که در برخی از موارد حتی نام گرایش های برخی از رشته ها اصلاح می شوند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه ی اصلاحات صورت پذیرفته در دفترچه ثبت نام ارشد 98  با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از اصلاحات دفترچه ثبت نام ارشد 98 و هر آنچه که باید در زمینه ثبت نام در کنکور ارشد بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

1- افرادی که دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای باشند و یا دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی باشند، می توانند     

ثبت نام ارشد 98      را انجام دهند. 2- دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد که تا تاریخ 98/06/31 فارغ التحصیل نمی شوند، اگر قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 98 را دارند، می بایست تا پایان مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از تحصیل انصراف دهند. 3- دانشجویانی که در دوره های روزانه کارشناسی ارشد 97 پذیرفته شده باشند، حتی در صورت عدم ثبت نام و انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 جهت انتخاب رشته دوره روزانه نخواهند بود. 4- فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های دبیری می بایست قبل از ثبت نام موافقت کتبی و بدون قید و شرط آموزش و پرورش را مبنی بر ادامه تحصیل به دانشگاه قبولی خود ارائه دهند. 5- فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های گروه پزشکی، می بایست قبل از اقدام به ثبت نام، وضعیت خود را از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص نمایند و از نظر وزارت مذکور منعی برای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد نداشته باشند.
برای آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 هم در نیمه ی دوم آذرماه 97 می باشد و به طور دقیق ثبت نام آزمون ارشد 98 از 16 آذر ماه آغاز و تا 25 آذر ادامه می یابد. نحوه ثبت نام کنکور ارشد 98 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. داوطلبان قبل از ثبت نام می بایست دفترچه ثبت نام ارشد 98  را مطالعه نمایند. هر داوطلب می تواند در یک کد رشته اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور ثبت نام و برای هر کد رشته نیز یک کارت اعتباری خرید نمایند. سپس اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به همراه گروه آزمایشی مورد نظر در فرم ثبت نام وارد کند. اگر داوطلبی قصد شرکت در دانشگاه های پیام نور و مؤسسات آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی را داشته باشد، می بایست سریال اعتباری جداگانه تهیه نماید. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد، کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 98 شرکت کرده اند، در صورتیکه مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می توانند انتخاب رشته دانشگاه آزاد را هم انجام دهند.

نکاتی در دفترچه که به آن ها دقت نمی کنید!

در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، نکات متعددی ذکر شده است که لازم است حتما قبل از اقدام به ثبت نام از آن ها اطلاع کافی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از مهم ترین مندرجات دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

از انواع سهمیه اطلاع دارید؟

انواع مختلفی از سهمیه ها در دفترچهثبت نام ارشد 98  درج می شود. اگر قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد را دارید، بایستی از انواع سهمیه ها و میزان اثر این سهمیه ها در کنکور، اطلاع کافی داشته باشید. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از انواع سهمیه با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
جهت آگاهی از انواع سهمیه ها در کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

کدهای مورد نیاز برای ثبت نام کنکور ارشد

برای ثبت نام در کنکور ارشد، به جای ذکر برخی عناوین، بایستی برخی کدها را وارد نمایید. به عنوان مثال در برابر فیلد نام شهر، تهران ذکر نمی شود و بایستی کد شهر تهران را استخراج و با اعمال کد، سیستم به طور خودکار کلمه تهران را ثبت می کند. در مورد نام رشته و واحد دانشگاهی هم همین روند تکرار می شود. پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از کد های کورد نیاز برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
جهت آگاهی از کدهای مورد نیاز برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98

1- فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد مشمول، مجاز به ثبت نام نمی باشند. 2- مشمولان غایب حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 98 را ندارند، در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه، معافیت تحصیلی برای آنها صادر نمی گردد و دانشگاهها مجاز به ثبت نام آنها نمی باشند. 3- سنوات تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر 3 سال می باشد. 4- دانشجویان اخراجی، تا پایان خدمت و یا اخذ معافیت دائم، مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند.
برای آگاهی از کلیه مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، همزمان با ثبت نام کنکور ارشد، از طریق سایت سنجش اموزش کشور، انتشار می یابد. با توجه به اینکه مطالعه ی دقیق دفترچه به منظور ثبت نام اامی و البته زمانبر است، پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای دانلود دفترچه ثبت نام ارشد 98 بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد 98

در این مقاله به بررسی ثبت نام ارشد 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله     

ثبت نام ارشد 98      بزنید.
اگر سوالی در زمینه دفترچه ثبت نام ارشد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 

 


ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت، آزمون برگزار شده برای ورود داوطلبان دوره کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی است که توسط وزارت بهداشت و هماهنگ با دانشگاه آزاد برگزار می شود . دقت داشته باشید که    

ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت     از طریق سازمان سنجش انجام نمی شود.

زمان ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت 98

با توجه به تاریخ ثبت نام سال گذشته حدس می زنیم     

ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت      نیز در نیمه ی اول اسفند ماه 97 صورت گیرد.

شرایط ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط اختصاصی درج شده در ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت مختصراً به شرح زیر می باشد:

 1. فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و بالاتر متناسب با رشته ی انتخابی و یا دانشجویان سال آخر دوره ی کارشناسی که تا 31-06-97 فارغ التحصیل می شوند مجاز به ثبت نام هستند.
 2. عدم اشتغال به تحصیل در همان مقطع یا مقاطع دیگر در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگر
 3. دارندگان معادل یا میانگین کل کمتر از 12 در دوره ی کارشناسی مجاز به شرکت در آزمون نیستند.
 4. تحصیل دوره ی کارشناسی ارشد تمام وقت می باشد و هر اشتغالی غیر از تحصیل ممنوع می باشد.
 5. کسانی که در سال 97 پذیرفته دوره ی روزانه هستند مجاز به شرکت در آزمون ارشد نیستند.
 6. افرادی که یکبار در دوره ی کارشناسی ارشد روزانه مدرک دریافت کرده اند و دوباره در دوره ی ارشد روزانه پذیرفته شده اند، باید شهریه ی معادل شبانه پرداخت کنند.
 7. برای داوطلبان رشته های 1) پرستاری مراقبت های ویژه 2) پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان 3) پرستاری اورژانس 4) تکنولوژی گردش خون داشتن حداقل 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی اامی می باشد.
 8. کسب حداقل 30 % نمره ی آزمون و 50% نمره ی میانگین شرکت کنندگان برای قبولی اامی است.

 نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 98

برای    

ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت     کافیست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به sanjeshp مراجعه کرده و نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام و آپلود مدارک اسکن شده ثبت نام تکمیل شده و در پایان یک کد رهگیری در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

1- فایل اسکن شده عکس 3x4 با فرمت JPG، ابعاد 300x 400 و حداکثر حجم kb100-200 2- اسکن صفحه اول شناسنامه 3- اسکن هر دو سمت کارت ملی

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام در سال 96 برای هر رشته ی انتخابی 330.000 ریال بوده است. از این رو در سال 97 تفاوت چندانی نداشت و پیش بینی می شود که این میزان هزینه تا سال 98 تغییر چندانی نکند.

تاریخ برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری آزمون های ارشد و دکتری وزارت بهداشت در سال 97 نسبت به سال 96 تغییر نکرد و آزمون ارشد در خردادماه  و آزمون دکتری 97 در تیرماه برگزار گردید. از این رو پیش بینی می شود که کنکور ارشد وزارت بهداشت در سال 98 نیز در در همین بازه ی زمانی برگزار شود.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

وزارت بهداشت در خصوص ثبت نام ارشد و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که موفق نشدند در مهلت اولیه ثبت نام خود را تکمیل کنند، معمولاً دو الی سه روز را به عنوان مهلت تمدید شده ی ثبت نام درنظر می گیرد که حدس می زنیم در مورد تمدیدمهلت ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت نیز این اتفاق تکرار شود. اگر چه توصیه اکید ما بر ثبت نام زودهنگام و در روزهای آغازین مهلت ثبت نام است.
در این مقاله به بررسی ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله     

ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت     بزنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. شماره تلفن تماس فقط بدون گرفتن کد در سراسر کشور :      9099071974


مشاوره تلفنی 24 ساعته

ما انسان ها در هر شرایطی نیازمند کمک، راهنمایی و مشاوره هستیم. هیچ انسانی کامل نیست و به تنهایی از پس بحران ها و مشکلات برآمدن، کار دشواری است. مشکلات و تعت زندگی آدم ها ممکن است خیلی ساده یا خیلی عمیق باشند. بحران های زندگی می توانند در حد تردید در مورد ازدواج با یک شخص خاص یا اختلالات روانی شدیدی مثل افسردگی و اسوفرنی باشند.

در چنین موقعیت هایی صحبت کردن و م با دیگری می تواند آرامش از دست رفته را، حداقل تا حدی، باگرداند و در صورت ارائه راهکار از سمت او، امکان حل مشکل هم وجود دارد. بعضی افراد در این شرایط به یک دوست یا یک آشنا پناه می برند که می تواند مفید و آرامش بخش باشد اما احتمال حل مسأله در این تعامل پایین است.

م با یک روانشناس یا مشاوره ایده بهتر و عاقلانه تری است. چون این افراد متخصص هستند و به علت آگاهی علمی و برخورداری از تجربه کافی، راهکارهای معقول تر و قابل اعتمادتری را ارائه می دهند.

در گذشته خدمات روانشناختی و مشاوره ای فقط به صورت حضوری و رو در رو ارائه می شدند اما در حاضر     

مشاوره تلفنی 24 ساعته     رو به رشد است و طرفداران آن روز به روز بیشتر می شوند. ممکن است بعضی فکر کنند که مشاوره تلفنی 24 ساعته نشدنی و امکان ناپذیر است. اما تجربه نشان داده که چنین ادعایی اشتباه است و این نوع مشاوره مزایای زیادی دارد.

مزایای مشاوره تلفنی 24 ساعته

در بسیاری از مواقع      

مشاوره تلفنی 24 ساعته      حتی می تواند از مشاوره حضوری مفیدتر باشد. امروزه مشغولیت ها در زندگی انسان ها از همیشه بیشتر شده اند و همه امکان حضور در جلسات مشاوره حضوری را ندارند. همچنین در بعضی شهرها هیچ مرکز مشاوره ای وجود ندرد و تنها راه استفاده از خدمات مشاوره ای، مشاوره تلفنی 24 ساعته است.

گاهی اوقات پدر یا مادری شدیداً نگران فرزند کودک یا نوجوان خودش است و می داند که این فرزند به دلایلی برای شرکت در جلسات مشاوره او را همراهی نمی کند. در این شرایط او ترجیح می دهد که به صورت تلفنی با یک مشاور ارتباط برقرار کند.

یکی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی 24 ساعته این است که در هر ساعت شبانه روز می توان به آن دسترسی داشت و اگر کسی در شب و دیر وقت با مشکلی جدی مواجه شود، کافی است که تلفن را بردارد و با یک مرکز مشاوره تلفنی تماس بگیرد.

خدمات مشاوره تلفنی 24  ساعته

یک      

مشاوره تلفنی 24 ساعته      می تواند خدمات مختلفی را در حوزه های مختلفی ارائه بدهد. در ادامه به انواع خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته اشاره می کنیم.

اعتیاد

کسانی که از اعتیاد رنج می برند یا اعتیاد یکی از اعضای خانواده شان موجب از هم گسیختگی خانواده شده، می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی از روش های ترک اعتیاد، مراقبت های بعد از ترک، آموزش اعضای خانواده و. مطلع شوند.

طلاق

متأسفانه طلاق یکی از آسیب های اجتماعی فراگیر در جامعه ماست. اگرچه این اتفاق اصلاً خوشایند نیست اما گاهی اوقات اجتناب ناپذیر می شود. مشاوره تلفنی 24 ساعته در موضوع طلاق، به افراد کمک می کند تا با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرند و اگر ادامه زندگی مشترک به هیچ عنوان میسر نیست، مهارت هایی را برای دوران بعد از طلاق یاد بگیرند.

خیانت

خیانت اتفاق هولناکی است که می تواند به طلاق عاطفی یا طلاق رسمی ختم شود. مشاوره تلفنی 24 ساعته افراد را از نشانه ها و علل خیانت آگاه می کند، مهارت های مقابله با خیانت را آموزش می دهد و در صورتی که بخشش خیانت امکان پذیر باشد، فرایند آن را به فرد آموزش می دهد.

مسائل جنسی

یکی از مهم ترین نیازهای همسران در زندگی مشترک، نیاز جنسی است و آن ها انتظار دارند که این نیاز را به شکلی سالم برطرف کنند. اما گاهی اوقات بی اطلاعی از چگونگی کسب رضایت جنسی و مشکلاتی مثل انواع انحرافات و اختلالات جنسی، می توانند آسیب هایی جدی به یک زندگی مشترک وارد کنند.

مشاوره جنسی تلفنی این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا زوجین در مورد راهکارهای حل مشکلات جنسی در زندگی شویی آگاه شوند.

مشاوره کودک و نوجوان

شاید کودکان و نوجوانان مهم ترین اعضای یک خانواده باشند. شخصیت انسان ها در دوران کودکی شکل می گیرد و تغییرات روانی و جسمی در دوران بلوغ اهمیت بسیار زیادی دارند. انواع اختلالات، مشکلات تحصیلی، آسیب های اجتماعی و.، والدینی که فرزندانشان در دوران کودکی و نوجوانی هستند را نگران می کنند.

مشاوره تلفنی 24 ساعته می تواند خدمات مفیدی را در زمینه مسائل کودکان و نوجوانان ارائه دهد.

سالمندان

سالمندان قشری هستند که متأسفانه در جامعه ما توجه کمتری به آن ها می شود. افراد سالمند می توانند به انواع اختلالات روانی مثل افسردگی، اضطراب، مشکلات جنسی و. مبتلا شوند.

کسانی که با یک سالمند زندگی می کنند، می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته راهکارهایی را برای حل مشکلات سالمندان یاد بگیرند.

مواردی که ذکر شدند فقط بخشی از خدمات مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته هستند و این مشاوره می تواند حوزه های تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه و را هم در بر بگیرد.

در ادامه مطالعه مقاله      

مشاوره تلفنی 24 ساعته     » را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه انواع خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته، می توانید با مشاوران با تجربه و حرفه ای آیدانیتو در زمینه خانواده، تحصیلی، نظام وظیفه، مهاجرت و. تماس بگیرید.


 خرید خدمت 

در این مقاله به موضوع      

خرید خدمت      پرداخته ایم. به داوطلبانی که 8 سال غیب از خدمت سربازی داشته اند و قصد مشخص کردن وضعیت سربازی خود را دارند، توصیه می کنیم در مقاله مدارک خرید خدمت همراه ما باشند تا با مدارک لازم جهت ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای افراد متأهل و . آشنا شوند.

شرایط خرید خدمت

همان طور که گفته شد افرادی که هشت سال غیبت تا آخر سال 97 را دارند، باید به عنوان مشمولین 8 سال غیبت اقدام به مشخص کردن وضعیت خود نمایند. این افراد می توانند با مراجعه به دفاتر پست الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) درخواست خود را در دو حالت ثابت نمایند:
1. خرید خدمت با پرداخت جریمه غیبت
2. اعزام به خدمت و پایان دادن به غیبت

مدارک لازم جهت ثبت نام طرح جریمه مشمولان غیبت

داوطلبانی می توانند با پایان هشت سال یا بیشتر غیبت به منظور ثبت نام و خرید خدمت سربازی به دفاتر پست الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) مراجعه نمایند. برای ثبت نام و درخواست معافیت داوطلبان می بایست مدارک لازم برای ثبت نام را به همراه داشته باشند. در این مبحث       

خرید خدمت      را مشاهده خواهید کرد.

 1. اصل شناسنامه مشمول به همراه کپی
 2. اصل کارت ملی مشمول به همراه کپی
 3. اصل آخرین مدرک تحصیلی مشمول به همراه کپی

لازم است مشمولان طرح خرید خدمت سربازی با در دست داشتن مدارک گفته شده، اقدام به پیش ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب کنند.
برای آگاهی از کلیه ی مدارک لازم برای خرید خدمت سربازی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مدارک خرید خدمت سربازان فراری

اگر شما هم مطابق قانون، سرباز فراری به شمار می روید و در حال حاضر قصد خرید خدمت را دارید، بایستی به طور کامل از کلیه مدارک، آگاهی داشته باشید. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط خرید خدمت با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از شرایط، ضوابط و مدارک خرید خدمت سربازان فراری با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مدارک ثبت نام خرید خدمت افراد متأهل

 1. اصل شناسنامه مشمول به همراه کپی
 2. اصل کارت ملی مشمول به همراه کپی
 3. اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه کپی
 4. اصل شناسنامه همسر به همراه کپی
 5. اصل کارت ملی همسر به همراه کپی
 6. اصل شناسنامه فرزندان به همراه کپی
 7. اصل کارت ملی فرزندان به همراه کپی

افراد متأهل و دارای فرزند شامل تخفیفات در نظر گرفته شده برای مشمولین غیبت می شوند و به ازای هر فرزند 5% از هزینه خرید خدمت کسر خواهد شد. افراد برای       

خرید خدمت      سربازی به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه می کنند و پس از ارائه مدارک و ثبت درخواست، منتظر مرحله راستی آزمایی می شوند. در این مرحله به صحت اطلاعات درج شده پرداخته می شود و بعد با دریافت پیام از نحوه پرداخت مبلغ جریمه آگاه خواهند شد.
برای آگاهی از کلیه مدارک لازم به منظور ثبت نام خرید خدمت افراد متاهل با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

آیا من هم می توانم خدمتم را بخرم؟

قانون خرید خدمت، به صورت متداوم در حال تغییر است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای اینکه بدانید آیا مشمول قانون خرید خدمت سربازی می شوید یا نه، با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.
اگر سوالی در زمینه قانون خرید خدمت ، ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

هزینه خرید خدمت چقدر است؟

هزینه خرید خدمت بستگی زیادی به مدرک تحصیلی شما خواهد داشت. با توجه به تغییر نرخ خرید خدمت در هر سال، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از هزینه خرید خدمت با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
در مقاله       

خرید خدمت      می توانید از هزینه های هر مقطع، تخفیفات ارائه شده به مشمولان، طرح های پرداخت وجه، دریافت وام جهت تسویه جریمه و . مطلع شوید.
اگر سوالی در زمینه مدارک خرید خدمت ، ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.


مشاوره تلفنی

همه ما در هر موقعیتی که باشیم، با هر سن و سال و جنسیتی، از هر طبقه اجتماعی ای و با هر پیشینه ای، گاهی در زندگی با بحران مواجه می شویم، سوال های بی جوابی داریم و نیازمند کمک هستیم.

شاید بخواهیم برای ورود به دانشگاه، یک رشته تحصیلی انتخاب کنیم. ممکن است قصد ازدواج یا طلاق داشته باشیم. شاید تصمیم گرفته باشیم که صاحب فرزند بشویم و به اطلاعاتی در مورد شیوه های فرزند پروری نیاز داشته باشیم و.

برای همه این تصمیم های بزرگ نیازمند راهنمایی و م هستیم و امروزه یکی از روش های برخورداری از خدمات مشاوره ای، استفاده از خدمات مشاوره تلفنی است.

شاید با شنیدان کلمه مشاوره تلفنی اولین سوالی که برای بسیاری از ما پیش می آید این باشد که آیا مشاوره تلفنی نوع مناسب و مفیدی از مشاوره است؟ آیا با مشاوره تلفنی می توان به نتیجه رسید؟

در این مقاله به این موضوع می پردازیم و به ویژگی های    

مشاوره تلفنی      و فواید آن اشاره می کنیم.

 

چرا مشاوره تلفنی؟

ما انسان ها تا ابد نیازمند آموزش و راهنمایی هستیم. با توجه به مشغولیت ها و مسئولیت های بسیار زیاد زندگی های امروز، استقبال از مشاوره های غیر حضوری از همیشه بیشتر شده است.

شاید بعضی از ما فکر کنیم که این نوع از مشاوره بی فایده است اما این ایده صحیح نیست و در بسیاری از مواقع مشاوره تلفنی می تواند حتی از مشاوره حضوری سودمندتر باشد. ممکن است در بعضی شرایط اضطراری نتوانیم از خدمات مشاوره حضوری استفاده کنیم و در لحظه به راهکار یک فرد متخصص و با تجربه نیاز داشته باشیم.

به عنوان مثال فرض کنید که پدر یا مادری در کیف مدرسه فرزندشان سیگار پیدا کنند و به هیچ عنوان انتظار چنین چیزی را نداشته باشند. در این شرایط معمولاً والد شدیداً مضطرب می شود و شاید حس کند باید حتماً با کسی صحبت کند و از او م بگیرد.
در چنین شرایطی تماس با یک دوست مفیدتر است یا تماس با یک مشاور؟ چه کسی می تواند راهکارهای مناسبی به این پدر یا مادر ارائه بدهد و او را آرام کند؟ همچنین در شرایطی که افراد نیازمند مشاوره تحصیلی هستند، لازم نیست حتماً از مشاوره حضوری استفاده کنند. می توان به راحتی و از طریق     

مشاوره تلفنی       در مورد رشته های تحصیلی گوناگون یا رتیه مورد نیاز برای تحصیل در یک رشته تحصیلی خاص اطلاعات به دست آورد.

مشاوره تلفنی خانواده

همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد یک جامعه است و سلامت آن تضمین کننده سلامت اعضای جامعه است. خانواده درمانی این روزها از همیشه بیشتر اهمیت پیدا کرده است. هر کدام از ما ممکن است در محیط خانواده با مشکلاتی مواجه شویم. معضلاتی مثل مشکلات جنسی و شویی ، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، اختلالات روانی اعضای خانواده ، مشکلات کودکان و نوجوانان، بحران های افراد سالمند خانواده و

    

مشاوره تلفنی      خانواده کمک می کند تا مشکلات کوچک بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهی از راهکارهای حل چالش ها از هم نپاشد.

مشاوره تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره تلفنی است. مشاوران متخصص ما در این فضا در حوزه های مختلف به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

شما می توانید با تماس با مشاوران باتجربه ما در زمینه هایی مثل مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده تلفنی ، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره اعتیاد، مشاوره طلاق، مشاوره خیانت، مشاوره افسردگی ، مشاوره مهاجرت و اطلاعات کسب کنید.

مشاوران آیدانیتو متخصص هستند و در حوزه هایی که نام بردیم تجربه کافی دارند. مشاوره تلفنی در آیدانیتو به شکلی علمی اتفاق می افتد و مخاطبان وقتی به تماسشان پایان می دهند آگاه تر و راضی تر از گذشته اند.

در این مقاله به مزایای مشاوره تلفنی پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله     

مشاوره تلفنی      » را به شما پیشنهاد می دهیم.

مشاوره حقوقی

با گسترش جوامع و پیچیده شدن روابط اجتماعی، بازار مشکلات حقوقی بسیار داغ تر از گذشته شده است، به طوری که پیشنهاد می شود بدون همراه داشتن کتاب حقوق پایتان را از خانه بیرون نگذارید. از آنجایی که متاسفانه، کلاهبردان و شیادان هر روز صبح کار خود را از نو آغاز می کنند، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک مشاور حقوقی م کنید. مشاوران آیدانیتو پاسخگو به تمامی مشکلات حقوقی شما خواهند بود.

مشاوره خدمت سربازی

اگر به سن هجده سال رسیده باشید و پشت لبانتان سبز شده باشد، باید کم کم به فکر معرفی خود به سازمان نظام وظیفه باشید. اما آیا از قوانین مرتبط با معافیت و کسری خدمت سربازی مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه زمانی می توانید خدمت سربازی خود را بخرید؟ آیا می دانید تعداد بسیاری از افراد از قوانین معافیت اطلاعی ندارند؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین مرتبط با نظام وظیفه و خدمت سربازی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید

مشاوره مهاجرت

مهاجرت از مباحث داغ همیشگی است چرا که بیشتر افراد معتقدند برای رسیدن به آرمان هایشان لازم است که شرایط جدیدی را تجربه کنند و رویاهایشان را با دست خودشان بسازند. اما شاید آنچه تصور ما بر آن است، بهترین انتخاب نباشد چرا که دنیای واقعیات با دنیای تصورات بسیار متفاوت است و به نظر منطقی نیست که تصمیم های مهم را بر پایه ای غیر از واقعیت بنا کنیم. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت، حتما اطلاعات لازم را در زمینه مباحث قانونی مهاجرت، شرایط زندگی، شرایط تحصیلی، اخذ بورسیه، هزینه های زندگی، شرایط شغلی، مکان زندگی، مالیات، بیمه و . کسب کنید. مشاوران آیدانیتو به شما در این امر کمک خواهند کرد.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار

معمولاً فارغ التحصیلان دانشگاه ها، پس از مدتی که به این در و آن در می زنند و شغلی درخور خودشان نمی یابند، به سه گروه تقسیم می شوند. گروه اول تصمیم می گیرند که هیچ کاری انجام ندهند تا بلکه شغل مناسب خودش به سراغشان بیاید. گروه دوم به فکر مهاجرت می افتند و گروه سوم فکر می کنند که باید خودشان کار مناسب خود را خلق کنند. اگر شما هم جزو گروه سوم هستید، ضمن تبریک به شما برای اخذ چنین تصمیم جسورانه ای، بایستی بر این نکته تاکید کنیم که اگر قدمی را در راه کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار به اشتباه بردارید، شاید مدت ها طول بکشد تا بتوانید دوباره به موقعیت فعلی خود بازگردید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک مشاور حرفه ای کسب و کار م کنید.

 


تخمین رتبه کنکور 

در این مقاله به موضوع     

تخمین رتبه کنکور    خواهیم پرداخت. داوطلبان عزیز کنکور 98 می توانند برای اطلاع از نحوه چگونگی تخمین رتبه کنکور 98 خود، در این مقاله با آیدانیتو همراه باشند.

رتبه کسب شده کنکور و تخمین رتبه

داوطلبان که برای نتایج کنکور عجله دارند میتوانند از رتبه احتمالی خود مطلع شوند، یکی از راه های تخمین رتبه کنکور استفاده از نرم افزار تخمین رتبه می باشد ،البته لازم به ذکر است پیش بینی برخی از نرم افزار ها براساس رتبه داوطلبان سال گذشته است که در ادامه خواهید خواند رتبه و تراز با توجه به عوامی در سال های مختلف متفاوت است باز هم میگوییم پیش بینی رتبه کنکور  غیر حتمی و بر اساس حدسیات می باشد.اما برای تخمین رتبه کنکور به چه مواردی نیاز داریم؟ برای اطلاع از پاسخ این سوال به ادامه مطلب توجه کنید. برای محاسبه رتبه عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که مهمترین  آنها :سطح علمی داوطلبان،درصد پاسخ دهی به سوالات و سهمیه می باشد،علاوه بر این موضوع گزینش بومی نیز تاثیرگذار خواهد بود. رتبه داوطلبان در هر زیرگروه متفاوت می شود زیرا ضرایب دروس در هر زیر گروه متفاوت است، داوطلبان عزیز کنکور، برای تخمین رتبه خود می باسیت از نحوه محاسبه نمرات خام و نمرات کل ( تراز ) مطلع شوند. درصد تاثیرگذاری سهمیه را در نظر داشته باشند در ادامه مطلب با نمرات خام و نمرات تراز آشنا خواهید شد.

تراز

همانطور که میدانید تراز اهمیت ویژه ای در رتبه بندی دارد،عواملی که در نمره تراز تاثیرگذار است شامل موارد زیر می شود:

 • سطح علمی سایر داوطلبان شرکت کننده در کنکور در تراز تاثیرگذار است
 • درصد منفی باعث افت تراز می شود

در ادامه مطلب فرمول تراز را مشاهده خواهید کرد. اما خبر خوش ، تأثیر مثبت سوابق تحصیلی خواهد بود. افرادی که سوابق تحصیلی خوبی داشته اند و در صورت اعمال بر کنکور تراز آنها بهتر شود، تاثیر گذار می شود و افرادی سوابق تحصیلی ضعیف دارند به طوری که در صورت اعمال سوابق تحصیلی تراز آن ها افت پیدا می کند، سوابق تحصیلی اعمال نخواهد شد. داوطلبان توجه کنند در صورتی که هیچ یک از سوالات یک درس را پاسخ ندهند تراز حدودا 3500 را کسب می کنند ولی اگر پاسخ غلط داشته باشند تراز آنها افت پیدا میکند.

نمره خام

نمره خام عددی است که به صورت درصد نمایش می دهند و همانطور که در فرمول مشاهده می کنید،پاسخ های اشتباه که شامل نمره منفی می شود در نمره خام تاثیر گذار خواهد بود، به این صورت که به ازای هر سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح از بین خواد رفت . جالب است بدانید کم ترین نمره خام مربوط به داوطلبانی است که تمامی سوالات را اشتباه پاسخ می دهند نمره خام آنها -33.33 می باشدو بیشترین نمره خام مربوط به افرادی می شود که تمامی سوالات را صحیح پاسخ داده اند و نمره خام آنها 100 است.

رتبه در منطقه

در کنکور سراسری 98، از نظر منطقه، داوطلبان شرکت کننده در 3 دسته جای میگیرند: منطقه 1 : منطقه 1 شامل کلان شهرهای کشور می باشد شهرهای منطقه شامل : تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، شیراز می شود. منطقه 2 : در منطقه 2 استان ها و شهرستان های بزرگ قرار می گیرد. منطقه 3 : در منطقه 3 شهر های کوچک و روستاها قرار میگیرند.

رتبه در کشور

رتبه ی کسب شده در سطح کشور و تمامی داوطلبان شرکت کننده می باشد.

رتبه در سهمیه 

برخی از داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران، شهدا، ایثارگران، رزمندگان، بهیاران، مناطق می باشند که در بین افراد سهمیه دار رتبه ی مجزا اعلام می شود.

 

چگونه حرفه ای انتخاب رشته کنم؟

جالب است بدانید بسیاری از افرادی که معتقدند که انتخاب رشته کاری ندارد و فقط کافی است رشته ها را به ترتیب علاقه مندی لیست کنید، جزء افرادی خواهند بود که بعد از اتمام فارغ التحصیلی از اینکه چرا در هنگام انتخاب رشته با یک فرد با تجربه، م نکردند، پشیمان سهتند. در واقع فاکتورهای بسیاری در روند انتخاب رشته اصولی موثر هستند که مهم ترین آن ها، "تجربه" است. اگر شما هم نمی خواهید پس از چند سال "کاسه ی چه کنم چه کنم به دستتان بگیرید"، از امروز با دقت بیشتری    

تخمین رتبه کنکور     , انتخاب رشته کنید و انتخاب رشته خود را به افراد متخصص بسپارید. مشاورین آیدانیتو می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین رشته ها را متناسب با بازار کار، موقعیت تحصیلی، امکان تحصیل در خارج از کشور، شهریه و . به شما پیشنهاد دهند.
حتی اگر لیست تمام رشته ها را از حفظ باشید، انتخاب بهترین رشته و دانشگاه نیازمند تجربه است. پیشنهاد می کنیم که حتما در زمینه انتخاب رشته با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کدام دانشگاه را انتخاب کنم؟

اگر رویای تحصیل در رشته ای خاص را دارید ولی نمی دانید که کدام یک از دانشگاه ها، آن رشته را ارائه می دهند و کدام یک امکانات تحصیلی بهتر، شهریه کمتر، امکان پیشرفت بهتر و. دارند، پیشنهاد می کنیم که با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.
برای آگاهی از بهترین دانشگاه ها، شهریه ثبت نام و انتخاب رشته حرفه ای می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته های کم طرفدار اما پر درآمد!

هر جامعه ای، علاوه بر دکتر و مهندس، نیازمند سایر افراد حرفه ای است تا بتوانند در تمامی جنبه ها، موجب رشد شوند. رشته های متعددی وجود دارند که بسیاری از داوطلبان از آن ها اطلاع ندارند، ولی بازار کاری خوبی دارند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بهترین رشته ها، با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.
اگر هدفتان موفقیت است، باید بسیار ریزبینانه انتخاب رشته کنید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از رشته هایی که بسیاری از داوطلبان به آن ها دقت نمی کنند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

در رشته مورد علاقه ام قبول نمی شوم! چه کنم؟

از کجا مطمئنید که قبول نمی شوید؟ از آنجایی که شرایط کنکور در هر سال به سطح سوالات و عوامل دیگری ارتباط دارد، به طور کاملا دقیق نمی توان درباره قبولی یا عدم قبولی صحبت کرد. اما اگر به میزان کافی تجربه داشته باشید، با آنالیز کارنامه، رتبه و تخمین رتبه کنکور می توانید، پیشبینی نزدیکی به نتایج کنکور داشته باشید. مشاوران آیدانیتو می توانند در این امر شما را راهنمایی کنند.
حال اگر پس از آنالیز دقیق، متوجه شدید که رشته مورد علاقه تان فاصله بسیاری با رتبه تان دارد، اصلا نگران نباشید چرا که راه های بسیاری مانند تحصیل بدون کنکور وجود دارند که به عنوان یک فرصت طلایی به شما این امکان را می دهند که در رشته مورد علاقه تان، تحصیل کنید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط، رشته ها و دانشگاه ها و هر آنچه باید در راه تحصیل بدون کنکور بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله    

تخمین رتبه کنکور     بزنید.
فدای سرتان که قبول نمی شوید، راه های بسیاری وجود دارند که بدون اینکه یکسال دیگر را پشت کنکور بمانید، بتوانید در رشته مورد علاقه تان قبول شوید. در این زمینه می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :   9099071974

 


 

مشاوره خانواده

مشاوره واژه ای عربی و به معنای م کردن و تشکیل شورا برای تصمیم گیری است. برای اینکه کسی بتواند در موقعیت یک مشاور قرار بگیرد باید در این حوزه تخصص داشته باشد و از مهارت های ویژه ای برخوردار باشد. رشته دانشگاهی مشاوره یکی از زیرمجموعه های رشته روانشناسی است. آدم هایی که در دانشگاه  درس های تخصصی و عمومی این رشته را می خوانند و با اتمام تحصیلات، مدرک این رشته را اخذ می کنند، می توانند با توجه به گرایش تحصیلی شان در زمینه های خانواده، تحصیلی، توانبخشی، شغلی و . به مراجعانشان خدمات مشاوره ای بدهند. مشاوره خانواده یکی از شاخه های تخصصی مشاوره است و همان طور که از نامش مشخص است، بر خانواده تمرکز دارد. افرادی که به مشاورین خانواده مراجعه می کنند در حقیقت به دنبال حل مشکلاتی هستند که بر خودشان، اعضای خانواده و روابط و مناسبات خانوادگی شان اثر گذاشته.

خدمات مشاوره خانواده در آیدانیتو

یک     

مشاور خانواده    با توجه به مهارت هایی که در دوران تحصیل، کارورزی و تجربه های کاری اش به دست آورده، می تواند با ارزیابی یک  فرد و خانواده اش در حوزه های زوج درمانی، خانواده درمانی، روانشناسی کودک، مشاوره به سالمندان، مشاوره طلاق، مسائل مربوط به زندگی مشترک، مشکلات جوانان و نوجوانان، اختلالات جنسی زوج ها و . مشاوره بدهد.

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مخاطبانی که در زمینه مسائل و مشکلات خانوادگی نیاز به م و راهکار دارند، می توانند با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرند. در ادامه به خدمات مشاوره ای آیدانیتو در حوزه مشاوره خانواده می پردازیم:

مسائل جنسی

بدون شک یکی از مهم ترین نیازهای هر انسانی نیاز جنسی است و همسران انتظار دارند که با ازدواج و ورود به زندگی مشترک این نیاز را به شکلی صحیح و سالم برطرف کنند. اما متأسفانه بسیاری از زوج ها بعد از ازدواج به رضایت جنسی نمی رسند و گاهی مشکلات جنسی شان به طلاق عاطفی یا طلاق رسمی ختم می شود. شما می توانید با تماس با مشاورین آیدانیتو در مورد روش های درمان انواع مشکلات جنسی مثل اختلال نعوظ، دیرا نزالی، زودانزالی، سردمزاجی، ناتوانی جنسی و . اطلاعات کسب کنید. همچنین آگاهی در مورد سلامت جنسی، بهداشت جنسی، بیماری های مقاربتی، روش های جلوگیری از بارداری، انحرافات جنسی و . لازمه یک زندگی مشترک سالم است. مشاوره خانواده می تواند آگاهی لازم در این زمینه ها را در اختیار شما قرار دهند.

طلاق

طلاق اتفاق ناگورای است که هیچ فردی در آغاز زندگی مشترک به آن  فکر نمی کند. همسران به امید یک همراهی شیرین، آرامش بخش و همیشگی با هم ازدواج می کنند. اما گاهی اوقات طلاق اجتناب ناپذیر می شود و بعضی مواقع می توان با رعایت نکاتی، یادگیری مهارت هایی و انجام  فعالیت هایی از طلاق جلوگیری کرد.     

مشاور خانواده     در زمینه طلاق برای زوج هایی که قصد جدایی دارند، راهگشا است.

کودک

روانشناسان معتقدند که شخصیت هر انسانی در کودکی شکل می گیرد. به همین دلیل درمان هر چه سریع تر اختلالاتی مثل اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز، اختلال یادگیری، اضطراب، افسردگی، اختلالات خواب، وسواس، اختلالات خوردن در کودکان و. از مشکلات و معضلات در دوران بزرگسالی جلوگیری می کند. با     

مشاور خانواده     روانشناسی کودکان در آیدانیتو آشنا شوید در صورتی که شاهد مشکلات روانی، رفتاری، تحصیلی و . در فرزند کوچکتان هستید یا فرزندی دارید که از مشکلاتی مثل بیماری های خاص یا انواع معلولیت های ذهنی و جسمی رنج می برد، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

سالمندان

شاید سالمندان ارزشمندترین قشر جامعه باشند اما متأسفانه در کشورهای توسعه نیافته و کشورهای در حال توسعه توجه کمتری به آن ها می شود. مشاوران ما در آیدانیتو در زمینه انواع اختلالات سالمندان مثل افسردگی، اضطراب، مشکلات جنسی و.،روش های صحیح مراقبت از سالمندان، مسائل اجتماعی این قشر و بهترین روش های تعامل و هم زیستی با سالمندان اطلاعات مفیدی دارند. در ادامه مطالعه مقاله     

مشاور خانواده    » را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر مشکلی فردی یا خانوادگی عملکرد شما را در ابعاد مختلفی مختل کرده و کیفیت زندگی شما را به نحو قابل توجهی کاهش داده است، برای دریافت خدمات مشاوره خانواده ، در تماس با ما تعلل نکنید.

شماره تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974 

لغو قانون خرید سربازی

سربازی در ایران به خدمت سربازی عمومی اطلاق می شود که مطابق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران  کلیه مردان بالای سال در ایران موظف به گذراندان این دوره به مدت دو سال هستند. مگر افرادی که بنا به دلایلی از رفتن به خدمت سربازی معاف شده اند. بسیاری از مردم ایران بالاخص پسران بر این باور هستند که خدمت سربازی به هدر دادن دو سال از ارزشمندترین و بهترین سال های عمرشان است. اما از طرف دیگر برخی از افراد از جمله مقامات نظامی دوران سربازی را جهاد در راه خدا و یک حرکتی جهادی می پندارند و آن را کاملاً ضروری می دانند. از این رو پسران تمایل بسیاری به خرید سربازی خود  دارند و حتی راه های مختلفی را نیز جهت دستیابی به این هدف مهم امتحان می کنند و یا سعی در گرفتن م و یا راهنمایی از افراد دیگر را دارند تا همین سال جاری یعنی سال 97 هر فرد مشمول می توانست با پرداخت مبلغی مشخص اقدام به خرید خدمت سربازی خود کند. به عنوان مثال افرادی با داشتن مدرک کارشناسی با پرداخت 50 میلیون تومان، فوق دیپلم 40 میلیون تومان و دیپلم 30 میلیون تومان می توانستند نسبت به خرید سربازی خود اقدام نمایند. اما خبری مبنی بر      

لغو قانون خرید سربازی      که همیمن روزها دهان به دهان می چرخد همه را شوکه کرد. در این مقاله به بحث در مورد لغو قانون خرید سربازی برای شما دوستان می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات ضروری و کافی را در رابطه با طرح لغو قانون خرید سربازی به دست آورید.

خرید خدمت سربازی منتفی شد

به اطلاع شما دوستان گرامی می رسانیم که بر طبق قانون مصوب مجلس خرید خدمت سربازی منتفی شد. این قانون جهت مشمولین سال 98 به بعد به تصویب رسیده است و دیگر در لایحه بودجه سال آینده شاهد وجود طرح خرید خردمت سربازی نیستیم. لازم به ذکر است که در لایحه بودجه سال آینده نیز جریمه ریالی مشمولان غایب خدمت سربازی دیده نمی شود و این قوانین و مقررات تا پایان سال 1397 اجرا می گردد.

دلیل لغو قانون خرید خدمت سربازی

در مورد علت لغو قانون خرید خدمت سربازی باید اشاره کنیم که با توجه به اظهار نظر مسئولین امر خرید خدمت سربازی یک نوع بی عدالتی تلقی می شود. در حقیقت، خرید خدمت سربازی موجب شده که افراد مدتی را به خدمت سربازی نروند و بعد به وسیله پرداخت مبلغ معینی پول از زیر بار رفتن به خدمت مقدس سربازی شانه خالی نمایند. در واقع خرید خدمت سربازی یک نوع تبعیض محسوب می شد. زیرا افراد دارای توان مالی با پرداخت جریمه غیبت سربازی به سربازی نمی رفتند اما طبقات پایین تر و افرادی که توان خرید خدمت را نداشتند مجبور به گذراندن دوره دو ساله خدمت بودند. در نتیجه، تصمیم قطعی به      

لغو قانون خرید سربازی       در لایحه بودجه سال 98 گرفته شد. در ضمن در درآمد حاصل از صدور انواع مختلف کارت معافیت دائم در مقایسه با امسال هیچ تغییری به وجود نیامده است.

نکته ای که باید به آن توجه کرد!!

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد این است که با توجه به طرح     

لغو قانون خرید سربازی       مشمولان خدمت سربازی با بیشتر از هشت سال غیبت تنها تا انتهای سال جاری یعنی سال 97 مهلت دارند که با پرداخت جریمه نسبت به اخذ کارت پایان خدمت خود اقدام نمایند.
در این مقاله به تحلیل و بررسی لغو قانون خرید سربازی پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      

لغو قانون خرید سربازی       بزنید.


 

مشاوره خانواده تلفنی

خانواده اولین نهادی است که هر انسانی با آن مواجه می شود و روابط درون خانواده اولین روابط زندگی هر فردی هستند. شخصیت ما در خانواده و به واسطه تأثیری که از پدر، مادر و سایر اعضای خانواده می گیریم شکل می گیرد.

بدون شک تجربیات کسی که در یک خانواده سالم رشد کرده با کسی که اولین مواجه اش با هیجانات منفی مثل اضطراب، خشم و. در محیط خانواده است، متفاوت هستند.

متأسفانه بعضی خانواده ها سرشار از تعارض اند و عواملی مثل اعتیاد، طلاق، خشونت، کمبود صمیمیت و. به همه اعضا آسیب جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی اگر اعضای خانواده آگاه باشند با کمک متخصصانی مثل یک روانشناس یا مشاوری که در حوزه خانواده و مسائل آن تجربه داشته باشد، آسیب های وارده را درمان می کنند. در غیر این صورت مشکلات در طولانی مدت عمیق تر و شدیدتر می شوند.

خدمات مشاوره خانواده تلفنی

ما انسان ها در هر جایگاهی به آموزش و راهنمایی نیاز داریم. با توجه به مشغولیت ها و مسئولیت های بسیار زیاد آدم ها در عصر حاضر، استقبال از مشاوره های غیرحضوری از همیشه بیشتر شده است. یکی از این انواع خدمات مشاوره ای، مشاوره تلفنی است و طرفداران     

مشاوره خانواده تلفنی    روز به روز بیشتر می شوند.

ممکن است بعضی از ما فکر کنیم که مشاوره تلفنی بی فایده است اما تجربه نشان می دهد که مشاوره خانواده تلفنی می تواند در شرایطی حتی از مشاوره حضوری هم سودمندتر باشد.

مشاوره خانواده تلفنی در موقعیت های متعددی یاری رسان افراد است. به عنوان مثال بعضی افراد ساکن شهرهایی هستند که مراکز مشاوره در آن ها وجود ندارند یا آن قدر زندگی پر مشغله ای دارند که نمی توانند در جلسات حضوری شرکت کنند. در ضمن خدمات      

مشاوره خانواده تلفنی     از مشاوره حضوری مقرون به صرفه تر است و حتی بعضی مراکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان هم ارائه می دهند.

از دیگر مزیت های      

مشاوره خانواده تلفنی     می توان به این موضوع اشاره کرد که گاهی اوقات یک بحران آن قدر شدید است که فرد احتیاج دارد در لحظه با کسی صحبت کند و در چنین وضعیتی امکان حضور در یک جلسه مشاوره حضوری وجود ندارد.

به عنوان مثال تصور کنید که مادری در ساعت 9 شب، در اتاق فرزند نوجوانش مواد مخدر پیدا می کند. احتمالاً او از نظر روانی دچار شوک شدیدی می شود و احتیاج دارد که در لحظه از کسی کمک بگیرد. در این شرایط صحبت کردن با یک دوست مفیدتر است یا مشاوری با تجربه که می تواند راهکارهایی مفید ارائه دهد؟

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران خانواده متخصص و با تجربه ما در این فضا، در حوزه های مختلف خانواده به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

چنانچه در زمینه مسائل خانوادگی مثل ازدواج، طلاق، اعتیاد اعضای خانواده، خیانت، مسائل جنسی، اختلالات روانی اعضای خانواده و مسائل و مشکلات کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان به مشاوره نیاز دارید، می توانید از خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو استفاده کنید.

در ادامه مطالعه مقاله      

مشاوره خانواده تلفنی    » را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره خانواده تلفنی می توانید با مشاوران مختصص و باتجربه آیدانیتو تماس بگیرید. تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :      9099071974


کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد 

در این مقاله به موضوع     

کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد     پرداخته ایم. همان طور که می دانید بهترین راه تحیل در رشته پزشکی کنکور است. داوطلبان علاقه مند به رشته پزشکی در مقاله کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد  می توانند با موضوعات مختلف پیرامون پزشکی در دانشگاه آزاد آشنا شوند.

کارنامه و رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 

مطمئناً رشته پزشکی از خواسته های بسیاری از داوطلبان گروه علوم تجربی است. اما ظرفیت پذیرش پزشکی مانع از تحصیل بخش زیادی از داوطلبان است. دانشگاه آزاد با ارائه رشته پزشکی به بسیاری از داوطلبان کمک می کند تا در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. اما توجه کنید که در سال جاری سطح علمی داوطلبان و سطح علمی پذیرش آزاد بیش از سال گذشته است. یکی از راه های انتخاب رشته درست و منطقی اطلاع از     

کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد      است. در انتهای مقاله محدوده رتبه قبولی پزشکی آزاد گفته شده است. اما قبل از مطالعه ی آن نیاز است اطلاعات بیشتری راجع به رشته پزشکی، اهمیت رتبه و تراز در قبولی پزشکی آزاد و . داشته باشید. رشته پزشکی از رشته های زیرگروه 1 علوم تجربی است. با مشاهده جدول اطلاعات از جزئیات این رشته آگاه خواهید شد.

نام رشتهپزشکی
گروه آزمایشیعلوم تجربی
زیر گروه1
مقطعدکتری
نوع گزینشکشوری

 

رتبه و تراز پزشکی آزاد 

برای پذیرش و انتخاب رشته در دانشگاه آزاد باید      

کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد      کشوری را در نظر بگیرید و تراز بالا تضمین قبولی شما خواهد بود. دلیل اهمیت تراز در دانشگاه آزاد این است که رتبه در منطقه وجود ندارد، چون سهمیه عادی جای سهمیه مناطق را می گیرد. بنابراین داوطلبان در مناطق 1و2و3 تنها از روی تراز کسب شده با یکدیگر تفاوت دارند. اما سایر سهمیه ها در پزشکی آزاد به چه صورتی است؟ به ادامه مقاله توجه کنید. 

عوامل موثر در تراز

داوطلبانی که از سهمیه ایثارگران، خانواده شهدا، بسیج فعال استفاده می کنند، با توجه به هر یک از سهمیه های گفته شده، تغییراتی در تراز مشاهده می کنند. به عنوان مثال داوطلبی که سهمیه بسیج فعال دارد در صورتی که امتیاز مجموع فعالیت ها و حکم های او از 100 بیشتر باشد، 10 درصد به نمره کل (تراز) اضافه خواهد شد.

دروس تخصصی اصلی رشته پزشکی

نام درس
فیزیک
آناتومی 1و2و3
زبان تخصصی 1و2
اصول کلی تغذیه
فیزیولوژی 1و2
ژنتیک
انگل شناسی و قارچ شناسی
جنین شناسی
بیوشیمی
بافت شناسی
میکروب شناسی و ویروس شناسی
ایمنی شناسی
پاتولوژی  عمومی

 

رتبه های قبولی پزشکی آزاد 

دانشگاه هایی که پردیس خودگردان ندارند، می توانند بر اساس قوانین تصویب شده شورای گسترش دانشگاه های زیر نظر علوم پزشکی، دانشجویان مازاد ظرفیت ثبت نام کنند. دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه می توانید کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد و ظرفیت مازاد برخی از دانشگاه ها را مشاهده کنید.

نام دانشگاهرتبه قبولیرتبه قبولی مازاد
واحد پزشکی تهران44306670
واحد تبریز47626600
واحد ساری48835800
واحد مشهد51287090
واحد نجف آباد45006800
واحد اردبیل57007100
واحد یزد57207060
واحد قم59007170
واحد شاهرود59949380
واحد کرمان60287600

 

اگر امسال قبول نشوم، باید به سربازی بروم؟

مطابق قانون نظام وظیفه، اگر به سن سالگی رسیده باشید و هیچ گونه معافیت برای سربازی نداشته باشید، باید بند پوتین هایتان را برای رفتن به سربازی ببنید. اما پیشنهاد می کنیم که عجله نکنید، هنوز راه های متعددی برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه تان وجود دارد. اگر در سر رویای پزشک شدن را می پرورانید، به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در زمینه راه هایی که می توانید در رشته مورد علاقه تان تحصیل کنید، به شما ارائه می دهند.

می خواهم برای قبول شدن در پزشکی، بار دیگر تلاش کنم!

این تصمیم بسیار عاقلانه ای است که برای رشته ای که به آن علاقه دارید و ارزشش را دارد، زمان بگذارید، اما این موضوع را مد نظر قرار دهید که اگر قرار است مطابق برنامه ریزی سال گذشته تان، درس ها را مطالعه کنید، نتیجه اگر همانند امسال نشود، تفاوت زیادی هم با آن نخواهد داشت. اگر امسال قبول نمی شوید، باید نکات ضعف خود را شناخته و بر روی آن ها تمرکز کنید. علاوه بر این، شما در سال آینده، تجربه بیشتری خواهید داشت اما ممکن است انگیزه کمتری برای ادامه ی مسیر داشته باشید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

پزشکی را دوست دارم، اما حوصله شرکت مجدد در کنکور را ندارم.

امسال برای قبولی در کنکور بسیار تلاش کردید، اما نتوانستید نتیجه مطلوبتان را کسب کنید. دیگر بریده اید و اصلا حوصله شرکت مجدد در کنکور و استرس ها و شب بیداری هایش را ندارید. اگر رشته پزشکی را دوست دارید، تحصیل بدون کنکور یک موقعیت طلایی برای شما خواهد بود. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در زمینه زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور، هزینه و بهترین دانشگاه ها در اختیار شما قرار می دهند.

تحصیل در خارج از کشور، شانسی که شاید فقط یکبار در خانه تان را بزند.

بعضی موقعیت ها در زندگی فقط یکبار تکرار می شوند و اگر نتوانید از آن ها صحیح و به موقع استفاده کنید، میروند و پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند! امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور هم یکی از این موقعیت هاست چرا که مسلما تبادل دانش مابین کشورها موجب ترقی خواهد شد و در آینده خواهیم توانست نقش برجسته ای در پیشرفت کشورمان داشته باشیم. پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی تمامی اطلاعات در زمینه کشور، دانشگاه، رشته، شرایط اقتصادی، شرایط ی، هزینه ها، اعتبار مدرک و . را از مشاوران آیدانیتو بپرسید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در زمینه تحصیل در رشته پزشکی در بهترین دانشگاه های خارج از کشور در اختیار شما قرار خواهند داد.

به داوطلبان عزیز پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه مقاله کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد به مقاله      

کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد      مراجعه کنند و از را های دیگر ورود به رشته پزشکی مطلع شوند.

 


با چه رتبه ای چه رشته ای

یکی از سؤالاتی که در ذهن تمامی داوطلبان به وجود می آید، این است:      

با چه رتبه ای چه رشته ای       برای اینکه از رتبه قبولی رشته و محل قبولی مطلع شوید، مقاله پیش رو با عنوان با چه رتبه ای چه رشته ای؟ را مشاهده کنید. ما در این مقاله به توصیف گروه های آزمایشی مختلف و رشته های پرطرفدار و رتبه های قبولی آنان خواهیم پرداخت. اما نکته ی مهمی که وجود دارد، این است که اگر بتوانید با نرم افزار قابل اعتماد در دقیق ترین نتیجه دست پیدا کنید، در انتخاب رشته منطقی و مورد علاقه خود موفق تر خواهید بود. تیم آیدانیتو با ارائه یک نرم افزار که در انتهای مقاله مشاهده خواهید کرد، شما را بیشتر در این یاری خواهد کرد. همراه ما باشید.

با چه رتبه ای چه رشته ای ؟

در انتهای مقاله نرم افزاری وجود دارد که با توجه به     

با چه رتبه ای چه رشته ای      شما و محاسبه ی سهمیه مناطق، رشته هایی که احتمال قبولی در آن برای شما وجود دارد را به نمایش می گذارد. با وارد کردن گروه آزمایشی، رتبه و سهمیه ، اطلاعات  شهر، جنسیت، رتبه قبولی، رتبه سهمیه قبولی در محل دانشگاه را دریافت خواهید کرد که در سه دسته خوشبینانه، منطقی، بدبینانه جای می گیرند. اطلاعات به نمایش گذاشته شده بر اساس سال های گذشته است. یعنی در دسته خوشبینانه، داوطلبان وجود داشته اند که در رتبه های گفته شده در دانشگاه های اعلام شده قبول شده اند. پس شما هم شانس قبولی در این رشته ها و دانشگاه را خواهید داشت. اما توجه کنید که شما مجاز به انتخاب 150 کد رشته هستید. بهتر است شما هم در انتخاب رشته، رشته ها و کد محل های مورد نظر را به 3 دسته تقسیم کنید.  انتخاب های اولیه شامل انتخاب های خوشبینانه، انتخاب های بعد، منطقی و انتخاب های اخر بدبینانه (البته مورد علاقه شما) باشد. در ادامه مقاله      

با چه رتبه ای چه رشته ای       به نمونه محل قبولی که بر اساس نرم افزارانتخاب رشته به دست آمده است، توجه کنید.

با آیدانیتو حرفه ای انتخاب رشته کنید.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش و مشاوره پاسخگو به تمامی سوالات شما در زمینه تخمین رتبه، انتخاب رشته، رتبه بندی دانشگاه ها، بازار کار رشته      

با چه رتبه ای چه رشته ای؟      هر آنچه که باید قبل از اقدام به انتخاب رشته بدانید، است. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند. از آنجایی که انتخاب رشته فرآیندی دشوار و نیازمند تجربه است، پیشنهاد می کنیم که حتما برای انتخاب بهترین رشته و دانشگاه با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه مقاله با چه رتبه ای چه رشته ای سری هم به مقاله     

با چه رتبه ای چه رشته ای     

  بزنید.

 

دکتری بدون آزمون پردیس

داوطلبانی که مایلند در مقطع دکتری به تحصیلات خود ادامه دهند اما تمایل و یا امکان شرکت در آزمون دکتری را ندارند، می توانند با استفاده از پذیرش     

دکتری بدون آزمون پردیس       98به تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی بپردازند. به طور کلی شرایط پذیرش بدون کنکور در مقطع دکتری دو نوع است که نوع اول که به پذیرش استعدادهای درخشان معروف است، مخصوص فارغ التحصیلان ممتاز دوره کارشناسی ارشد دانشگاه ها است. نوع دوم پذیرش گرفتن از پردیس های بین الملل برخی دانشگاه ها است که بدون آزمون برای مقطع دکتری دانشجو می پذیرند. در این مقاله پردیس هایی که بدون آزمون پذیرش دانشجوی دوره دکتری دارند و شرایط پذیرش و تحصیل را تشریح می کنیم.

رشته های دکتری بدون آزمون پردیس

پردیس بین الملل دانشگاه تهران در رشته های اصول مدیریت محیط زیست ( آب و فاضلاب، منابع آبی، برنامه ریزی و آلودگی هوا)، مهندسی سیستم های انرژی(انرژی و محیط زیست)، آموزش زبان انگلیسی، معماری، اقتصاد و اقتصادسنجی، علم نانو و فناوری نانو و فناوری زیستی و کارآفرینی در مقطع      

دکتری بدون آزمون پردیس       پذیرای متقاضیان است. با توجه به تعدد رشته های پردیس پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه رشته ها با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

مقررات و ضوابط پذیرش دکتری بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه تهران

پردیس کیش دانشگاه تهران در راستای مأموریت خود برای توسعه آموزش های بین المللی، در نیمسال اول سال تحصیلی 98 در دوازده رشته از متقاضیان ثبت نام می کند. ملاک پذیرش سوابق تحصیلی متقاضیان است. هیئت علمی دانشگاه پس از بررسی پیشینه علمی، مقالات و فعالیت های دانشگاهی متقاضیان، پذیرش یا عدم پذیرش را به آنها اعلام می کنند. ممکن است پس از سوابق تحصیلی و علمی، بعضی از داوطلبان برای مصاحبه علمی دعوت شوند. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هم از شرایط لازم برای پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس در پردیس کیش دانشگاه تهران است.
معدل دوره کارشناسی ارشد متقاضیان باید از 14 بالاتر باشد. کلاس های دکتری پردیس بین الملل دانشگاه تهران به زبان انگلیسی برگزار می شود، لذا داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبری که توانایی داوطلب را در این زبان تأیید کند، لازم است. حداقل نمره آزمون آیلتس نمره شش، در آزمون تافل PBT نمره 520 و در تافل IBT نمره 70 مورد قبول است. برای داوطلبان ایرانی نمره آزمون UTEPT هم مورد تأیید است. برای پذیرفته شدگانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند در تابستان کلاس های فشرده در تهران و کیش برگزار می شود و پذیرش نهایی منوط به کسب نمره در آزمون زبان انگلیسی است.

شروط پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس در پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف، کمی با دانشگاه تهران تفاوت دارد. ملاک پذیرش پردیس دانشگاه صنعتی شریف، علاوه بر سوابق تحصیلی، قبولی در آزمون اختصاصی است. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد معتبر مورد تأیید وزارت علوم از دانشگاه های داخل و یا دانشگاه های مورد تأیید این وزارتخانه در خارج از کشور، داشتن معدل 15 به بالا در کارشناسی ارشد و 13 به بالا در کارشناسی، نداشتن منع خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان آقا (در صورت پذیرفته شدن برای داوطلبان معافی از خدمت درخواست می شود)، شرکت در آزمون اختصاصی و موفقیت در مصاحبه حضوری از شرایط پذیرش      

دکتری بدون آزمون پردیس       دانشگاه شریف است.

 

شهریه دکتری بدون آزمون پردیس

از جمله مواردی که بایستی قبل از هر اقدام به منظور ثبت نام، به آن دقت کنید، شهریه است. راه های گوناگونی مانند امکان دریافت وام وجود دارد که شما می توانید برای پرداخت شهریه روی آن حساب کنید. با توجه به ثابت نبودن میزان شهریه، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شهریه دکتری بدون آزمون پردیس ، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

پس از مطالعه دکتری بدون آزمون پردیس ، پیشنهاد می کنیم درباره      

دکتری بدون آزمون پردیس       بیشتر بخوانید.
اگر سوالی در زمینه دکتری بدون آزمون پردیس 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974

 


چتر و سایبان

تنها استفاده از   

چتر و سایبان   ، جلوگیری از خیس شدن در برابر بارش باران و برف نیست ، آیا از صدمات ناشی از اشعه مضر خورشید بر پوست مطلع هستید؟ آسیب های پوستی بر اثر UV خورشید مانند چروک های پوستی آفتاب سوختگی ، کک و مک ، کراتوزاکتینیک از جمله آسیب های شایع پوستی هستند که به راحتی قابل درمان نیستند، با استفاده از   چتر و سایبان  آفتابگیر پوست خود را در برابر نور خورشید محافظت کنید.

اما از مهمترین ویژگی های چتر های آفتاب گیر علاوه بر مقاومت در برابر نفوذ آب ، جلوگیری از پوسیدگی  پارچه     

چتر و سایبان   در برابر نور خورشید است، در ادامه با ویژگی های چتر و سایبان   هشت ضلعی تلسکوپی آشنا خواهید شد.

ویژگی چتر و سایبان

 

قیمت چتر و سایبان   های هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر کالاپلاست ، تمامی ویژگی های چتر های افتابگیر مرغوب را داراست  از جمله ویژگی های آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انعطاف پذیری سایبان
 • سایبان چتر : پلی استر 100% ، مقاوم در برابر نور خورشید و باران
 • کل چتر : هشت ضلعی
 • بدنه چتر : استیل و ضد زنگ
 • طراحی افست و قابلیت چرخش 360 درجه 
 • تا شو و قابلیت حمل راحت
 •    

  چتر و سایبان     مناسب

 • پوشش دهی کامل میزهای 6 و 8 نفره

طراحی چترهای هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر:

با طراحی زیبا و کارامد     

چتر و سایبان      هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر، این چتر ها قابل استفاده برای پوشش دهی میزهای 6 و 8 نفره و در فضاهای کاملا باز است ، یکی از ویژگی های مهم برای تمامی افراد که در انتخاب چتر به عنوان اولین ویژگی به نظر می رسد زیبایی آن است.چتره های هشت ظلعی تلسکوپی قطر 3 متر با طراحی زیبا ، انعطلاف پذیر و قابل حمل ف انتخابی مناسب برای شماست.

 

مشخصات چترهای هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر:

وزن: 11/5 کیلو گرم

ابعاد: قطر 300 و ارتفاع 290 سانتیمتر

شکل : هشت ضلعی-تلسکوپی

قیمت چتر و سایبان


 کسری خدمت بسیج 

ایران نیز همانند 21 کشور دیگر از جمله اسرائیل، ارمنستان، سنگاپور، سوریه، قرقیزستان، لیبی، مصر، ویتنام، موزامبیک، کره جنوبی و شمالی، کنگو، سائوتوم و پرنسیب و . بیش از ماه خدمت وظیفه را برای فرزندان پسر درنظر گرفته است. در ایران سن مشمولیت خدمت از سالگی تمام (آغاز 19 سالگی) است، مگر افرادی که از شرایط خاص برخوردار شوند که در این صورت با معافیت و یا کسری از خدمت مواجه شوند. در این مقاله قصد داریم راجع به یکی از شرایط کسری خدمت یعنی شرایط کسری خدمت بسیج صحبت کنیم. افراد در چه صورت می توانند از این نوع شرط برای     

کسری خدمت بسیج      استفاده کنند و میزان کسری خدمت این نوع فعالیت چقدر است؟ در مقاله شرایط کسری خدمت بسیج به پاسخ این سؤالات خواهید رسید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به  مقاله مندرج در آیدانیتو با عنوان فرایند اقدام کسری بسیج از مراحل و روند بررسی کسری بسیج مطلع شوید. ابتدا لازم می دانیم تعریفی از مشمولیت و سن مشمولیت داشته باشیم تا در طول مواجه با این کلمه در مقاله سردرگم نشوید، تمام افراد که به سن سالگی تمام می رسند تا 50 سالگی می رسند، وارد مرحله ی مشخص کرده وضعیت نظام وظیفه هستند.  در این مقاله به موضوع شرایط

کسری خدمت بسیج خواهیم پرداخت.

شرایط کسری خدمت بسیج 

اولین و مهم ترین شرط جهت دریافت و بررسی کسری خدمت، نداشتن غیبت در خدمت سربازی است. افرادی که به سن مشمولیت می رسند، می بایست تکلیف خود را برای خدمت سربازی مشخص کنند. در صورتی که مشمولین به ادامه تحصیل بپردازند تا زمانی که فارغ التحصیل شوند، به دوران غیبت وارد نمی شوند و در صورت انصراف و یا اخراج از تحصیل می بایست سریعاً جهت اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند. توجه کنید که فارغ التحصیلان دانشگاهی بعد از فراغت از تحصیل 6 ماه و پس از اخراج و با ترک تحصیل 4 ماه فرصت خواهند داشت تا درخواست خود را جهت اعزام به خدمت سربازی ارسال کنند. با توجه به اینکه معمولا قوانین نظام وظیفه دستخوش تغییراتی می شوند، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه    

کسری خدمت بسیج     ، با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.

 

برخی شرایط دریافت کسری خدمت بسیج که نمیدانستید!

افراد بسیجی مشمول خدمت سربازی که مسئولیت فرماندهی حوزه، عضو شورای حوزه، فرمانده واحد را برعهده دارند، در صورت داشتن 6 ساعت فعالیت هفتگی در راستای مسئولیت محوله (یعنی 3 ماه حداقل 60 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر حداکثر 3 ماه کسری خدمت به آنها تعلق می گیرد.

به مشمولان خدمتی که سابقه مسئولیت فرماندهی پایگاه، عضو شورای پایگاه و یا فرماندهی واحد دارند با داشتن  ساعت فعالیت هفتگی در راستای محوله (3 ماه حداقل 60 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر 2.5 ماه کسری خدمت بسیج به آنها تعلق خواهد گرفت. بسیجیان فعال مشمول خدمت در رده های مقاومت بسیج، با داشتن 4 ساعت فعالیت هفتگی (سه ماه حداقل 40 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر 1.5 ماه کسری خدمت به آنها تعلق می گیرد. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط دریافت کسری خدمت بسیج در سال جاری با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

حداکثر میزان کسری خدمت بسیج چقدر است؟

میزان     

کسری خدمت بسیج      به بسیاری از عوامل بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها سابقه بسیج است، مطابق قوانین حداکثر میزان کسری خدمت بسیج برابر با 6 ماه در نظر گرفته شده است اما با توجه به اینکه قوانین نظام وظیفه همواره در حال بروزرسانی هستند، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از میزان کسری خدمت خود با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

برای اخذ کسری خدمت از کجا شروع کنم؟

اگر کسری خدمت بسیج شامل حالتان می شود، بایستی با در دست داشتن مدارک لازم، به منظور اخذ کسری، به سازمان نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مدارک لازم به منظور اقدام برای اخذ کسری خدمت، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

به مشمولان خدمت توصیه می کنیم پس از مطالعه

کسری خدمت بسیج سری هم به مقاله     

کسری خدمت بسیج     بزنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون نظام وظیفه و کسری خدمت بسیج با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :     9099071974

 


 

نتایج دکتری وزارت بهداشت

در این مقاله با موضوع       

نتایج دکتری وزارت بهداشت       در خدمت داوطلبان و علاقمندان به تحصیل در مقطع دکتری وزارت بهداشت هستیم. در این مقاله به طور مفصل راجع به اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت  صحبت خواهیم کرد. در مقاله نتایج دکتری وزارت بهداشت ،  مسائلی همچون نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت و اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98، موفقیت در نتایج دکتری وزارت بهداشت 98 و جدول امتیازات مصاحبه و آزمون کتبی دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی . مورد بررسی قرار می گیرد.

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjesh انجام می شود. و همان طور که اطلاع دارید، آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 در نیمه دوم اردیبهشت برگزار می شود. داوطلبان دکتری وزارت بهداشت 98 می توانند تا دو روز بعد از درج کلید سؤالات در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، نسبت به سؤالات آزمون وزارت بهداشت اعتراض خود را ثبت کنند. لازم به ذکر است آزمون دکتری وزارت بهداشت در 10 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان، زنجان، ساری و کرمانشاه برگزار خواهد شد. طبق روال سال گذشته انتظار می رود نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت در نیمه ی دوم خردادماه (هفته آخر خرداد) اعلام شود.

موفقیت در نتایج دکتری وزارت بهداشت 98

داوطلبان دکتری وزارت بهداشت 98 برای موفقیت در اعلام        

نتایج دکتری وزارت بهداشت       به چه نکاتی باید توجه کنند؟

 • به زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت توجه داشته باشید.
 • برای انتخاب رشته به رشته های مرتبط با رشته تحصیلی خود توجه کنید.
 • علاقه مندی به رشته تحصیلی مهم ترین شرط انتخاب رشته می باشد.
 • توجه به بازار کار در آینده در انتخاب رشته مناسب امری ضروری است.
 • انتخاب دانشگاه مورد نظر بر طبق اولویت های شخصی و. وارد کنید.

بعد از اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت، داوطلبان به مصاحبه دعوت خواهد شد. داوطلبانی که قصد ورود به دکتری وزارت بهداشت دارند، باید بعد از اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت خود را برای مصاحبه آماده کنند.

اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

همان طور که مطلع هستید داوطلبانی که در        

نتایج دکتری وزارت بهداشت        که در هفته ی آخر خرداد ماه مشخص خواهد شد، مورد پذیرش قرار گرفته اند به مصاحبه دعوت خواهند شد. زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 در زمان اعلام نتایج آزمون مشخص خواهد شد و حدود دو هفته بعد از برگزاری مصاحبه نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 اعلام خواهد شد. موفقیت در نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 ورود به دانشگاه را به دنبال خواهد داشت. به عبارتی در صورتی که داوطلبان در مصاحبه مورد تایید اساتید مصاحبه کننده قرار نگیرند، از ورود به دانشگاه باز خواهند ماند.  در نهایت پس از بررسی دقیق نتایج دکتری وزارت بهداشت ، به داوطلبان خواهان پذیرش در مقطع دکتری وزارت بهداشت پیشنهاد میکنیم مقاله        

نتایج دکتری وزارت بهداشت       را مطالعه کنند.
اگر سوالی در زمینه نتایج دکتری وزارت بهداشت 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974


نحوه انتخاب رشته دکتری

من که دیده ام، حدس می زنم که شما هم دیده باشید. می پرسید چه کسی را! همان داوطلب بخت برگشته ای را که با وجود رتبه ی نسبتاً خوبی که در کنکور کسب کرده، قبول نشده است. در این مرحله است که هر چه فکر می کنیم، عامل دیگری جز عدم آگاهی از اصول صحیح و     

نحوه انتخاب رشته دکتری     به ذهنمان نمی رسد. با توجه به اینکه آزمون های دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر تلفیق شده اند و به صورت همزمان برگزار می شوند، داوطلبان آزمون دکتری، در حالی که یک علامت سؤال بسیار بزرگ در بالای سرشان آویزان بود، بین زمین و هوا معلق ماندند. ما این مقاله را می نویسیم تا به این دوستان عزیز در پاکسازی علامت سؤال بالای سرشان کمک کنیم تا بلکه پس از یافتن این مهم، دوباره بتوانند به روی زمین برگردند و انتخاب رشته را به صورت آموزگاری جدی در نظر بگیرند که صد البته هیچ شوخی با آن ها ندارد و با کوچکترین خطایی ، امضای مشروطی را به پای برگه شان می اندازد. با توجه به اهمیت انتخاب رشته در قبولی، این مقاله را به      

نحوه انتخاب رشته دکتری      اختصاص دادیم.

مشاوره انتخاب رشته دکتری

حالت های مختلفی از مجاز شدن وجود دارد  و البته حالت های مختلفی هم از مجاز نشدن  وجود دارد. اما از آنجا که آرزو  برجوانان عیب نیست، ما آرزو می کنیم که همواره در همگی دوره های زندگی از جمله همین دوره های آزمون دکتری مجاز اعلام شوید. دومین قدم پس از مجاز اعلام شدن، مطالعه ی دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری است. با دقت مطالعه کردن این دفترچه و     

مشاوره انتخاب رشته دکتری    به اوج گرفتن شما نسبت به سایر رقیبانی که حوصله ی خواندنش را ندارند، کمک شایانی می کند. قدم سوم، انتخاب 50 کد رشته محل است. از آنجایی که هیچ محدودیتی برای اینکه به مصاحبه دعوت شوید وجود ندارد و این امکان وجود دارد که هر داوطلب حد نصاب تمامی انتخاب هایی را که داشته است کسب کند، پیشنهاد ما این است که انتخاب هایتان را ابتدا بر روی کاغذ بنویسید و سپس آن ها را بر اساس علاقه مندی تان از بیشترین به کمترین و از بالا به پایین مرتب نمایید.

     

مشاوره انتخاب رشته دکتری    توصیه های زیر به شما کمک خواهند کرد که در انتخاب رشته، حرفه ای تر عمل کنید

 • رتبه 1 ها ااماً قبول نمی شوند

از آنجایی که مصاحبه به همان میزان آزمون کتبی در قبولی شما سهم دارد، پس عاقلانه نیست که با وجود رتبه خوبی که در کنکور کسب کرده اید، پیش از مصاحبه، کلاهتان را بالا بیاندازید و مطئمن باشید که قبول خواهید شد، چرا که احتمال قبول شدن کسی که پس از مصاحبه کلاهش را بالا می اندازد، بالاتر است.

 • مصاحبه مهم است!

به جرأت می توان گفت احتمال قبولی شما در دانشگاه محل تحصیل تان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به مراتب بیشتر از دانشگاه هایی است که شما را اصلاً نمی شناسند. البته منطقی تر این است که به قدری در مصاحبه قوی ظاهر شوید که جذب و تحصیل شما در دانشگاه مورد نظر مایه ی افتخار آن دانشگاه باشد.

 • از این شاخه به آن شاخه نپرید!

اگر با گرایش تحصیلی تان مشکلی ندارید ، لطفاً به خاطر تنوع یا مد بودن گرایشی دیگر، تصمیم به تغییر گرایش ندهید! البته تغییر گرایش اگر با دلیل ، پشتوانه علمی و منطق باشد، بسیار هم پسندیده است ولی اگر دلیل قانع کننده ای بر آن ندارید، حتی حرفش را هم به میان نیاورید. و با مشاوره و اصول صحیح و      

نحوه انتخاب رشته دکتری      درست آن رشته ای را انتخاب کنید که علاقه دارید.

 • خواندن اصلاحات دفترچه از اوجب واجبات است

فکر نمی کنم که این موضوع نیاز به توضیح چندانی داشته باشد، چرا که فردی که تا مقطع دکتری ادامه ی تحصیل داده، حتماً مطلع است که پس از آزمون، دفترچه اصلاحاتی منتشر می شود که امکان تغییر و یا حذف و اضافه شدن برخی از  کد رشته ها وجود خواهد داشت. پس با      

مشاوره انتخاب رشته دکتری     با مشاورین حرفه ای آیدانیتو و خواندن دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری بهترین رشته مد نظرتان را انتخاب کنید.

 • اگر سهمیه مربی دارید، بخوانید!

این یک فرصت بی نظیر برای شماست که به صورت پژوهش محور تحصیل کنید. چرا که هزینه ی تحصیل تان از طرف مؤسسه ای که در آن مربی هستید، پرداخت می شود. پس در فرآیند انتخاب رشته حتما به این نکتع توجه نمایید.

 • نا امید نباشید!

در سال های اخیر، میزان نگرانی درباره قبولی رتبه های برتر به مراتب بیشتر از سایر رتبه هاست. پس اصلاً نا امید نباشید. به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر ومی نداشت، دانشگاه ها به صورت چند برابر ظرفیت، اقدام به دعوت به مصاحبه نمی کردند. پس اگر دعوت به مصاحبه شدید، امکان قبولی شما به اندازه ی سایر مدعوین خواهد بود. تمام تلاشتان را به کار گیرید تا رزومه ی علمی پژوهش خوبی را ارائه دهید.

در این مقاله به      

نحوه انتخاب رشته دکتری      پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مشاوره کنکور دکتری بزنید.

انتخاب رشته سراسری – انتخاب رشته آزاد

با اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد با هم تلفیق شده و آزمون دکتری سراسری و آزاد در یک روز و یک زمان برگزار می شود ولی روند انتخاب رشته کمی متفاوت است و  انتخاب رشته دانشگاه سراسری به صورت مجزا از دانشگاه آزاد انجام می گیرد به طوری که برای انتخاب رشته دانشگاه سراسری بایستی به سایت Sanjesh مراجعه کرده و دفترچه راهنمای انتخاب رشته سراسری را مطالعه کنید . به منظور انتخاب رشته دانشگاه آزاد بایستی به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد را مطالعه بفرمایید.

چه اطلاعاتی را می توانیم از کارنامه ی اولیه کسب نماییم؟

پس از اینکه سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه اولیه را منتشر کرد، در بخشی از کارنامه، عبارت وضعیت مجاز به انتخاب رشته در گروه» درج شده است که در این قسمت مجاز اعلام شدن و یا نشدن شما در دوره های مختلف از جمله روزانه، نوبت دوم، غیر انتفاعی، پردیس خودگردان، بورسیه خارج از کشور، پیام نور و آزاد مشخص می شود.

اگر سوالی در زمینه مشاوره اصول صحیح و نحوه انتخاب رشته دکتری 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974

 


انتخاب رشته دکتری آزاد

حتما مستحضر هستید که آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده و در قالب یک آزمون و در یک روز برگزار می شوند. اما پس از اعلام نتایج اولیه و به شرط مجاز شدن ، راه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سراسری جدا می شود. به عبارتی داوطلبان ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد تا زمان اعلام نتایج اولیه دکتری، شرایط مشابهی دارند ، بدین صورت که کلیه داوطلبان می توانند  از طریق سایت سازمان سنجش به منظور ثبت نام و  یا مشاهده نتایج اولیه اقدام کنند. اما در مرحله انتخاب رشته،      

انتخاب رشته دکتری آزاد       به صورت مجزا از انتخاب رشته دکتری سراسری 98 انجام می شود. در این مرحله راه متقاضیان ورود به دوره دکتری آزاد از سایر داوطلبان جدا می شود به طوری که به منظور انتخاب رشته دکتری آزاد و مشاهده نتایج نهایی و زمان مصاحبه می بایست از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، اقدام نمایند. انتخاب رشته دکتری نیز مانند سایر انتخاب های دوران زندگی ، نیازمند آگاهی از شرایط و ضوابط خاصی است و با توجه به اهمیت این موضوع در این مقاله به بررسی انتخاب رشته دکتری آزاد 98 می پردازیم .

شرایط انتخاب رشته دکتری آزاد 98

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده اند، به شرطی که  کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری آزاد را داشته باشند، می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان متقاضی ورود به مقطع دکتری این امکان را می دهد که تا 40 کد رشته محل را انتخاب نمایند. البته هر ساله دانشگاه آزاد اسلامی،  دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 را منتشر می نماید که این دفترچه به طور دقیق از شرایط و نحوه انتخاب رشته (با آزمون و بدون آزمون) دانشگاه آزاد اسلامی ، پرده برداری می کند. شایان ذکر است که مجاز شدگان (افرادی که از طریق شرکت در آزمون، به منظرو انتخاب رشته مجاز شناخته شده اند) می بایست طبق مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 98 و دارا بودن شرایط مندرج اقدام به       

انتخاب رشته دکتری آزاد       نمایند.

نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد 98

به منظور       

انتخاب رشته دکتری آزاد       ، ابتدا بایستی شناسه اینترنتی انتخاب رشته» را از سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خریداری نموده و با وارد کردن اطلاعات شناسه، به درگاه انتخاب رشته اینترنتی وارد شوید. در این مرحله صفحه ای پدیدار می شود که در آن اطلاعات شخصی شما و  کد رشته درج شده است. با توجه به کد رشته ، امکان انتخاب 40 کد رشته محل برای شما وجود خواهد داشت. بایستی دقت داشته باشید که  سیستم انتخاب رشته هوشمند است، از این رو خطاهای احتمالی را به داوطلب هشدار می دهد. یادتان باشد که نباید در هر مرحله از فرآیند انتخاب رشته از دکمه برگشت (Back) استفاده کنید. در نهایت پس از انجام صحیح انتخاب رشته، بایستی منتظر اعلام نتایج مصاحبه تخصصی و نتایج نهایی باشید.

مهلت انتخاب رشته دکتری آزاد 98

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری در هفته آخر فروردین ماه، داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته دکتری آزاد هستند، بایستی پس از دریافت کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد، به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نموده و مابقی مراحل پذیرش دکتری انجام دهند. معمولاً زمان انتخاب رشته دکتری در اردیبهشت ماه است و تاریخ تمدید آن قطعیت ندارد ولی می توان بازه ای 4 روزه تا یک هفته برای آن در نظر گرفت.داوطلبان بایستی با توجه به زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور انتخاب رشته دکتری آزاد 98 اقدام نمایند.
در نهایت پس از بررسی دقیق انتخاب رشته دکتری آزاد 98 ، پیشنهاد می کنیم مقاله       

انتخاب رشته دکتری آزاد       را نیز مطالعه کنید.
اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974


 نتایج دکتری 

در این مقاله به موضوع اعلام نتایج دکتری 98 پرداخته ایم. همان طور که اطلاع دارید، داوطلبان عزیز دکتری برای ورود به دانشگاه، مراحل مختلفی را در پیش رو دارند که نتیجه ی موفقیت آمیز در تمامی مراحل در آخر به پذیرش در دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع دکتری ختم می شود. هدف آیدانیتو از این مقاله کمک به داوطلبان دکتری در تمامی مراحل می باشد. مراحل گفته شده شامل آزمون کتبی دکتری، انتخاب رشته، مصاحبه دکتری می باشد. مسئله مهم در تمامی مراحل توجه به زمان برگزاری      

نتایج دکتری     می باشد که در این مقاله به طور مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 98

ثبت نام آزمون دکتری 97 در آذر 96 انجام شد که داوطلبان یک هفته مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام داشتند و در تاریخ 30 بهمن ماه 97 تاریخ اعلام زمان دریافت کارت جلسه و زمان برگزاری آزمون دکتری منتشر شد. طبق این اطلاعیه، داوطلبان از 1 تا 3 اسفندماه برای دریافت کارت اقدام کردند و آزمون درچهارم اسفندماه برگزار شد. اعلام نتایج آزمون دکتری 98 در هفته آخر فروردین ماه 97 و به طور دقیق تر 27 فروردین می باشد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 

نتایج دکتری سال گذشته در نیمه اول خردادماه انجام شد و انتظار می رود زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 نیز مانند سال قبل در نیمه اول خردادماه باشد. در صورت کسب اطلاعات دقیقتر از زمان و روز اعلام نتایج 98 می توانند زمان دقیق       

نتایج دکتری       را مشاهده کنند. داوطلبان عزیز برای اطلاع بیشتر از جزئیات انتخاب رشته گرایش و رشته مورد نظرتان به مقالات مندرج در آیدانیتو مراجعه فرمایید.

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری 

همانطور که گفته شد یکی از مراحل مهم و حساس در ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع دکتری ، مصاحبه دکتری می باشد که در نیمه دوم خردادماه دعوت به مصاحبه دانشگاه ها آغاز می شود. داوطلبان می توانند وضعیت نتیجه ی مصاحبه خود را در نیمه ی دوم شهریورماه مشاهده کنند. مصاحبه دکتری 97 و آزمون کتبی دکتری 98 در سال 98 ، سهمی برابر در پذیرش دانشگاه ها دارند ، مصاحبه با افزایش ارزش  در سال 96 به بعد 50 در صد از نقش ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد را برای داوطلبان دکتری ایفا میکند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه     

نتایج دکتری     

  به مقاله مربوطه در آیدانیتو مراجعه کنید. زمان نتایج دکتری در هر سه مرحله ورود به دانشگاه در مقطع دکتری 98، زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98، زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری 98 در این مقاله درج شده است. لازم به ذکر است در صورتی که زمان دقیق مراحل از سوی سازمان سنجش اعلام شود، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و داوطلبان عزیز می توانند در مقاله اعلام نتایج دکتری به طور دقیق از زمان های مراحل دکتری مطلع شوند. به داوطلبان دکتری 98 پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاع بیشتر از دکتری 98 به مقاله      

نتایج دکتری     مراجعه فرمایید.


مشاوره خانواده تهران

در گذشته مراجعه به متخصص و مشاوره برای درمان بیماری ها فقط در جهت حل مشکلات جسمی بود اما با گذشت زمان و پیشرفت علم در حوزه های مختلف، اهمیت برخورداری از یک روان سالم و تأثیر آن بر ابعاد مختلف زندگی، روز به روز بیشتر حس و درک شد.

شاید در دهه های پیش مراجعه به روانشناس یا مشاور به نظر کار عجیب یا حتی بی معنی ای می آمد، اما این روزها این مسئله در بسیاری از جوامع جا افتاده است که ما برای برخورداری از یک زندگی فردی و اجتماعی سالم نیازمند م کردن با دیگری هستیم و چه بهتر که به جای فامیل و دوست و آشنا با یک فرد متخصص و با تجربه م کنیم.

همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد جامعه است. شخصیت ما در خانواده شکل می گیرد و اولین تعامل ها را با اعضای خانواده برقرار می کنیم. از سویی دیگر چالش های خانوادگی بسیار تأثیر گذارند و می توانند مسیر زندگی ما را مشخص کنند.

چالش هایی مثل طلاق، مشکلات جنسی و شویی، اعتیاد اعضای خانواده، مشاجرات شویی، فرزند پروری، دوران بلوغ فرزندان، اختلالات روانی اعضای خانواده، خیانت، مشکلات جوانان و.

بهترین موقعیت برای مطرح کردن این مشکلات در ارتباط با مشاوران خانواده است. مراکز تلفنی    

مشاوره خانواده تهران     شرایط مناسبی برای اعضای جامعه فراهم کرده اند تا تنها با یک تماس تلفنی، راه حلی برای مشکلات، دغدغه ها، نگرانی ها و بحران هایشان پیدا کنند.

چرا مشاوره خانواده تهران

این روزها مشاوره تلفنی از همیشه بیشتر رواج دارد و این رواج دلایل خاص خودش را دارد.

زندگی ما در عصر حاضر بسیار پر مشغله و سرشار از مسئولیت های ریز و درشت است. ما بدون شک نیازمند آموزش و راهنمایی هستیم. از سویی دیگر، مشغولیت ها اجازه نمی دهند که بسیاری از افراد به صورت حضوری به مشاور یا روانشناس مراجعه کنند. در چنین وضعیتی، مشاوره تلفنی می تواند بهترین راه حل باشد.

همچنین گاهی اوقات ما در لحظه با بحران مواجه می شویم و حتی امکان خروج از خانه را نداریم. چه برسد به مراجعه به مراکز مشاوره. به عنوان مثال تصور کنید که پدر یا مادری شب و دیروقت متوجه می شود که فرزندش مواد مخدر مصرف می کند. او در آن لحظه نمی تواند به یک مشاور مراجعه کند اما می تواند گوشی را بردارد و با یک مرکز مشاوره خانواده در تهران تماس بگیرد.

بعضی افراد هم به طور کلی   

مشاوره خانواده تهران     تلفنی را به مشاوره حضوری ترجیح می دهند چون پشت تلفن راحت تر از شرکت در جلسات مشاوره حضوری هستند.

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یکی از    

مشاوره خانواده تهران     است و خدمات آموزشی و مشاوره ای اش را به صورت تلفنی ارائه می دهد. البته خدمات این مرکز فقط به مشاوره خانواده محدود نمی شود و شهروندان می توانند در زمینه های تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه، کنکور، انتخاب رشته و هم با مشاوران متخصص و با تجربه آیدانیتو تماس بگیرند.

در این مقاله به موضوع مشاوره خانواده تهران پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله    

مشاوره خانواده تهران     را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا در محیط خانه و خانواده از یک مشکل خانوادگی رنج می کشید؟ در تماس با مشاوران حرفه ای و باتجربه آیدانیتو تعلل نکنید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :   9090971974

 


مشاوره کنکور

به حتم کنکور یکی از آزمون های سرنوشت ساز در زندگی مان محسوب می شود. زیرا آینده کاری و تحصیلی ما در گرو کنکور است. هر چند این سال ها با پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور، دید افراد نسبت به کنکور تغییر کرده است و نحوه کنکور کوچک شده است. اما همچنان برای تحصیل در رشته های خاص و دانشگاه های برتر نیاز به قبولی در کنکور است. موفقیت در کنکور و ساختن آینده ای بهتر، نیاز به داشتن دانش مناسب، استفاده از منابع و جامع، برنامه ریزی، هدف گذاری و همراهی فردی آگاه و مطمئن و دریافت     

مشاوره کنکور        دارد. اما یک مشاوره کنکور خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ و چگونه می توان یک مشاوره کنکور حرفه ای دریافت کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید و پاسخ بسیاری از سؤالات خود را دریافت کنید.

مشاوره برای کنکور

آیا واقعاً حضور یک مشاوره کنکور وم دارد؟

بله، دریافت یک      

مشاوره کنکور         اهمیت بالایی دارد. آزمون کنکور یک آزمون سرنوشت ساز است و از آنجایی که مسیر آینده شما را مشخص می کند، ایجاد استرس، نگرانی، اضطراب و ترس نیز می کند. همچنین منابعی که کنکور مورد ارزیابی قرار می گیرد زیاد است و حجم بالایی نیز دارد. خواندن، یادگرفتن، به ذهن سپردن و در لحظه به یاد آوردن این حجم از مطالب نیز کار دشواری است. به همین دلیل است که دریافت مشاوره کنکور اهمیت پیدا می کند. مشاوران تحصیلی کنکور به شما کمک می کنند تا زمان خود را مدیریت کنید، بهینه درس بخوانید، تمرکز مناسب داشته باشید و استرس خود را به یک نیروی محرکه تبدیل کنید.

مشاور کنکور

از اولین اقدامات      

مشاوره کنکور        ، تعیین و مشخص کردن مسیر شماست. وقتی شما یک هدف مشخص دارید، برای رسیدن به آن نیز یک مسیر مشخص دارید. بنابراین می توانید از اتمام انرژی خود برای رسیدن به مقصد استفاده کنید. تغییر پیوسته هدف به مانند تغییر مسیر است و باعث هدر رفتن انرژی و کاهش سرعت شما می شود. مشاوره کنکور هدف شما را برایتان مشخص می کند. وقتی می گوییم هدفتان را مشخص می کند، یعنی از میان کوهی از اهداف و آرزوها، هدف اصلی شما را بیرون می کشد و مسیر مستقیم برای رسیدن به آن را مشخص می کند و شما را برای رسیدن به آن یاری می کند.

مشاوره کنکور بهترین نحوه مطالعه مناسب شما را به شما یاد می دهد تا در زمانی مشخص بازده ای بیشتری داشته باشید. در این صورت شما می توانید با اطمینان گام بردارید و به سمت هدف خود حرکت کنید.

مشاوره کنکور ارشد

تنها آزمون کنکور نیست که نیاز به مشاوره دارد. بلکه کمک گرفتن از یک مشاوره کنکور برای آزمون ارشد و دکتری هم کاری عاقلانه است. هدف در کنکور ارشد تا حدی مشخص است. مگر آن که در رشته تحصیلی کارشناسی خود راضی نباشید و بخواهید در رشته دیگری تحصیل کنید. در کنکور ارشد، شما چراغ های مقصد را می بینید اما به علت داشتن زمان محدود باید مسیر مستقیم و درست را انتخاب کنید یافتن این مسیر را به مشاوره کنکور ارشد بسپارید. در این صورت است که می توانید اطمینان یابید در مسیری درست قدم بر می دارید.

یکی دیگر از ویژگی های مشاوران تحصیلی کنکور در تمام مقاطع، جلوگیری از اشتباه کردن است، هر چند بسیار کوچک باشد، کنکور آزمون خطا و امتحان نیست بنابراین برای قبولی در آن باید بهترین مسیر را انتخاب کرده و هر اشتباه کوچکی را کنار گذاشت تا مانعی برای رسیدن به هدف وجود نداشته باشد.
پیشنهاد میکنم      

مشاوره کنکور        را از دست ندهید.

اگر برای کنکور خود به دنبال مشاور می گردید و مایل به دریافت مشاوره کنکور هستید، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران تحصیلی آیدانیتو آماده ارائه راهنمایی به شما عزیزان هستند.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :    9099071974


انتخاب رشته دکتری سراسری

مرحله انتخاب رشته دکتری سراسری 98 بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98 است و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند، می توانند برای انتخاب رشته اینترنتی دکتری سراسری 98 آماده شوند. در مرحله انتخاب رشته داوطلب مجاز شده می بایست 50 کد رشته محل را بر اساس علاقه و ت های تحصیلی و شغلی خود انتخاب کند. مجاز شدن به انتخاب رشته دکتری سراسری 98، ااماً به معنی پذیرش در دوره ی دکتری نیست و بعد از آن ظرفیت های پذیرش دانشگاه ها و نیز ارزیابی تخصصی در مصاحبه دکتری تعیین کننده خواهند بود. با توجه به اهمیت انتخاب رشته دکتری، این مقاله را به بررسی زمان، نحوه و شرایط      

انتخاب رشته دکتری سراسری      اختصاص داده ایم.

شرایط انتخاب رشته دکتری سراسری

داوطلبانی که در آزمون دکتری در 3 اسفندماه شرکت نمایند و در این آزمون با توجه به کارنامه کتبی که از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود، مجاز به انتخاب رشته در دوره های مشخص شده شوند، شرایط انتخاب رشته دکتری سراسری 98 را خواهند داشت و می توانند با توجه به دفترچه انتخاب رشته دکتری که در سایت سازمان سنجش قرار داده می شود، انتخاب رشته کنند. معمولاً امکان انتخاب 50 کد رشته محل وجود دارد و وماً مجاز به انتخاب رشته شدن در دوره های روزانه، شبانه، پیام نور و یا بورس اعزام به خارج، به معنی پذیرفته شدن نخواهد بود. متقاضیان بورس اعزام به خارج از کشور لازم است دارای شرایطی همچون:
1. شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری و مجاز به انتخاب رشته شدن در دوره روزانه و بورس اعزام به خارج
2. انتخاب کد رتشه محل بورس اعزام به خارج در صورت داشتن شرایط بورس خارج از کشور
3. کسب حد نصاب علمی لازم در کد رشته محل انتخابی و معرفی شده توسط سازمان سنجش به مرحله مصاحبه علمی
4. کسب نمره قبولی در کد رشته محل مربوطه به شیوه آموزشی – پژوهشی

مهلت انتخاب رشته دکتری سراسری

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری به صورت کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش در هفته آخر فروردین ماه، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند، مهلت دارند در نیمه اول اردیبهشت ماه، انتخاب رشته نمایند. مهلت انتخاب رشته دکتری سراسری 98 قابل تمدید نیست و اگر امکانی برای تمدید آن باشد، بسیار کم است. از این رو لازم است داوطلبان در زمان تعیین شده با توجه به دفترچه      

انتخاب رشته دکتری سراسری      و ضوابط و اصول انتخاب رشته صحیح، انتخاب رشته دکتری را انجام دهند.

نحوه انتخاب رشته دکتری سراسری

با ورود به سامانه انتخاب رشته اینترنتی که از دو راه 1- کد پیگیری و شماره پرونده 2- کد ملی، شماره پرونده و شماره داوطلب، امکان پذیر است، امکان انتخاب 50 کد رشته محل وجود دارد. فرم انتخاب رشته، نام دانشگاه، نام رشته و گرایش و کد رشته را شامل می شود.
داوطلبان لازم است کمترین خطا را در       

انتخاب رشته دکتری سراسری       باشند و ابتدا فرم پیش نویس را پر نموده تا نسبت به اشتباهات احتمالی آگاه شوند و آن را رفع کنند. کارنامه قبولی که رتبه و درصدهای دروس را در بر می گیرد، تعیین کننده نوع دوره هایی است که فرد مجاز به انتخاب رشته در آنهاست. از این رو با توجه به این دوره ها و علاقه و دیگر اهداف تحصیلی و شغلی وی، 50 کد رشته، اولویت بندی می شوند و در پایان کد 15 رقمی رسید انتخاب رشته سراسری برای داوطلب صادر می شود که به منزله تأیید انتخاب رشته دکتری سراسری است. نکته ای که اهمیت دارد، این است که پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دوره دکتری، حق شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال بعد را نخواهند داشت. از این رو ضروری است که در انتخاب رشته دقت لازم را داوطلبان داشته باشند.
در این مقاله به بررسی نکات مرتبط با انتخاب رشته دکتری سراسری پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      

انتخاب رشته دکتری سراسری       بزنید.
اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته دکتری سراسری 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور  :  9099071974

 


انتخاب رشته دکتری 

در این مقاله به موضوع انتخاب رشته دکتری پرداخته ایم. با توجه به حساسیت مقطع دکتری لازم می دانیم مراحل ورود به دانشگاه دکتری که شامل آزمون دکتری 98 ، انتخاب رشته دکتری ، مصاحبه دکتری 98 ، آیدانیتو به منظور موفقیت هر چه بیشتر داوطلبان دکتری برای هر مرحله را به صورت مجزا توضیح مفصل ارائه کرده است. در این مقاله با توجه به اهمیت موضوع به         

انتخاب رشته دکتری            98پرداخته ایم و به داوطلبان دکتری توصیه می کنیم قبل از انتخاب رشته دکتری 98 این مقاله را مطالعه کنند. داوطلبان عزیز دکتری باید توجه داشته باشند که در مرحله ی انتخاب رشته ی دکتری 98 راه دانشگاه آزاد سراسری و آزاد از هم جدا خواهد شد، برای اطلاع از نحوه ی انتخاب رشته در هر دوره با ادامه مقاله همراه باشید.

زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری سراسری 

داوطلبان عزیزی که قصد انتخاب رشته دکتری سراسری 98 را دارند، در نیمه ی اول اردیبهشت ماه 98 به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه می کنند و فرم انتخاب رشته خود را بر اساس اولویت های انتخابی درج خواهند کرد. داوطلبان 50 انتخاب و کد رشته را در مرحله ی         

انتخاب رشته دکتری             وارد خواهند کرد که همان طور که گفته شد، داوطلبان بر اساس اولویت ها از شماره 1 تا 50 کد رشته های مدنظر را وارد می کنند.

زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد 

داوطلبان عزیزی که قصد دارند در انتخاب رشته دکتری آزاد 98 شرکت داشته باشند، در تاریخ نیمه ی اول اردیبهشت ماه 98 به سایت اینترنتی دانشگاه آزاد مراجعه کنند. داوطلبان پس از مشاهده ی کارنامه ی خود در سایت سازمان سنجش و با توجه به کد شناسناسه که در کارنامه منتشر شده در سازمان سنجش موجود می باشد، در انتخاب رشته دکتری آزاد 98 شرکت کنند. داوطلبان این دوره مجاز به وارد کردن 40 کد رشته در فرم انتخاب رشته می باشند.  داوطلبان عزیز برای انتخاب رشته دکتری آزاد، مبلغ 46 هزار تومان را به جهت انتخاب رشته از طریق سایت دانشگاه آزاد پرداخت خواهند کرد.

شرایط انتخاب رشته دکتری 

داوطلبان در نیمه ی اول اردیبهشت 98 می توانند نتایج و وضعیت کارنامه خود را مشاهده کنند. داوطلبانی که در کارنامه مجاز به انتخاب رشته دوره روزانه و سایر دوره ها شده اند، می توانند در دوره های مجاز شده انتخاب رشته خود را انجام دهند.

معیار انتخاب رشته دکتری 

همان طور که گفته شد          

انتخاب رشته دکتری             از مراحل مهم در پذیرش دانشجو می باشد. بنابراین نیاز است با کمی دقت و توجه، این مرحله را سپری کنید. برای داشتن انتخاب رشته اصولی نیاز است به چند نکته توجه داشته باشید که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 • توجه به تراز کسب شده در آزمون دکتری 98
 • توجه به تراز قابل قبول دانشگاه های مدنظر
 • تحلیل کارنامه داوطلبان سال گذشته دکتری
 • توجه به ظرفیت ها
 • علاقمندی به رشته تحصیلی مورد نظر
 • توجه به بازار کار رشته های انتخابی
 • توجه به سطح علمی و کیفیت دانشگاه های ارائه دهنده رشته مورد نظر

بعد از انتخاب رشته دکتری چه کاری انجام دهیم

لازم است بعد از انتخاب رشته دکتری 98، مدارک مورد نیاز برای مصاحبه را آماده کنید. همچنین خود را برای مصاحبه دکتری 98 آماده کنید و از سؤالات مصاحبه و امتیازات مطلع شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقالات درج شده در آیدانیتو با موضوع          

انتخاب رشته دکتری             مراجعه کنید. به داوطلبان دکتری 98 پیشنهاد می کنیم پس از انتخاب رشته دکتری 98، خود را برای مصاحبه دکتری آماده کنند و از این جهت مقاله آمادگی برای مصاحبه دکتری می تواند در این راستا به داوطلبان عزیز کمک نماید.

اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور  :  9099071974


انتخاب رشته پایه نهم

در این مقاله به موضوع        

انتخاب رشته پایه نهم        پرداخته شده است. به دانش آموزانی که قصد ورود به پایه نهم را دارند، توصیه می شود این مقاله را مطالعه کنند تا از جزئیات و حساسیت های پایه نهم مطلع باشند. دانش آموزان پایه نهم در مرحله انتخاب رشته می باشند. بنابراین لازم است نکات قابل توجهی که در این مقاله درج شده است را بدانند. دانش آموزان عزیز به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب رشته پایه نهم، نمرات درسی سه سال دوران متوسطه اول مورد بررسی قرار می گیرد و تنها شامل نمرات پایه نهم نمی باشد. بنابراین با توجه به نمرات سال هفتم، هشتم و نهم، دانش آمزان وارد رشته های مورد نظر خود می شوند. در صورتی که دانش آموزان رتبه قابل قبول برای ورود به رشته ریاضی –فیزیک را به دست نیاورند، می بایست سایر رشته های مجاز شده را انتخاب کنند

شرایط انتخاب رشته در پایه نهم

 

دانش آموزان عزیز در انتخاب رشته پایه نهم به سهمیه ها توجه داشته باشید، اما برای انتخاب رشته چه معیار و ملاک هایی را بررسی کنیم تا انتخاب رشته ی صحیح و مناسبی داشته باشیم. در ادامه به طور کامل مواردی که در انتخاب رشته مورد توجه قرار می گیرد را ذکر می کنیم:

علاقمندی به رشته ی انتخابی

نظر و مشاوره والدین

نظر معلمان تمامی دروس

نتیجه ی کسب شده در آزمون های مشاوره ای

نمرات درسی دانش آموزان

ملاک های انتخاب رشته پایه نهم

اولین موردی که بایستی در         

انتخاب رشته پایه نهم         به آن دقت کنید، نمرات پایه هفتم، هشتم و نهم است. از آنجایی که ضرایب دروس برای همه ی رشته ها یکسان است، انتخاب رشته پایه نهم به رتبه بستگی دارد. از طرفی سهمیه نیز بر انتخاب رشته تاثیر دارد. اگر قصد انتخاب رشته را دارید، پیشنهاد می کنیم علاقه مندی و توانایی خود را در نظر بگیرید و برای آگاهی از بهترین رشته مناسب خودتان، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

نظر مشاوره تحصیلی

موارد گفته شده در انتخاب رشته پایه نهم دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد. هر یک از موارد گفته شده امتیاز خاصی را در بر دارد، برای اطلاع از امتیازات موارد گفته شده، جدول زیر را مشاهده کنید.

معرفی رشته های پایه نهم

شاخه های تحصیلی در دوره دوم متوسطه را مشاهده کنید:

شاخه نظری (ریاضی، تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی)

شاخه فنی و حرفه ای

شاخه کاردانش

همان طور که مطلع هستید، شاخه نظری که شامل رشته های ریاضی، تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی می شود، از شاخه های پرطرفدار در بین دانش آموزان می باشد.

انتخاب رشته پایه نهم انسانی

 

دانش آموزانی که در دروس ادبیات فارسی و عربی تخصص دارند، وارد رشته علوم انسانی می شوند. در این رشته دانش آموزان از حافظه قوی بهره مند هستند و حفظیات آنان نقش مؤثری در مجموع سه نمره خرداد و شهریور در هر یک از دروس زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعی در دوره متوسطه نمره بالاتر از 42 کسب کنند.

از بازار کار و شرایط پذیرش رشته های انسانی باخبرید؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

انتخاب رشته پایه نهم تجربی

نمرات دروس نام برده شده در سه سال دوره اول متوسطه با در نظر گرفتن ضرایب گفته شده حداقل 378 می باشد. دانش آموزانی که در دروس زیست شناسی، ریاضی، شیمی قوی هستند وارد رشته علوم تجربی می شوند، در سال های اخیر استقبال دانش آموزان از رشته ی علوم تجربی زیاد شده است و این امر موجب رقابت سنگین و سخت در کنکور تجربی می شود.

تصمیم گرفته اید که رشته تجربی را انتخاب کنید؟ با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

انتخاب رشته پایه نهم ریاضی

نمرات دروس ریاضی و علوم تجربی در سه پایه اول متوسطه، حداقل 252 می باشد. دروس ریاضی و علوم با ضریب 3 محاسبه می شود. اما دانش آموزانی که وارد رشته ریاضی فیزیک می شوند، از مهارت ریاضی و حل مسائل و فیزیک بهره مند هستند. هر یک از فصول درس فیزیک رشته و گرایش دانشگاهی را تشکیل می دهد. دروس ریاضی و فیزیک برای دانش آموزان این رشته با ضریب 3 درنظر گرفته شده  است و حداقل نمره کسب شده در سه پایه دوره اول متوسطه 252 می باشد.

شاید در رشته ای دیگری جز ریاضی موفق تر باشید! با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

انتخاب رشته پایه نهم فنی حرفه ای

رشته فنی و حرفه ای شامل 4 زیر گروه هنر، مدیریت، خدمات و صنعت و کشاورزی می باشد. با توجه به مهارت فنی که در این رشته کسب می شود، دانش آموزان راحت تر وارد بازار کار می شوند.

دانش آموزانی که وارد این رشته می شوند، باید مجموع نمرات مرتبط با رشته در دوره راهنمایی و پایه اول متوسطه حداقل 120 و معدل آن ها نیز بالای 12 باشد.

میدانید کدام یک از رشته های فنی حرفه ای بازار کار بهتری دارند؟ با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

انتخاب رشته پایه نهم کاردانش

کار و دانش شباهت زیادی به رشته فنی و حرفه ای دارد. برای ورود به این رشته، نمرات درسی ریاضی (ضریب 2) و درس کار و فناوری (ضریب 3) در سه سال دوره اول متوسطه باید حداقل 0 و معدل بالای 12 باشد. زیر گروه های این رشته مانند رشته فنی و حرفه ای است.

اگر در رشته ی دیگری تحصیل کنید، شاید موفق تر شوید! با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

با توجه به موارد گفته شده، دانش آموزان عزیز با توجه به استعداد و توانایی های خود و همچنین با توجه به علاقه ی فردی، رشته مناسبی را انتخاب می نمایند. با شناخت استعداد ها و شناخت رشته های گفته شده و همچنین توجه به امکانات و شرایط هر رشته، می توانید با انتخابی صحیح، آینده تحصیلی مطلوبی داشته باشید.

برای انتخاب رشته حرفه ای منحصر به فرد خود با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

حداقل نمره برای انتخاب رشته نهم تجربی

 

ورود به هریک از شاخه ها و رشته های تحصیلی نیاز به کسب حداقل نمرات دروس تخصصی پایانی نوبت دوم (نمره خرداد ماه) مربوط به آن رشته است. به عبارت دیگر در صورت عدم کسب حداقل میانگین دروس تخصصی در سه پایه هفتم، هشتم و نهم (هفتم و هشتم با ضریب 1 و نهم با ضریب 3) برای رشته ها، سایر عوامل و ملاک های هدایت تحصیلی آن دانش آموز در تنظیم نمون برگ هدایت تحصیلی بی اثر خواهد بود و اولین شرط کسب رشته به دست آوردن حداقل نمره است.

یعنی اگر دانش آموز میانگین لازم دروس اعلام شده زیر را کسب نکند بقیه امتیازها ( 10 امتیاز نظر دانش آموز- 30 امتیاز آزمون مشاوره ای - 10 امتیاز نظر دبیر- 5 امتیاز نظر والدین - 10 امتیاز نظر مشاور و 35 امتیاز عملکرد تحصیلی) حتی در صورت امتیاز بالا بی اثر خواهد بود و (در فرم هدایت تحصیلی 6 و 7) به معنای عدم کسب رشته است. برای رشته تجربی حداقل معدل درس ریاضی 14 و درس علوم 13 در نظر گرفته می شود.

برای آگاهی از میزان تاثیر نمره و سهمیه در انتخاب رشته تجربی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

حداقل نمره برای انتخاب رشته نهم ریاضی

 

اگر داوطلب         

انتخاب رشته پایه نهم         ریاضی هستید، بایستی علاوه بر کسب امتیاز در آزمون مشاوره ای، نظر والدین، نظر دبیر و عملکرد تحصیلی، حداقل میانگین را در نمرات هفتم، هشتم و نهم در درس ریاضی 14 و در درس علوم 13 کسب کرده باشید. شایان ذکر است که کسب حداقل نمره برای انتخاب رشته ریاضی در دروس ریاضی و علوم اامی است.

برای آگاهی از میزان تاثیر نمره و سهمیه در انتخاب رشته ریاضی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

حداقل نمره برای انتخاب رشته نهم انسانی

 

در هنگام انتخاب رشته پایه نهم، علاوه بر علاقه مندی، باید به شرایط لازم برای پذیرش در رشته انسانی هم توجه کنید. به عبارتی علاوه بر کسب امتیاز آزمون مشاوره ای، امتیاز حاصل از نظر دبیر، امتیاز والدین، مشاور و امتیاز عملکرد تحصیلی، بایستی حداقل میانگین را نمرات هفتم و هشتم و نهم در درس زبان و ادبیات فارسی 14، در درس مطالعات اجتماعی 13 و در درس عربی 12 کسب کنید.

برای آگاهی از میزان تاثیر نمره و سهمیه در انتخاب رشته انسانی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

در نهایت پس از بررسی نکات مرتبط با انتخاب رشته پایه نهم 98 ، پیشنهاد می کنیم سری هم به       

انتخاب رشته پایه نهم        بزنید.

 


دفترچه انتخاب رشته دکتری

در این مقاله با موضوع        

دفترچه انتخاب رشته دکتری       همراه داوطلبان دکتری 98 هستیم. مقطع دکتری بالاترین مقطع تحصیلی می باشد و داوطلبانی وارد دانشگاه های دکتری خواهند شد که از سطح علمی بالایی برخوردار باشند. اولین قدم برای انتخاب رشته دکتری 98، مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 می باشد.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری

دفترچه انتخاب رشته دکتری ، در تاریخ اواخر فروردین منتشر خواهد شد. داوطلبان عزیز با مشخص شدن نتایج آزمون دکتری می توانند دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 را مطالعه کنند.

اطلاعات دفترچه انتخاب رشته دکتری

در دفترچه انتخاب رشته دکتری سه بخش وجود دارد.

 1. بخش اول کلیات
 2. بخش دوم رویه های ثبت نام و اجرای آزمون
 3. بخش سوم جداول و فرم ها

بخش اول دفترچه انتخاب رشته دکتری 

بخش اول         

دفترچه انتخاب رشته دکتری         شامل اطلاعات زیر است: مقدمه، هدف و ت ها، تعاریف و مفاهیم برخی اصطلاحات بکار رفته در دفترچه، شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان، مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی، شرایط اختصاصی ویژه بورس خارج از کشور، سهمیه ها

بخش دوم دفترچه انتخاب رشته دکتری 

در بخش دوم دفترچه به رویه های ثبت نام و اجرای آزمون پرداخته شده است. از جمله اطلاعات این بخش، مراحل آزون، مدارک لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون، تکالیف داوطلبان برای شرکت در آزمون و نحوه تکمیل ظرفیت تقاضانامه ثبت نام اینترنتی، امتحانات و نحوه پذیرش دانشجو می باشد.

بخش سوم دفترچه انتخاب رشته دکتری 

در این بخش جداول و فرم ها قرار گرفته است. 9 جدول در این بخش با عنوان:

 1. ضرایب دروس مواد آزمونی رشته های امتحانی، در گروه های آزمایشی مربوط
 2. کد و نام استان، نام و کد شهرستان محل تولد و اقامت

3 تا 9.  رشته ها و مواد و ضرایب کلیه رشته ها و گروه های آزمایشی علاوه بر جدول ها، فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده شده برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای و فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام آزمون و همچنین نکات و توصیه های مهم در این بخش قرار می گیرند.

اهمیت مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 

همان طور که در مقالات انتخاب رشته دکتری گفته شد، مطالعه دفترچه انتخاب رشته حائز اهمیت است. داوطلبان برای اطلاع از کد رشته، سهمیه ها، ضوابط و قوانین و مدارک مورد نیاز جهت شرکت در آزمون رشته موردنظر، جداول زمانبندی آزمون ورودی دکتری 98 نیاز دارند دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 را مطالعه کنند. در         

دفترچه انتخاب رشته دکتری        تمامی ضوابط و نکات ریز و قابل توجه درج شده است از این رو بهترین منبع برای اطلاع از نحوه و شرایط انتخاب رشته دکتری 98 ، مراجعه به دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 میباشد.

برخی از نکات مندرج در دفترچه انتخاب رشته دکتری را مشاهده کنید

 1. اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری را به مدت یکسال حفظ نمایید.
 2. آوردن تلفن همراه، ماشین حساب و هرگونه یادداشت و برگه در آزمون ممنوع است.
 3. مسئولیت هر گونه خطا در درج اطلاعات اشتباه در تقاضانامه متوجه شخص داوطلب است. و سازمان سنجش آموزش کشور به هیچ وجه امکان اصلاح اشتباهات مذکور را نداشته و هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد.

به داوطلبان دکتری 98 پیشنهاد میکنیم بعد از مطالعه مقاله دفترچه انتخاب رشته دکتری ، به مقاله        

دفترچه انتخاب رشته دکتری       

 مراجعه کنید.


کاردانی بدون کنکور آزاد 

دانشگاه آزاد اسلامی در ردیف بهترین دانشگاه های کشور بوده و به جهت سطح علمی رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است. تاریخچه ی تأسیس این دانشگاه به چندین سال قبل یعنی سال 1361 باز می گردد. شایدبرایتان جالب باشد اگر بدانید که نخستین دانشگاه آزاد اسلامی در خیابان معروفی به نام اسکندری بنا شد. در حقیقت، این ساختمان اول جایی بود که کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در آن برگزار شد. در حال حاضر، جهت ورود به این دانشگاه دو راه پیش روی داوطلبان گذاشته شده است. نخستین راه شرکت در آزمون سراسری این دانشگاه بوده و دومین مورد ادامه تحصیل از طریق دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی است. باید بگوییم که پذیرش دانشجو بدون کنکور در این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی، کارشناسی، کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد. در این مقاله، به اجمال پاره ای توضیحات را در مورد      

کاردانی بدون کنکور آزاد       بیان می کنیم. همچنین لیست برخی از رشته های دانشگاهی این دانشگاه را نیز ذکر می شوند.

 کاردانی بدون کنکور آزاد مهر 98

اگر تصمیم به شرکت در      

کاردانی بدون کنکور آزاد        را گرفته اید، باید بسته به تمایل خود در یکی از ماه های مرداد (برای دانشجویان کاردانی بدون کنکور آزاد مهر 98) و یا آبان (برای دانشجویان کاردانی ورودی بهمن ماه 1397) نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام نمایید. در ابتدای اقدام به ثبت نام نیاز به ورود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی و خرید کارت اعتباری پس از پرداخت مبلغ معینی را دارید. پپس از کامل کردن فرآیند ثبت نام     کاردانی بدون کنکور آزاد مهر 98    و وارد کردن تمامی اطلاعات شخصی و تأیید ثبت نام رسید ثبت نامی خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید که پس از قبولی در دانشگاه مورد نظر باید علاوه بر تحویل مدارک لازم، رسید ثبت نام اینترنتی را نیز همراه داشته باشید.

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد روی لینک زیر کلیک کنید

شرایط ضروری برای ثبت نام بدون آزمون در کلیه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

همه ی داوطلبان مایل به شرکت در دوره هایی     

کاردانی بدون کنکور آزاد        نیاز به داشتن مدرک دیپلم کار و دانش و یا فنی و حرفه ای و یا مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم دوران دبیرستان دارند. ذکر این نکته بسیار مهم است که جهت ثبت نام دوره کاردانی بدون کنکور آزاد میزان معدل شما هیچ تأثیری در قبولی شما در رشته و شهرهای دانشگاهی نداشته و تمامی افراد با هر معدلی می توانند در این دوره ثبت نام نمایند. 

در نهایت پیشنهاد می کنیم پس از بررسیکاردانی بدون کنکور آزاد مهر 98 ، سری هم به مقاله     

کاردانی بدون کنکور آزاد       بزنید.


دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد

اگر داوطلب شرکت در آزمون ورودی دکتری 98 هستید، بایستی در تاریخ های معین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور (12-6 آذرماه 1397)، نسبت به ثبت نام اقدسازمان سنجش، نتایج اولیه در هفته ی آخر فروردین ماه 1398 توسط سازمان سنجش  اعلام می شود. داوطلبان متقام نمایید. آزمون دکتری سراسری و آزاد همزمان در تاریخ 3 اسفندماه 1397 برگزار خواهد شد. که مطابق زمان بندی اضی تحصیل در دانشگاه های آزاد که در کارنامه ی اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش، در دانشگاه های آزاد مجاز اعلام شده اند، می توانند با مراجعه به سایت در نیمه ی اول اردیبهشت ماه و با مطالعه ی     

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد      ، به انتخاب رشته اقدام نمایند.

     

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد      شامل مباحث انتخاب رشته و پذیرش دانشجو، پذیرش نهایی داوطلبان، شرایط و نحوه ثبت نام در دوره ی دکتری تخصصی بدون آزمون، شرایط پذیرش در دوره ی دکتری تخصصی پژوهش محور، سهمیه ی رزمندگان و ایثارگران، سهمیه مربیان، پذیرش اتباع خارجی، انتخاب رشته اینترنتی و جداول نام و کد رشته ها، واحدهای دانشگاه، نام و کد استان و شرایط خدمت وظیفه عمومی است. توصیه ی ما این است که اگر قصد ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد را دارید، حتماً      

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد       را به دقت مطالعه نمایید . البته از آنجایی که انتخاب رشته بسیار مهم و سرنوشت ساز است، حتماً در این باره از تجربه دیگران استفاده کنید. شایان ذکر است که متقاضیان بایستی پس از مجاز شدن در کارنامه ی اولیه، با خرید کارت اعتباری انتخاب رشته از طریق سامانه آزمون دانشگاه آزاد، در بازه ی زمانی اعلام شده توسط سازمان، اقدام به انتخاب رشته نمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 

همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی دکتری (که به صورت هماهنگ در 3 اسفندماه سال 97 برگزار خواهد شد) در سایت سازمان سنجش در هفته ی آخر فروردین ماه 1398، آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد می باشند، بایستی پس از مجاز اعلام شدن در کارنامه ی اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش، به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نمایند و از نیمه ی اول اردیبهشت ماه 1398، نسبت به دانلود    

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد     و مطالعه ی دقیق ضوابط و شرایط آن اقدام نمایند. به یاد داشته باشید که انتخاب رشته دکتری آزاد سال 98 در نیمه ی اول اردیبهشت ماه و به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه آزاد امکان پذیر خواهد بود. در نهایت پس از بررسی دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 ،  پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله    

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد       بزنید.

در این مقاله به بررسی   

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد    98پرداختیم.
اگر سوالی در زمینه دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تلفن فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :   9099071974


سطل زباله

سطل زباله    یکی از وسایل مورد نیاز در هر محیط است ، فضاهای باز و یا بسته از جمله ادارات و یا پارک ها از سطا های زباله برای حفظ بهداشت محیط و نظافت استفاده می شود ، مسلما نمی توان اهمیت و اام سطل های زباله را در هر مکان نادیده گرفت، بنابراین اگر در محیط کاری ، منزل و مجتمع های خود جای خالی این محصول را در مکان هایی خالی میبینید همراه ما باشید. برای تهیه آن باید ابتدا با انواع      

سطل زباله     که با محیط شما سازگار باشد آشنا شوید.کالاپلاست عرضه کننده انواع سطل های زباله با کیفیت است که سعی داریم به شما عزیزان معرفی کنیم، یکی از محصولات این فروشگاه بزرگ و قابل اعتماد ؛     

سطل زباله      است ، همراه ما باشید تا با ویژگی ها و مشخصات سطل زباله بیشتر آشنا شوید.

 

ویژگی های سطل زباله

لازم است قبل از خرید هر محصول از جمله سطل زباله راجع به جزئیات ، معایب و مزایای آن مطلع شوید تا در انتخاب خود مطمئن تر باشید، همراه ما باشید.ابتدا کیفیت سطل زباله را به عنوان یک ویژگی معرفی می کنیم ، به این دلیل که جنس این محصول از یک نوع پلاستیک مقاوم و مرغوب به نام پلی اتیلن ساخته شده است.سطل زباله پلاستیکی 120 لیتری در سه نوع سطل زباله پدال دار ،     

سطل زباله       بدون پدال و سطل زباله با درب دمپری (بادبزنی) تولید می شود این مدل از مدل های پر فروش این مجموعه میباشد و مناسب سوپر مارآپارتمان های مسی، پارکینگ ها و میباشد. دارای چرخهای محکم و مقاوم با دوام بالامناسب جهت استفاده در ساختمانها ، ادارات ، راه روها و راه پله ها ، مجتمع های مسی ،بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی ، آشپرخانه ها ، کارخانجات و

اگر قصد خرید     

سطل زباله       را  دارید با کالاپلاست تماس گرفته و این محصول را در رنگ مورد نظر سفارش دهید.

 


ثبت نام تیزهوشان

مدارس تیزهوشان محبوب ترین مراکز تحصیل در میان دانش آموزان هستند. علت این امر کیفیت بسیار بالای تحصیل در این مدارس و همچنین نتایج قابل توجه این دانش آموزان در کنکور سراسری است. از این رو برای     ثبت نام تیزهوشان پایه ششم و ثبت نام در مدرسه تیزهوشان پایه ششم باید از مسیر اولیه یا همان آزمون ورودی تیزهوشان عبور کرد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان

1- داوطلب جهت     

ثبت نام تیزهوشان      باید تابعیت ایرانی داشته باشد. البته داوطلبان با تابعیت غیر ایرانی در شرایط خاص می تواند در آزمون شرکت کند. 2- در تمامی دروس پایه پنجم نمره خیلی خوب، و یا تنها در یک درس نمره خوب و در باقی درس ها نمره خیلی خوب کسب کرده باشد. 3- داوطلب جهت ثبت نام تیزهوشان باید محصل پایه ششم باشد.

شرایط ثبت نام داوطلبان پایه نهم به دهم

1- داوطلبان جهت      

ثبت نام تیزهوشان       باید تابعیت ایرانی داشته باشند. اما داوطلبان خارجی نیز در شرایط خاص می توانند در این مدارس ثبت نام کنند. 2- معدل دانش آموز در پایه ی هشتم باید حداقل 19 باشد. 3- داوطلب جهت ثبت نام تیزهوشان باید محصل پایه نهم باشد.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان  در مرحله اول به صورت اینترنتی صورت می گیرد.برای ثبت نام اینترنتی ابتدا به سایت ثبت نام اینترنتی تیزهوشان  مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات فردی در سامانه ثبت نام به صفحه ی شخصی خود دسترسی پیدا کرده و نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اقدام کنید. در صورتی که پس از شرکت در آزمون و در زمان اعلام نتایج برای تحصیل در این مدارس پذیرفته شده اید، باید به واحد پذیرفته شده مراجعه کرده و حضوراً ثبت نام خود را نهایی کنید.

مدارک جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان

1- فرم تکمیل شده ی ثبت نام در آزمون تیزهوشان 2- فایل عکس اسکن شده داوطلب (عکس باید 400x 300 یا 300x 200 پیکسل باشد، با فرمت jpg ذخیره شود، نهایتاً دارای حجم 70 کیلوبایت باشد. عکس باید دارای زمینه ی سفید باشد و مربوط به سال جاری باشد. 3- خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک

پرداخت هزینه ی ثبت نام تیزهوشان

پرداخت هزینه ی ثبت نام تیزهوشان پس از ثبت نام اولیه و عموماً در نیمه ی دوم فروردین و تنها از طریق کارت های بانکی دارای رمز دوم امکان پذیر می باشد و مبلغ آن حدود بیست هزار تومان می باشد. هزینه ثبت نام تیزهوشان 97 حدوداً 20 تومان بوده است که حدس می زنیم برای آزمون تیزهوشان سال 98 اندکی افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است که مبلغ ثبت نام برای هر دو آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم یکسان می باشد.

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان

داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان باید تمام مراحل      

ثبت نام تیزهوشان      دریافت کارت و دریافت نتایج را به صورت اینترنتی انجام دهند. این مراحل تنها از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان قابل انجام هستند. دسترسی به این سامانه جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان امکان پذبر است

لیست مدارس تیزهوشان کشور

مدارس تیزهوشان به طور گسترده در سطح کشور آماده ی پذیرش داوطلبان می باشند. حدود 40 واحد از مدارس تیزهوشان در تهران و بیش از 500 واحد دیگر در سراسر ایران قرار دارد. این مدارس، واحدهای تأیید شده ی زیر مجموعه ی سازمان ملی پروش استعدادهای درخشان می باشند.
در این مقاله به بررسی موضوع ثبت نام تیزهوشان  پرداختیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله     

ثبت نام تیزهوشان      بزنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام تیزهوشان 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :    9099071974

 


ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان، آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان و سمپاد می باشد.       

ثبت نام آزمون تیزهوشان        برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار میشود. ثبت نام این آزمون در ماه های آخر سال 96 (اواخر بهمن و اوایل اسفند) صورت می گیرد. به یاد داشته باشید که در این آزمون کمتراز ده درصد داوطلبان ثبت نامی برای ادامه تحصیل در این مدارس پذیرفته میشوند پس به هر دلیلی داوطلب در آزمون تیزهوشان پذیرفته نشود، دلیلی بر بی استعدادی یا عدم توانایی وی نمی باشد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان طبق روال سالهای گذشته در اواخر بهمن و یااوایل اسفندماه آغاز می گردد که از طریق سامانه ی ثبت نام الکترونیکی انجام می شود. لازم به ذکر است که      

ثبت نام آزمون تیزهوشان       در اردیبهشت ماه برگزار می شود و کارت ورود به جلسه، یک هفته قبل از برگزاری آزمون منتشر می گردد. پس از اعلام تاریخ دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 98 ،تاریخ را متعاقباً اعلام می کنیم. دقت کنید، ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم همزمان انجام می شود.

نحوه ی ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان

برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، متقاضیان کافیست با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان مراجعه نمایند. این سامانه از سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان به آدرس قابل دسترسی است. پس از ورود به سایت و بارگذاری کردن مدارک، هم چنین تکمیل فرم      

ثبت نام آزمون تیزهوشان        ،  ثبت نام اینترنتی تکمیل شده و تنها کافیست در مهلت مقرر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

مدارک جهت ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان

مدارک ذکر شده برای ثبت نام داوطلبان، پایه هفتم و پایه دهم به شرح زیر می باشد:
1- فرم تکمیل شده ی تقاضانامه ی ثبت نام در آزمون
2- عکس اسکن شده ی داوطلب با شرایط زیر:
الف) عکس باید 3x4 یا 6x4 باشد و با فرمت JPG ذخیره شده باشد.
ب) فایل عکس باید 400x300 پیکسل یا 200x 300 پیکسل باشد.
ج) حجم فایل باید نهایتاً 70 کیلوبایت باشد.
د) عکس باید در سال جاری اخذ شده باشد و دارای زمینه ی سفید باشد.
ه) عکس باید بدون خط خوردگی و فاقد هر گونه اثر مهر یا منگنه باشد. ضمناً عکس داوطلبان دختر باید با رعایت حجاب اسلامی گرفته شده باشد.
3- واریز مبلغ ثبت نامی (حدود بیست هزار تومان) از طریق کارت های بانکی و به صورت اینترنتی.

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان

شاید نام سمپاد به گوش شما نیز خورده باشد، اما اطلاعاتی در باره ی آن نداشته باشید. سمپاد یا سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در سال 1366 توسط میرحسین پایه گذاری شد که طی 21 سال مراکز زیر مجموعه ی این سازمان در استان های مختلف پایه گذاری شدند. این مجموعه ها به نام مدارس تیزهوشان در سطح کشور شناخته می شوند که دانش آموزان این مدارس از میان شرکت کنندگان مستعد و تیزهوش آزمون ورودی تیزهوشان، پذیرفته می شوند. تا چند سال گذشته تنها رشته های ریاضی و تجربی در این مدارس ارائه می شوند. اما در چند سال اخیر به صورت محدود، دیگر رشته ها را نیز در بعضی از مراکز دایر کرده اند.
در این مقاله به بررسی ثبت نام آزمون تیزهوشان پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله     

ثبت نام آزمون تیزهوشان       بزنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :    9099071974


ثبت نام آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشان محبوب ترین مراکز تحصیل در میان دانش آموزان هستند. علت این امر کیفیت بسیار بالای تحصیل در این مدارس و همچنین نتایج قابل توجه این دانش آموزان در کنکور سراسری است. از این رو برای     ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم و ثبت نام در مدرسه تیزهوشان پایه ششم باید از مسیر اولیه یا همان آزمون ورودی تیزهوشان عبور کرد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان

1- داوطلب جهت     

ثبت نام آزمون تیزهوشان      باید تابعیت ایرانی داشته باشد. البته داوطلبان با تابعیت غیر ایرانی در شرایط خاص می تواند در آزمون شرکت کند. 2- در تمامی دروس پایه پنجم نمره خیلی خوب، و یا تنها در یک درس نمره خوب و در باقی درس ها نمره خیلی خوب کسب کرده باشد. 3- داوطلب جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان باید محصل پایه ششم باشد.

شرایط ثبت نام داوطلبان پایه نهم به دهم

1- داوطلبان جهت      

ثبت نام آزمون تیزهوشان       باید تابعیت ایرانی داشته باشند. اما داوطلبان خارجی نیز در شرایط خاص می توانند در این مدارس ثبت نام کنند. 2- معدل دانش آموز در پایه ی هشتم باید حداقل 19 باشد. 3- داوطلب جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان باید محصل پایه نهم باشد.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان  در مرحله اول به صورت اینترنتی صورت می گیرد.برای ثبت نام اینترنتی ابتدا به سایت ثبت نام اینترنتی تیزهوشان  مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات فردی در سامانه ثبت نام به صفحه ی شخصی خود دسترسی پیدا کرده و نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اقدام کنید. در صورتی که پس از شرکت در آزمون و در زمان اعلام نتایج برای تحصیل در این مدارس پذیرفته شده اید، باید به واحد پذیرفته شده مراجعه کرده و حضوراً ثبت نام خود را نهایی کنید.

مدارک جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان

1- فرم تکمیل شده ی ثبت نام در آزمون تیزهوشان 2- فایل عکس اسکن شده داوطلب (عکس باید 400x 300 یا 300x 200 پیکسل باشد، با فرمت jpg ذخیره شود، نهایتاً دارای حجم 70 کیلوبایت باشد. عکس باید دارای زمینه ی سفید باشد و مربوط به سال جاری باشد. 3- خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک

پرداخت هزینه ی ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ی ثبت نام آزمون تیزهوشان پس از ثبت نام اولیه و عموماً در نیمه ی دوم فروردین و تنها از طریق کارت های بانکی دارای رمز دوم امکان پذیر می باشد و مبلغ آن حدود بیست هزار تومان می باشد. هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 حدوداً 20 تومان بوده است که حدس می زنیم برای آزمون تیزهوشان سال 98 اندکی افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است که مبلغ ثبت نام برای هر دو آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم یکسان می باشد.

سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان

داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان باید تمام مراحل      

ثبت نام آزمون تیزهوشان      دریافت کارت و دریافت نتایج را به صورت اینترنتی انجام دهند. این مراحل تنها از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان قابل انجام هستند. دسترسی به این سامانه جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان پذبر است

لیست مدارس تیزهوشان کشور

مدارس تیزهوشان به طور گسترده در سطح کشور آماده ی پذیرش داوطلبان می باشند. حدود 40 واحد از مدارس تیزهوشان در تهران و بیش از 500 واحد دیگر در سراسر ایران قرار دارد. این مدارس، واحدهای تأیید شده ی زیر مجموعه ی سازمان ملی پروش استعدادهای درخشان می باشند.
در این مقاله به بررسی موضوع ثبت نام آزمون تیزهوشان  پرداختیم. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله     

ثبت نام آزمون تیزهوشان      بزنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :    9099071974

 

 


ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

مدارس تیزهوشان در کشور از سال ها پیش با اهداف مهمی همچون تفکیک دانش آموزانی با درجه هوشی بالا و دارای استعدادی عالی کار خود را با قدرت همه هر چه تمام تر شروع کرد. در واقع فعالیت جدی این قبیل مدارس از سال 1355 یعنی 42 سال پیش بود. عواملی مانند کیفیت بالای مدارس تیزهوشان، بالا بودن سطح آگاهی و دانش معلمان دروس مختلف سابق کاری پروپیمان آن ها و از طرف دیگر امکانات تحصیلی و رفاهی هر یک از این مراکز آموزشی علاقه و اشتیاق داوطلبان و متقاضیان را به ادامه تحصیل در این مدارس هر روز بالاتر می برد. در میان دیگر مزایای تحصیل در مدارس تیزهوشان می توان به تجلی استعداد و خلاقیت دانش آموزان، بالا رفتن انگیزه دانش آموزان برای رقابت هر چه بیشتر با دیگر دانش آموزان، به کارگیری تمام توانایی ذهنی و اتلاف وقت و اوقات بیکاری کمتری برای دانش آموزان اشاره کرد. تا مدتی قبل آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم برای تعیین و شناسایی دانش آموزان با استعداد و توانان در  دو پایه تحصیلی مختلف ششم به هفتم و نهم به دهم اجرا می گردید. به عبارت دقیق تر، دانش آموزان در تاریخی از قبل تعیین شده اقدام به       

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم      می کردند. دانش آموزان واجد شرایط در این تاریخ از قبل مشخص شده با مراجعه به سایتی تحت عنوان نسبت به ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم اقدام می کردند. پس از انجام ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم فرد در تاریخ مشخصی در آزمون مربوطه شرکت می کرد و در صورت قبولی در مدرسه مورد نظر خود مشغول به ادامه تحصیل می شد. اما مدتی قبل زمزمه هایی مبنی بر حذف آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و در نتیجه عدم      

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم       از گوشه و کنار به گوش رسید در حال حاضر، شاهد ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم دانش آموزان نیستیم و این آزمون به طور کامل لغو شده است. اما در حال حاضر و با وجود عدم       

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم      آیا راه دیگری برای ورود دانش آموز به این دوره و تحصیل در پایه هفتم مدارس تیزهوشان پیش بینی شده است؟ از طرف دیگر دلیل مسئولین برای حذف و عدم ثبت نام دانش آموزان در تیزهوشان ششم به هفتم چه بوده است؟ در این مطلب به ارائه توضیحات مفصلی در این باره برای شما دوستان گرامی می پردازیم.

چرا دیگر ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم انجام نمی شود؟

قسمتی از علت های مهم ارائه شده توسط مسئولین در حذف آزمون تیزهوشان و در نتیجه عدم ثبت نام دانش آموزان در آن به کم شدن فشار ناشی از آماده شدن برای شرکت در این آزمون مهم و همین طور برنامه های درسی و آموزشی بر می گردد که در این قبیل مدارس برای دانش آموزان طراحی شده است. مباحثی که از جذابیت خاصی برای دانش آموزان برخوردار نبود و کاربرد چندانی برای آن ها نداشت. از دیگر دلایل عدم انجام       

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم      را می توان به اثر بسیار منفی و مخرب این آزمون بر روحیه فرد دانش آموز نسبت داد. همچنین خانواده ها مجبور به پرداخت هزینه بسیار بالایی برای ادامه تحصیل فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بودند. از این جهت مقامات و مسئولین تصمیم جدی برای حذف این آزمون سخت گرفتند و دیگر ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم انجام شد.

با توجه به اخبار مبنی بر حذف آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می توانید اطلاعات خوبی را درباره طرح جایگزین این آزمون از مشاوران آیدانیتو دریافت کنید. پس در صورت نیاز به کسب اطلاع از این موضوع با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

جایگزین ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

در این بخش باید به عرض برسانیم که با عنایت به تصمیمات گرفته شده از جانب مسئولین دست اندرکار جایگزینی بسیار مناسب برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام در آن در نظر گرفته شده است. این جایگزین چیزی نیست به جز طرح شهاب که طرحی کاربردی و خوب جهت کشف و شناسایی دانش آموزانی با ضریب هوشی عالی شناخته شده است در ادامه این مطلب سعی می کنیم از این طرح جامع بیشتر برای شما بگوییم.

آشنایی با طرح شهاب

طرح شهاب به عنوان طرح واقعاً عالی به عنوان جایگزین آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در نظر گرفته شده است که می توان از آن به عنوان روشی بسیار مناسب برای شناسایی دانش آموزانی با استعدادهای خاص یاد کرد. اجرای طرح شهاب از استرس ها و نگرانی های دانش آموز که تایمش از این برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم داشت به میزان زیادی کم می کند. در نتیجه، دانش آموز می تواند بدون هیچ گونه نگرانی در فضایی واقعی به تحصیل بپردازد. شما دوستان گرامی برای کسب اطلاعات کامل تری درباره طرح شهاب می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران زبده آیدانیتو اطلاعات خوبی را در این زمینه به شما می دهند.
در این مقاله به تحلیل و بررسی ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم       بزنید.
مشاوران آیدانیتو می توانند اطلاعات جامع و کاملی را درباره مسائل مربوط به ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم از جمله حذف این آزمون و عدم ثبت نام در آن در اختیار شما قرار دهند. پس در صورت وم با آن ها تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :    9099071974


ثبت نام مدارس نمونه دولتی

همان طور که مطلع هستید آزمون پذیرش مدارس نمونه دولتی، همه ساله به صورت هماهنگ در استان ها به صورت مجزا برگزار می شود. از آنجا که این مدارس پس از مدارس تیزهوشان، از سطح علمی بالایی برخوردارند، طرفداران زیادی دارند و به همین سبب  به منظور گزینش دانش آموزان داوطلب، به برگزاری آزمون اقدام می نمایند. ثبت نام مدارس نمونه دولتی در مقطع ششم (برای ورود به پایه ی هفتم) و در مقطع نهم (برای ورود به پایه ی دهم) به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. البته در برخی از استان ها به دلیل عدم        

ثبت نام مدارس نمونه دولتی        اینترنتی، ثبت نام در مدارس انجام می گیرد. برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی می توانید به سایت آموزش و پرورش استان محل تحصیل تان مراجعه نمایید و در صورت ثبت نام غیر اینترنتی می توانید به مدارس مذکور مراجعه نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

1- اولین شرط       

ثبت نام مدارس نمونه دولتی       داشتن تابعیت ایرانی است که البته اتباع خارجی نیز می توانند تحت شرایط خاص اقدام به ثبت نام نمایند. 2- داوطلب شرکت در آزمون ثبت نامی مدارس نمونه دولتی بایستی در پایه ی ششم مشغول به تحصیل باشد. 3- شرط اولیه برای ثبت نام در آزمون، کسب درجه خیلی خوب در همه ی دروس و یا کسب درجه ی خوب در یکی از دروس و خیلی خوب در سایر دروس در نیمسال اول است. با داشتن این شرایط شما مجاز به ثبت نام در آزمون ورودی هستید ولی برای اینکه بتوانید در جلسه ی آزمون شرکت کنید، نیاز به کسب درجه ی خیلی خوب در همه ی دروس و یا کسب درجه ی خوب در یکی از دروس و خیلی خوب در سایر دروس در نیمسال دوم نیز هستید. به عبارتی اگر موفق به کسب این درجات در نیمسال دوم نباشید، مجاز به شرکت در جلسه ی آزمون نخواهید بود. باید دقت داشته باشید که اگر شروط مذکور را نداشته باشید، حتی اگر ثبت نام آزمون را انجام دهید، کارت ورود به جلسه برایتان صادر نخواهد شد.

2- داشتن تابعیت ایرانی، جزء اولین شرط هاست. البته اگر از اتباع خارجی هم هستید، نگران نباشید چرا که تحت شرایط خاصی شما نیز مجاز به        

ثبت نام مدارس نمونه دولتی        هستید. 2- دومین شرط، مشغول به تحصیل بودن در پایه ی نهم است. 3- کسب حداقل معدل 17 در نیمسال اول، از ضروریات ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی است. البته این شرط فقط برای ثبت نام است و اگر شما بخواهید که در آزمون شرکت نمایید و برایتان کارت شرکت در آزمون صادر شود، بایستی در نیمسال دوم نیز معدل بالای 17 داشته باشید. به عبارتی اگر فقط معدل ترم اول شما بالاتر از 17 شود و ترم دوم موفق به کسب معدل بالای 17 نشوید، علی رغم ثبت نام در آزمون، مجاز به شرکت در آزمون نخواهید بود. به این نکته دقت داشته باشید که اگر هر کدام از شرایط و ضوابط بالا را نداشته باشید، حتی اگر در آزمون ثبت نام نموده باشید، برای شما کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران

ثبت نام مدارس نمونه دولتی  استان تهران از طریق اینترنت و با مراجعه به سایت  صورت می پذیرد. علاقه مندان می توانند در اواخر سال جاری با مراجعه به سایت مذکور، به ثبت نام در آزمون ورودی پایه ی هفتم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ی ششم) و آزمون ورودی پایه ی دهم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه ی نهم) اقدام نمایند. شایان ذکر است که پیش از انجام ثبت نام حتماً شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به پر کردن فرم ثبت نام اقدام بفرمایید.

در این مقاله به بررسی ثبت نام مدارس نمونه دولتی  پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله        

ثبت نام مدارس نمونه دولتی        بزنید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور    9099071974


سریال آخرین پناه

سریال ها و فیلم های تلوزیونی در بین خانواده های ایرانی به خصوص بانوان عزیز از جمله سرگرمی های اصلی است ، بنابراین یکی از موضوعات مهم می تواند موضوع و بازیگران سریال های جدید سال 98 باشد. یکی از سریال هایی که در سال 98  مهمان خانه ها باشد؛ سریال آخرین پناه است در ادامه  با کارگردان و بازیگران این سریال آشنا خواهید شد.

عوامل سریال آخرین پناه

سریال آخرین پناه به کارگردانی شاهین باباپور و با بازی میترا رفیع ، محمود پاک نیت ، محمد علی کشاورز ، افسانه چهره آزاد و. به روی آنتن می رود، سایر بازیگران و عوامل این سریال در سایت منظوم معرفی شده اند.
با این حال که خلاصه داستان آخرین پناه منتشر نشده است اما با بازی بازیگرانی چون محمد علی کشاورز ، میترا رفیعی که جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فجر(سال 1386) را دریافت کرده است ، سریالی جالب و قابل توجه است.
آخرین پناه سریالی با ژانر درام به نویسندگی رویا خسرونجدی همراه است. بازیگرانی که در سریال آخرین پناه ایفای نقش کرده اند جذابیت این سریال را افزایش  داده و بسیاری از افراد به انتظار نمایش سریال هستند.

اطلاعات سریال آخرین پناه

 پیش‌تولید   آخرین پناه » در اواخر سال 1397 آغاز شد و در سال 98 به نمایش میرسد به ادامه ی مطلب توجه کنید.

سریال آخرین پناه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد ، روز و ساعت پخش این سریال در حال حاضر مشخص نمی باشد ، در صورت مشخص شدن اطلاعات پخش سریال خدمت شما عزیزان ارائه می شود.


اعلام نتایج دکتری 

در این مقاله به موضوع اعلام    

اعلام نتایج دکتری       پرداخته ایم. همان طور که اطلاع دارید، داوطلبان عزیز دکتری برای ورود به دانشگاه، مراحل مختلفی را در پیش رو دارند که نتیجه ی موفقیت آمیز در تمامی مراحل در آخر به پذیرش در دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع دکتری ختم می شود. هدف آیدانیتو از این مقاله کمک به داوطلبان دکتری در تمامی مراحل می باشد. مراحل گفته شده شامل آزمون کتبی دکتری، انتخاب رشته، مصاحبه دکتری می باشد. مسئله مهم در تمامی مراحل توجه به زمان برگزاری و اعلام نتایج دکتری  می باشد که در این مقاله به طور مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری

ثبت نام آزمون دکتری در آذر انجام شد که داوطلبان یک هفته مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام داشتند و در تاریخ 30 بهمن ماه 98 تاریخ اعلام زمان دریافت کارت جلسه و زمان برگزاری آزمون دکتری منتشر شد. طبق این اطلاعیه، داوطلبان از 1 تا 3 اسفندماه برای دریافت کارت اقدام کردند و آزمون درچهارم اسفندماه برگزار شد.     

اعلام نتایج دکتری        در هفته آخر فروردین ماه  می باشد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

اعلام     

نتایج دکتری 98    در نیمه اول خردادماه انجام شد و انتظار می رود زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری  نیز مانند سال قبل در نیمه اول خردادماه باشد. در صورت کسب اطلاعات دقیقتر از زمان و روز اعلام نتایج 98 می توانند زمان دقیق     

اعلام نتایج دکتری        را مشاهده کنند. داوطلبان عزیز برای اطلاع بیشتر از جزئیات انتخاب رشته گرایش و رشته مورد نظرتان به مقالات مندرج در آیدانیتو مراجعه فرمایید.

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری 

همانطور که گفته شد یکی از مراحل مهم و حساس در ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع دکتری ، مصاحبه دکتری می باشد که در نیمه دوم خردادماه دعوت به مصاحبه دانشگاه ها آغاز می شود. داوطلبان می توانند وضعیت نتیجه ی مصاحبه خود را در نیمه ی دوم شهریورماه مشاهده کنند. مصاحبه دکتری  و آزمون کتبی دکتری 98 در سال 98 ، سهمی برابر در پذیرش دانشگاه ها دارند ، مصاحبه با افزایش ارزش  در سال 96 به بعد 50 در صد از نقش ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد را برای داوطلبان دکتری ایفا میکند.  زمان    

اعلام نتایج دکتری        در هر سه مرحله ورود به دانشگاه در مقطع دکتری 98، زمان اعلام نتایج آزمون دکتری ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98، زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری در این مقاله درج شده است. لازم به ذکر است در صورتی که زمان دقیق مراحل از سوی سازمان سنجش اعلام شود، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و داوطلبان عزیز می توانند در مقاله اعلام نتایج دکتری به طور دقیق از زمان های مراحل دکتری مطلع شوند. به داوطلبان دکتری 98 پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاع بیشتر از دکتری 98 به مقاله    

نتایج دکتری 98     مراجعه فرمایید.


آزمون نمونه دولتی نهم 

مدارس نمونه دولتی از جمله معروف ترین مدارس در ایران به شمار می روند و ثبت نام و ادامه تحصیل در آن با مزایای زیادی برای دانش آموز همراه است. در میان این مزایا می توان به توجه بیشتر به دانش آموزان کوشا و متعهد، بالا رفتن سطح آموزشی فرد دانش آموز به کمک کادر آموزشی کاردان و با تجربه و همین طور شهریه بسیار کم تر در مقایسه با مدارس غیرانتفاعی اشاره کرد. آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در هر سال تحصیلی به وسیله اداره آموزش و پرورش کلیه استان های ایران و جهت ورود کلیه دانش آموزان فارغ التحصیل پایه نهم به مدارس نمونه دولتی برگزار می شد. ما با توجه به تغییرات اخیر به وجود آمده ثبت نام آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان به شکل هماهنگ و به وسیله سایت  صورت گرفت و آزمون این دو مدرسه هم در یک روز برای دانش آموزان متقاضی برگزار شد. در این مقاله، به بحث در مورد      

آزمون نمونه دولتی نهم       برای شما عزیزان می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی را درباره آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به دست آورید.

زمان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در سال تحصیلی 98-97 در روز جمعه یازدهم خرداد سال 97 و رأس ساعت 9 صبح به صورت هماهنگ همچنان اجرا شد. اما برای زمان دقیق برگزاری این آزمون در سال 98 همچنان باید منتظر ماند. تمامی داوطلبان می توانند تا 5 روز پیش از آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و با مراجعه به سایت مدارس نمونه دولتی تحت عنوان اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

باید عرض کنیم که نتایج     

آزمون نمونه دولتی نهم      به دهم در حدود چهار هفته پس از برگزاری آزمون به عرض داوطلبان شرکت کننده می رسد. تمامی متقاضیان می توانند به صورت اینترنتی و به وسیله سایت اعلام نتایج نمونه دولتی از نتیجه آزمون نمونه دولتی نهم خود اطلاع حاصل نمایند.

سؤالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

سؤالات     

آزمون نمونه دولتی نهم       دقیقاً بر طبق سطح علمی کتب درسی پایه هشتم و نهم مدارس طراحی می گردند و شماری از سؤال ها نیز سخت تر و فراتر از کتب درسی هستند. سؤالات به صورت چهار گزینه ای و تستی مطرح می شوند و پاسخ صحیح فقط یک گزینه است. به ازای هر پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی و به ازای هر پاسخ صحیحی 3 امتیاز مثبت برای دانش آموز در نظر گرفته شده است. در نتیجه، در صورت عدم اطمینان از صحیح بودن پاسخ سؤال خود هیچ یک  از گزینه های داده شده را علامت نزنید.

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

باید عرض کنیم که تمامی سؤال هایآزمون نمونه دولتی نهم در صورت داشتن طرحی همچون آزمون گذشته در دو گروه استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی قرار می گیرند. 80 درصد از امتیاز سؤالات آزمون مربوط به سؤالات استعداد تحصیلی و 20 درصد باقی مانده به سؤال های استعداد تحصیلی مربوط می گردند. جهت کسب آشنایی بیشتر با لیست دروس مورد سؤال در این آزمون می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      

آزمون نمونه دولتی نهم      بزنید.
مشاوران آیدانیتو می توانند اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با آزمون نمونه دولتی نهم در اختیار شما قرار دهند. پس حتماٌ با آن ها تماس بگیرید.

 
شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور  9099071974

صندلی تاشو

با بهره گیری از مکانیزم مدرن در ساخت و طراحی ارگونومیک، به عنوان محصولی با سازگاری قابل توجه با نیاز مصرف کننده ارائه شده است.

ویژگی های صندلی تاشو

صندلی تاشو کارما مصرف کنندگان به دنبال محصولی با جاگیری کم هستند و     

صندلی تاشو      به همین جهت همواره طرفداران زیادی داشته است.صندلی تاشو کارما با طراحی ارگونومیک و مطابق استاندارد بدن ،و همچنین داشتن نشیمنگاهی به شکل افقی و قابلیت شیب منفی ، استفاده طولانی مدت بدون خستگی و کمردرد را امکان پذیر می کند. پشتی این صندلی متحرک بوده و قابل تنظیم با حالت کمر می باشد که راحتی و اطمینان شما مصرف کنندگان به این محصول را تضمین می کند.چرم دوخته شده در قسمت تشک و پشتی این    

صندلی تاشو      به راحتی بیشتر شما کمک می کند. لازم به ذکر است که این محصول دارای ضمانت ماهه می باشد.

ویژگی های قابل توجه    

صندلی تاشو      کارما به همراه قیمت مناسب ، باعث شده تا این محصول انتخابی مطمین در میان محصولات مشابه دیگر موجود در بازار باشد.

ویژگی های محصول    

صندلی تاشو      به اختصار:

مکانیزم مدرن و طراحی ارگونومیک

راحت و سازگار

نشیمن با قابلیت شیب منفی

تشک و پشتی چرم دارای رنگ های متنوع

دارای ضمانت ماهه

مشخصات محصول
ابعاد: طول و عرض 44، ارتفاع تا نشیمن 48 و ارتفاع تا پشتی 83 سانتی متر


مشاوره کودک تلفنی

هر شخصی که فقط کمی مطالعه روانشناسی داشته باشد از اهمیت فوق العاده دوران کودکی باخبر است و می داند که سال های اولیه زندگی چه تأثیر عمیقی بر شخصیت ما در بزرگسالی می گذارند. زیگموند فروید، پدر علم روانشناسی مدرن، معتقد بود که شخصیت ما انسان ها در پنج سال اول زندگی و تحت تأثیر رابطه ای که با اعضای خانواده و اطرافیانمان داریم شکل می گیرد.
کودکی که به او بی توجهی شود، عشق بدون قید و شرط دریافت نکند، مورد سوء استفاده جسمی، جنسی یا عاطفی قرار بگیرد و اهمیتی به پرورشش داده نشود، احتمالاً در بزرگسالی از اختلالات روانی جدی ای رنج خواهد برد که درمانشان ساده نیست.
در گذشته پدران و مادران تصور می کردند که همین که خوراک و پوشاک و مسکن را برای فرزندانشان تهیه کنند کافی است و از اهمیت فرزند پروری بی خبر بودند. اما امروزه با توجه به پیشرفت علم، افزایش آگاهی عمومی، توسعه تکنولوژی، افزایش سواد عمومی و بسیاری از افرادی که صاحب فرزند هستند یا قصد فرزند آوری دارند، به این باور رسیده اند که بی توجهی به کودکان تبعات خطرناکی دارد.
 استقبال از خدمات روانشناختی و مشاوره ای کودکان مثل مشاوره کودک گویای همین تغییر است.

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

تربیت فرزندان کار ساده ای نیست و نیازمند مطالعه، صرف وقت، یادگیری و تجربه است. کودکان و نوجوانان ممکن است به دلایل مختلفی با انواع مشکلات جسمی و روانی دست و پنجه نرم کنند.
بعضی کودکان به دلایل ژنتیکی یا تحت تأثیر عوامل محیطی خصوصیات خاصی دارند یا از اختلالات روانی خاصی رنج می برند و این وضعیت والدین را دچار بحران های زیادی می کند.
به عنوان مثال بیماری هایی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، بیش فعالی و فقط مخصوص بزرگسالان نیست و کودکان و نوجوانان هم از این اختلالات رنج می کشند.
گاهی اوقات هم رفتارهای ناهنجار کودکان و نوجوانان نتیجه برخوردهای اشتباه والدین، مسئولین مدرسه، فقر، آسیب های اجتماعی، بزهکاری و هستند که باید هر چه زودتر با استفاده از کمک های روانشناختی و     

مشاوره کودک تلفنی      حل و فصل شوند و اگر نه در فرد درونی می شوند و همراه او به دوران بزرگسالی انتفال پیدا می کنند.

 خدمات مشاوره کودک تلفنی در چنین موقعیت هایی کارساز هستند و می توانند کودک یا نوجوان را قبل از این که دیر بشود نجات دهند.

انواع مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک حوزه های متعدد و متنوعی دارد. والدینی که با مشاوران و روانشناسان کودک تماس می گیرند، در زمینه موضوعات و چالش های مختلفی به دنبال راهکار هستند.

در اینجا به مهم ترین موضوعات مشاوره کودک تلفنی رایگان می پردازیم:

اختلالات روانی

معمولاً اختلالات روانی ای که در افراد در بزرگسالی از آن رنج می برند، در دوران کودکی یا نوجوانی آغاز شده اند. نشانه های اختلالاتی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، بیش فعالی و عدم تمرکز، اختلالات خوردن، اختلالات خواب، اختلال یادگیری و.در کودکی آغاز می شوند و چنانچه والدین فوراً درمان آن ها را آغاز کنند، فرد در بزرگسالی زندگی سالم تری خواهد داشت.

مشکلات تحصیلی

همه کودکان به راحتی با محیط مدرسه اخت نمی شوند و به راحتی در فرایند درس و تحصیل قرار نمی گیرند. اختلالات یادگیری، معلم ها و مسئولین سخت گیر در مدرسه، روش های آموزش غلط و غیرعلمی و بی توجهی والدین به فراهم کردن محیط مناسب برای درس خواندن موجب می شوند که بسیاری از کودکان عملکرد تحصیلی مناسبی نداشته باشند.

مشاوره کودک تلفنی به والدین کمک می کند تا با یادگیری راهکارهای روانشناختی شرایط پیشرفت تحصیلی فرزندشان را فراهم کنند.

مشکلات ارتباطی

همه ما والدینی را  دیده ایم که نگران رفتارهایی مثل لجبازی، نافرمانی، پرخاشگری و. در فرزند کم سن و سالشان هستند. این نوع رفتارهای معمولاً ریشه های ارتباطی دارند. یعنی کودک مهارت های ارتباطی را بلد نیست و به جای اینکه با یک رفتار درست پیامش را منتقل کند، با روش های غلط و آسیب زا ارتباط برقرار می کند.

مشاوره کودک تلفنی رایگان به شما کمک می کند تا مهارت های صحیح ارتباطی را به فرزندتان آموزش دهید.

تربیت جنسی

آموزش مسائل جنسی به کودکان یکی از مهم ترین بخش های تربیت کودک و فرزندپروری است. البته آموزش جنسی اصلاً به این معنا نیست که رابطه جنسی به کودک آموزش داده شود. منظور این است که کودک بدن خودش و اعضای حساس بدن را بشناسد تا جلوی آزارها و سواستفاده های جنسی گرفته شود.    

مشاوره کودک تلفنی      رایگان در آیدانیتو که توسط مشاوران کودک متخصص و باتجربه انجام می شود، اصول تربیت جنسی کودکان را به والدین و آموزگاران آموزش می دهد.

فرزند پروری

هر شخصی که فقط کمی مطالعه روانشناسی داشته باشد، می داند که شخصیت ما یا بخش اعظمی از شخصیت ما در دوران کودکی شکل می گیرد. و این شکل گیری کاملاً به نوع ارتباط ما با والدین مان و فضای خانه و خانواده بستگی دارد.

والدینی که به تربیت فرزندشان بی توجه هستند، نمی توانند انتظار داشته باشند که او در بزرگسالی انسان سالمی بشود.     

مشاوره کودک تلفنی      یکی از بهترین روش های برای یادگیری سبک های فرزند پروری صحیح و سالم است.

مشاوره کودک تلفنی رایگان در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران حرفه ای و با تجربه آیدانیتو با توجه به رشته تحصیلی و تجربیات کاری شان در زمینه های مختلف خانواده، تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه و. به مخاطبان مشاوره می دهند. مشاوره کودک تلفنی یکی از پر تماس ترین موضوعات مشاوره خانواده در آیدانیتو است.
از آن جایی که خدمات رایگان همیشه با استقبال مواجهه می شوند، آیدانیتو هم این فرصت را برای مخاطبانش فراهم کرده است تا تحت شرایطی از مشاوره کودک تلفنی رایگان برخوردار شوند.
برای تماس رایگان کافی است تلفن همراه را بردارید و با شماره 42258-021 تماس بگیرید. وقتی تماس برقرار شود، می توانید به مدت 5 دقیقه یک مکالمه رایگان با یکی از مشاوران آیدانیتو داشته باشید. این پنج دقیقه کاملاً رایگان است و بایت آن هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.
بعد از 5 دقیقه پیامی برای شما ارسال می شود و لینکی در اختیارتان قرار می گیرد با این لینک می توانید وارد سایت آیدانیتو شوید، اعتبارتان را تمدید کنید و به مشاوره تلفنی ادامه دهید.
در ادامه مطالعه مقاله     

مشاوره کودک تلفنی      را به شما  پیشنهاد می کنیم.

 

 

 


مشاوره قبل ازدواج

آیا قصد ازدواج دارید؟    

مشاوره قبل ازدواج     به دلایل بسیاری می تواند برای شما مفید باشد. اگر فکر می کنید این مشاوره غیرضروری است، کمی صبر کنید و بیشتر فکر کنید.

 

مشاوره پیش از ازدواج در آیدانیتو

 
چنانچه قصد ازدواج دارید، از تصمیم تان مطمئن نیستید یا سوال های بسیاری در مورد ازدواج و زندگی مشترک در ذهن دارید، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
مشاوران متخصص و با تجربه ما، خدمات مناسبی را به شما ارائه می دهند و در زمینه ازدواج، معیارهای انتخاب همسر، سؤال های قبل از ازدواج، دوران نامزدی، دوران عقد، نقش خانواده ها در ازدواج، مهارت های ارتباطی در زندگی مشترک و.اطلاعاتی جامع و کامل را در اختیار شما قرار می دهند.
در این مقاله به مهم‌ترین فواید     

مشاوره قبل از ازدواج     اشاره می‌کنیم:

مواجه شدن با حقایق صادقانه

مشاوره قبل از ازدواج به زوج ها کمک می کند تا حقایقی را درباره ازدواج درک کنند. آن ها در طول جلسات مشاوره کلیدهای موفقیت در روابط را درک می کنند. زوج های بسیاری فکر می کنند که ازدواج شور و عشق و خوش گذرانی است. بله این طور هست. اما همه اش این نیست.
     

مشاوره قبل از ازدواج    فرصتی است تا ن و مردانی که قصد ورود به زندگی مشترک را دارند در مورد نقاط مشترک و تفاوت هایشان اطلاعات کسب کنند و یاد بگیرند که چطور با تنش های ناشی از این تفاوت ها برخورد کنند.

با این مشاوره شما به تصویر بزرگتری از زندگی پیش رویتان نگاه می کنید و ممکن است در مورد خیلی از مسائل، قبل از این که رخ دهند، بحث کنید.

مقایسه کردن

در     

مشاوره قبل ازدواج      می توانید علایق و چیزهایی را که دوست ندارید با هم مقایسه کنید. علایق و سرگرمی های شما و چیزهایی که دوستشان ندارید می توانند بعداً دردسر ساز شوند. پیشینه یک فرد هم ممکن است در جلسات مشاوره مورد بحث قرار بگیرد.

شاید یکی از همسران به دنبال شخصی با پیشینه خاصی باشد. بسیاری از نامزدها تصور می کنند که این مسائل هیچ اهمیتی ندارند. اما واقعیت این است که دلایل بسیاری از طلاق ها مطرح نکردن این مسائل و      

مشاوره قبل از ازدواج     است.

سازش

در جلسات     

مشاوره قبل ازدواج     ، همسران با تکنیک ها و راهکارهایی، سازش را تمرین می کنند. سازش بخش مهمی از ازدواج است چون باعث می شود دو انسانی که در هر صورت با هم تفاوت دارند بتوانند در کنار همدیگر قرار بگیرند و سال ها زیر یک سقف زندگی کنند.

یادگیری روش های حل تعت

اگرچه بحث و تعارض و کشمکش در زندگی مشترک اجتناب ناپذیر است اما هیچ کس خواهان دعواهای همیشگی نیست. مشاور می تواند به همسران آینده کمک کند تا برنامه ای برای تعت آینده تهیه کنند و در بحران ها از آن استفاده کنند و ازدواج شان به جدایی و طلاق ختم نشود.
به کمک مشاور زوج ها یاد می گیرند که خودشان مشکلاتشان را حل کنند و از دوست و آشنا و افراد خانواده کمک نگیرند.

مسائل مالی

مسائل مالی عامل دیگری هستند که می توانند در جلسات مشاوره مورد بحث قرار بگیرند. علاوه بر مشکلات ارتباطی و خیانت، مسائل مالی هم یک دلیل شایع برای طلاق هستند. مشاوره به همسران کمک می کند تا برای آینده، برنامه ریزی مالی داشته باشند و در مورد مسائل مالی به توافق روشنی برسند.

واقع بینی

بسیاری از زوج ها به دنبال یک رابطه بی عیب و نقص هستند که تقریباً غیر ممکن است. مشاوره کمک می کند تا آدم ها درک کنند که هیچ رابطه ای بی عیب و نقص نیست.
ممکن است دوستان و آشنایان تصویری رویایی از رابطه شان به نمایش گذاشته باشند و زوج در شرف ازدواج به این باور رسیده باشند که زندگی مشترک شبیه فیلم های عاشقانه است. اما همان آدم ها هم در زندگی مشترک با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

در جسات مشاوره قبل ازدواج همسران در مورد بالا و پایین های زندگی مشترک آگاه تر می شوند و با آمادگی بیشتری ازدواج می کنند.در ادامه مطالعه مقاله   

مشاوره قبل ازدواج     » را به شما پیشنهاد می کنیم

 
 
 

گلدان فی

استفاده از گل و      

گلدان فی     در تزئینات خانه ، کافه ، بیمارستان و . در هوای آلوده این این روزها بهترین ایده و تزئین است که خوشبختانه در سال های اخیر تعداد علاقمندان به گل و گلدان افزایش پیدا کرده است.اگر قصد دارید شما هم از این تزئین زیبا که سلامت اطرافیانتان را فراهم می کند استفاده کنید ، بهتر است با گلدان هایی که زیبایی بیشتری را ایجاد می کند آشنا شوید.ما در کالاپلاست با عرضه محصولات متنوع از جمله گلدان هایی با جنس های مختلف و مدل های متفاوت شما را در انتخاب برترین       

گلدان فی      که زیبایی را به محیط منزل و یا محیط های کاری حتی در فضاهای باز ایجاد می کند ، راهنمایی می کنیم.اگر قصد دارید دکوری قدیمی و دیزاین نوستالژی داشته باشید بی شک گلدان های فی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. امروزه گلدان فی در رنگ های زیبای تولید می شوند که بسیار چشم نواز می باشند، گلدان فی کید 9 از جمله گلدان های فی است که قصد معرفی آن را خدمت شما عزیزان داریم، همراه ما باشید.

ویژگی های گلدان فی

یکی از ویژگی های گلدان فی کید 9 که باعث افرایش زیبایی و استفاده های بیشتر از آن در تزئینات می شود ، رنگ بندی محصول است، شما می توانید در رنگ های متعدد و دلخواه محصول را سفارش بدهید.
از دیگر ویژگی هایی که در گلدان های وی و گلدان فی کید 9 وجود دارد ، قیمت محصول است ، اگر قصد خرید محصولان ارزان را دارید این گزینه برای شما مناسب است.
مقاومت محصولات فی از جمله گلدان فی کید 9 بالا و می توانید در سال های طولانی از آن استفاده کنید و از این جهت انتخابی مقرون به صرفه می باشد.
گلدان فی کید 9 از دسته گلدان های فی سبک است که می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.
در صورتی که ویژگی های      

گلدان فی      را تایید کرده و این محصول را پسندیده اید برای خرید این محصول را در رنگ ها و تعداد دلخواه در سبد خرید خود اضافه کنید.

مشخصات گلدان فی

مشخصات و ابعاد گلدان فی کید 9 را در ادامه مشاهده کنید.

ارتفاع: 9 سانیمتر

قطر 8 : سانتیمتر

پیشنهاد می کنیم در کنار گلدان فی کید 9 از       

گلدان فی      لاین 40 نیز استفاده کنید.


مشاوره خانواده آنلاین

این روزها مشاوره غیر حضوری بسیار فراگیر شده است و مردم بیشتر از همیشه از مشاوره های غیرحضوری مثل مشاوره تلفنی و       

مشاوره خانواده آنلاین      استقبال می کنند.

این استقبال دلایل مختلفی دارد. مقرون به صرفه تر بودن مشاوره های غیرحضوری، پرمشغله بودن زندگی های امروز و کمبود وقت برای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری، بحران هایی که در لحظه اتفاق می افتند و فرصتی برای حل شان به واسطه مراجعه به مراکز مشاوره حضوری وجود ندارد، زندگی در شهرها و روستاهایی که خالی از مراکز روانشناسی و مشاوره ای هستند و. از مهم ترین علل موفقیت مشاوره های تلفنی و آنلاین اند.

مشاوره خانواده آنلاین یکی از انواع مشاوره های غیرحضوری و به این صورت است که شرایطی را فراهم می کند تا مخاطبان از طریق اینترنت و در فضای مجازی از مسائل روانشناختی و راهکارهایی برای حل مشکلات و تنش های خانوادگی آگاه می شوند.

مشاوره روانشناسی آنلاین و      

مشاوره خانواده آنلاین       توسط مشاوران حرفه ای، با تجربه و آشنا با فضای مجازی ارائه می شوند.

مشاوره خانواده آنلاین در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران خانواده ای که در این مرکز مشغول به کار هستند می توانند به صورت تلفنی در زمینه های مختلفی مثل ازدواج، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، مشکلات جنسی، فرزند پروری، روانشناسی کودک و نوجوان، دوران بلوغ، مشکلات جوانان، روش های تعامل با سالمندان و به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه بدهند.

مشاوره تلفنی رایگان خانواده در آیدانیتو

هر نوع خدمات رایگانی با استقبال مواجه می شود و مشاوره تلفنی رایگان خانواده هم طرفداران زیادی دارد. برای این که بتوانید به صورت رایگان با مشاوران خانواده با تجربه و متخصص ما در آیدانیتو ارتباط برقرار کنید، کافی است که از طریق تلفن همراه، با شماره 42258-021 تماس بگیرید.

وقتی تماس شما برقرار شود، این فرصت را دارید که به مدت پنج دقیقه با یکی از مشاوران آیدانیتو صحبت کنید. این پنج دقیقه کاملاً رایگان است و بابت مشاوره ای که می گیرید هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

بعد از این پنج دقیقه مشاوره تلفنی رایگان خانواده ، پیامی برای شما ارسال می شود که به واسطه آن پیامک لینکی در اختیارتان قرار می گیرد. با این لینک وارد سایت آیدانیتو می شوید و می توانید اعتبارتان را تمدید کنید و به مشاوره تلفنی ادامه دهید.

خدمات مشاوره تلفنی در آیدانیتو

مشاوره آنلاین خانواده در آیدانیتو، می تواند در زمینه های زیر باشد:

اعتیاد

آیا از اعتیاد رنج می برید؟ آیا اعتیاد یکی از اعضای خانواده، منجر به از هم گسیختگی خانه و خانواده شما شده است؟ در این شرایط بحرانی بهترین کار این است که برای آگاهی از نشانه های اعتیاد، علل اعتیاد، روش های ترک اعتیاد و. از یک مشاور کمک بگیرید.

طلاق

طلاق یک تجربه تلخ و آسیبی اجتماعی است اما گاهی اوقات می توان با راهکارهایی از آن پیشگیری کرد و در مواقعی که طلاق اجتناب ناپذیر است، به سلامت از آن عبور کرد.

برای آگاهی از علل، عواقب، روش های پیشگیری و مسائل روانشناختی مرتبط با طلاق، می توانید با مشاوران با تجربه آیدانیتو تماس بگیرید.

مسائل جنسی

اگرچه صحبت کردن در مورد مسائل جنسی در جامعه ما یک تابوی اجتماعی است اما امروزه روانشناسان به این واقعیت پی برده اند که بدون تربیت جنسی، کودکان در معرض آسیب های بسیاری قرار می گیرند و زندگی های مشترک به خطر می افتند.برای مشاوره در مورد اختلالاتی مثل دیرانزالی، زودانزالی، سرد مزاجی، ناتوانی جنسی اختلال نعوض و.، سلامت جنسی، بهداشت جنسی، بیماری های مقاربتی، روش های جلوگیری از بارداری، انحرافات جنسی و. می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

خیانت

یکی از مهم ترین مسائل مشاوره خانواده، مسئله خیانت است. هر روزه شهروندان بسیاری برای آگاهی از راهکارهای مقابله با خیانت، با مراکز مشاوره تلفنی تماس می گیرند.

متأسفانه  تغییراتی در سبک زندگی رواج این معضل خانوادگی را از همیشه بیشتر کرده است. اگر شما هم یکی از ن و مردانی هستید که حدس می زنید همسرتان به شما خیانت می کند یا از بی وفایی او مطمئن شده اید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کودکان و نوجوانان

فرزندان یک خانواده نقش بسیار تأثیرگذاری در روابط، ساز و کار و سلامت خانواده دارند و در هر سنی ممکن است با معضلات ویژه ای روبرو شوند.

به عنوان مثال دوران بلوغ، دوران بسیار ویژه ای در زندگی هر نوجوان است. تماس با مشاوران خانواده به والدین کمک می کند که در فرزند پروری به بیراهه نروند و آگاه شوند که در هر مرحله ای از رشد فرزندانشان باید چه تعاملی با آن ها داشته باشند.

سالمندان

سالمندان قشر بسیار ارزشمندی در جامعه هستند اما متأسفانه آن طور که باید به آن ها توجه نمی شود. کسانی که در خانواده شان با یک فرد سالمند زندگی می کنند یا در تعامل با سالمندان هستند، می توانند برای آگاهی از روش های مواجهه با مشکلاتی مثل اختلالات روانی سالمندان، تنهایی آن ها، بیماری های جسمی شان و بهترین سبک های مراقبت از سالمندان با      

مشاوره خانواده آنلاین      آیدانیتو تماس بگیرند.

در این مقله به موضوع مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره تلفنی رایگان خانواده پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله      

مشاوره خانواده آنلاین      را به شما پیشنهاد می کنیم.

 


نتایج اولیه دکتری

آزمون دکتری سراسری و آزاد 98 در روز جمعه 3 اسفندماه برگزار می شود. بعد از برگزاری آزمون یک بازه ی زمانی حدوداً یک ماهه، نتایج اولیه منتشر می شود و بر اساس آن شرکت کندگان برای انتخاب رشته و پذیرش در دانشگاه آماده می شوند. تا انتشار تاریخ اولیه نصف راه را داوطلبان طی کرده اند و بقیه راه اهمیت بیشتری دارد. از این رو برای آنکه از جزئیات دقیق آن مطلع شوید در ادمه به بررسی زمان اعلام     

نتایج اولیه دکتری       سراسری و آزاد 98، نحوه مشاهده نتایج اولیه دکتری سراسری و آزاد 98، انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد 98 و اعلام نتایج نهایی دکتری سراسری و آزاد 98 می پردازیم.

زمان اعلام نتایج اولیه دکتری سراسری و آزاد

با توجه به ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد 98، اعلام     

نتایج اولیه دکتری        برای هر یک از متقاضیان این دو دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و در زمان اعلام نتایج اولیه دکتری سراسری و آزاد 98، هفته آخر فروردین است. در واقع از 3 اسفندماه که آزمون برگزار می شود تا زمان اعلام نتایج اولیه، حدوداً یک ماه زمان لازم است تا نتایج آزمون منتشر شود. در اعلام نتایج اولیه تکلیف داوطلبان برای مجاز شدن یا نشدن به منظور انتخاب رشته مشخص می شود و با توجه به آن می توانند رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنن یا اینکه برای رسیدن به هدف خود دوباره کنکور بدهند.

نحوه مشاهده نتایج اولیه دکتری سراسری و آزاد

نحوه مشاهده نتایج اولیه دکتری به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش است. با ورود به سایت سنجش از دو راه امکان مشاهده     

نتایج اولیه دکتری        وجود دارد: 1- جستجو بر طبق اطلاعات فردی 2- جستجو بر طبق شماره شناسنامه و شماره پرونده مسیر اول نام و نام خانوادگی داوطلب، شماره شناسنامه، سال تولید و نیز یک کد امنیتی را در بر می گیرد. مسیر دوم شماره شناسنامه و پرونده را که بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است را شامل می شود. با وارد کردن اطلاعات، داوطلب قادر است کارنامه آزمون خود را که تمامی اطلاعات تحصیلی و فردی زمان ثبت نام را شامل می شود و نیز نمرات اکتسابی و درصدهای هر یک از دروس آزمون خود را مشاهده نماید. ضمناً مجاز شدن یا مجاز نشدن در هر یک از دوره های روزانه و بورس، شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی، پردیس خودگردان و نیز آزاد را به داوطلب نشان می دهد.

انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد

انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد 98 با هم متفاوت است و بعد از اعلام نتایج مسیر این دو از هم جدا و متمایز می شود. در انتخاب رشته دکتری تنها شرط شرکت فرد در ازمون و صدور کارنامه برای اوست. پذیرفته شدگان دکتری آزاد امکان انتخاب 40 کد رشته محل را دارند و باید بر طبق دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ، مراحل انتخاب رشته را انجام دهند. در انتخاب رشته دکتری سراسری، داوطلبان پذیرفته شده می بایست طبق دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری که توسط سایت سازمان سنجش منتشر می شود مراحل انتخاب رشته را با توجه به علایق و نیز رتبه کسب کرده و درصد دروس که در واقع همان کارنامه کتبی داوطلب است، انجام دهند.

اعلام نتایج نهایی سراسری و آزاد

بعد از انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد 98، کسانی که پذیرفته می شوند، برای مصاحبه و سنجش علمی و پژوهشی به دانشگاه های مربوطه معرفی می شوندکه مصاحبه دکتری از مراحل با اهمیت پذیرش و قبولی در دوره ی دکتری است که مستم روزمه قابل قبول علمی و نیز توانایی مطلوب در زبان های خارجی است. بعد از انجام مصاحبه، اعلام نتایج نهایی دکتری سارسری توسط سایت سازمان سنجش در دهه ی اول شهریورماه منتشر می شود و اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد برای داوطلبان در سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی قابل مشاهده خواهد بود. آزمون دکتری از دو بخش کنکور و مصاحبه تشکیل می شود و سهم هر یک از این و نصف مسیر قبولی دکتری است. از این رو برای موفقیت و پذیرش در دوره دکتری باید بر هر دو قسمت تمرکز کنید.
در این مقاله به بررسی نتایج اولیه دکتری پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله    

نتایج اولیه دکتری        بزنید.


مشاوره کنکور ارشد

برای ورود به مقطع ارشد، نیاز به شرکت در کنکور ارشد است، و برای شرکت در آزمون ارشد باید اطلاعات کافی پیرامون نحوه ثبت نام و شرکت و همچنین آمادگی برای کنکور را داشته باشیم. متأسفانه برخی از داوطلبان اطلاعات جامعی درباره زمان ثبت نام، نحوه مطالعه، منابع و. ندارند و با شکست مواجه می شوند. بهترین راه برای کسب اطلاعات جامع و رسیدن به هدف گرفتن     

مشاوره کنکور ارشد       است. با گرفتن مشاوره برای کنکور ارشد شما می توانید با خیال راحت برای کنکور آماده شوید و اطمینان داشته باشید هیچ چیزی را فراموش نکرده اید و تمام مراحل را طی کرده اید. اما یک مشاوره کنکور کارشناسی ارشد حرفه ای، دارای چه ویژگی هایی است؟ آیدانیتو سایت مشاوره کنکور ارشد، شما را با ویژگی های مشاوره کنکور ارشد آشنا می کند.

نقش مشاوره کنکور کارشناسی ارشد در قبولی

بهترین    

مشاوره کنکور ارشد       ، مشاوره ای است که به صورت فردی و با خود شما انجام شود، مشاوره کنکور ارشد گروهی و دادن یک برنامه مطالعه به چندین فرد، کار حرفه ای نیست. زیرا هر فرد دارای ویژگی ها و توانمندی های مختلف، زمان مطالعه متفاوت و هدفی متفاوت است. در مشاوره کنکور ارشد حرفه ای تلاش می شود، تا هدف فرد به طور کامل مشخص شود. با مشخص شدن هدف انگیزه داوطلب برای رسیدن به موفقیت بیشتر می شود، همان طور که می دانید انگیزه و هدف و تلاش عوامل تأثیر گذار بر قبولی هستند.

در مشاوره برای کنکور ارشد، مشاور داوطلب را با تمام شرایط آزمون ارشد آشنا می کند و شرایط خاص تحصیل در مقطع ارشد را برای وی توضیح می دهد.

مشاوره کنکور ارشد، تنها شامل آشنایی با آزمون ارشد نیست، بلکه با     

مشاوره کنکور ارشد       ، داوطلب آمادگی لازم برای شرکت در کنکور را کسب می کند. در مشاوره تحصیلی ارشد منابع عالی در اختیار داوطلب قرار می گیرد و وی با طرز صحیح مطالعه آشنا می شود. همچنین به داوطلب اطلاعات جامعی درباره درصد و رتبه لازم برای قبولی در رشته محل هدف ارائه می شود.

ارائه برنامه بلند مدت و کوتاه مدت مطالعه برای رسیدن به هدف و موفقیت و کنکور ارشد یکی از وظایف مشاوره کنکور ارشد است.

آمادگی برای کنکور ارشد

یکی از اقداماتی که از مشاوره کنکور ارشد صورت می گیرد. آماده سازی فرد برای کنکور ارشد است. وقتی می خواهید برای کنکور ارشد آماده شوید باید از منابع مناسبی استفاده کنید. همچنین باید ضرایب هر درس را بدانید تا زمان مطالعه برای هر درس را متناسب با ضریب آن درس در نظر بگیرید. زمان مطالعه باید مناسب با فعالیت های روزانه شما باشد. شاغل بودن یا نبودن شما تأثیر شگرفی بر زمان مطالعه شما دارد. یک مشاوره کنکور ارشد با در نظر گرفتن تمام شرایط سعی می کند شما را برای کنکور ارشد آماده کند و بهترین برنامه مطالعاتی را در اختیار شما بگذارد. آیدانیتو سایت مشاوره کنکور ارشد در نظر دارد تا شما را برای کنکور ارشد آماده کند.
می توانید مقاله    

مشاوره کنکور ارشد       را نیز مطالعه کنید.

همان طور که گفتیم مشاوره کنکور ارشد باید برای هر فرد جداگانه صورت گیرد. در صورتی که نیاز به مشاوره برای کنکور ارشد دارید می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید و مشاوره کنکور ارشد خود را دریافت کنید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974 

 


مشاوره جنسی

نیاز جنسی یکی از اصلی ترین و قوی ترین نیازهای انسانی است که اگر به شیوه ای صحیح و سالم برطرف شود، موجب آرامش انسان می شود. در یک جامعه سالم و پویا، ساده ترین نیازهای انسان ها می شوند تا بتوانند بر استعدادها و مهارت هایشان تمرکز کنند و به خودشکوفایی برسند. اما متأسفانه همیشه همه چیز آن طور که باید پیش نمی رود. بسیاری از افراد ازدواج می کنند و انتظار دارند که بتوانند در نزدیکی با کسی که دوستش دارند و رابطه جنسی با او به آرامش برسند، اما مشکلات جنسی، بیماری های مقاربتی، انواع انحرافات و . مانع صمیمیت جنسی می شوند و همسران را از همدیگر دور می کنند. در چنین شرایطی   

مشاوره جنسی   با یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه مسائل جنسی می تواند راهگشا باشد.

چرا مشاوره جنسی اهمیت دارد

آگاهی در مورد موضوعات جنسی مهم است. حتی کودکان و نوجوانان هم نیازمند آموزش جنسی متناسب با سن شان هستند تا مورد سوء استفاده جنسی قرار نگیرند. بسیاری از همسران بدون هیچ آگاهی در مورد مسائل جنسی وارد زندگی مشترک می شوند و به مشکل بر می خورند. مشکلاتی که گاهی آنقدر جدی و عمیق هستند که به طلاق عاطفی و حتی طلاق رسمی ختم می شوند. گاهی اوقات در اوایل زندگی مشترک همسران متوجه می شوند که یک اختلال جنسی مثل زودانزالی، دیرانزالی، اختلال نعوظ، سردمزاجی و . زندگی جنسی‌شان را مختل کرده است. در چنین شرایطی یک مشاور خانواده با ارائه خدماتی در زمینه    

مشاوره جنسی    به همسران کمک می کند تا در مسیر صحیحی برای درمان اختلالات و حل کردن مشکلاتشان قرار بگیرند. در صورتی که به مسائل جنسی بی اهمیتی شود، زندگی مشترک تحت خطر قرار می گیرد. رابطه جنسی سالم و لذت بخش یکی از مومات یک ازدواج موفق است.

مشاوره جنسی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران مجرب، متخصص و باتجربه می توانند در زمینه های زیر به مخاطبان مشاوره جنسی بدهند:

 • آموزش جنسی: آموزش جنسی به کودکان و نوجوانان باعث می شود که بدن و نقاط حساس را بشناسند و یاد بگیرند که در برابر سوء استفاده های جنسی از خودشان دفاع کنند. همچنین    

  مشاوره جنسی    به کسانی که در شرف ازدواج هستند، آن ها را برای ورود به زندگی مشترک آماده می کند.

 • مشکلات جنسی: مشکلاتی مثل اختلال نعوظ، دیر انزالی، زودانزالی، ناتوانی جنسی، سردمزاجی و . خطرناک هستند و در صورت عدم درمان می توانند کیفیت یک زندگی شویی را شدیداً کاهش دهند.

امروزه مشاوره جنسی اهمیت و نقش تأثیرگذار خود را ثابت کرده است. این نوع از خدمت مشاوره ای می تواند یک زندگی مشترک را از نابودی نجات دهد و شور و نشاط از دست رفته یک رابطه شویی را به آن بازگرداند. در ادامه مطالعه مقاله    

مشاوره جنسی   » را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر هر نوع موضوع جنسی ای فکر شما را به خود مشغول کرده است، در تماس با مشاوران آیدانیتو تعلل نکنید.

شماره تلفن فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :   9099071974


مهدی دانایی مقدم

یکی از بازیگران پرکار و با سابقه ایرانی که در سریال ها و فیلم های موفق بازی کرده است 

مهدی دانایی مقدم می باشد ، این هنرمند عزیز 19 سال در عرصه هنر تئاتر و تلوزیون و سینما فعالیت دارد و همچنان با اهدافی که دارد این راه را ادامه خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با هنرمند عزیز مهدی دانایی مقدم همراه ما باشید .

آثار مهدی دانایی مقدم

آثار 

مهدی دانایی مقدم در تئاتر و تلوزیون بی شمار هستند در ادامه قصد داریم برخی از آثار موفق و دیده شده  از این هنرمند را از نظر مخاطبان جذاب و جزوء فیلم ها  و سریال های برتر هستند را معرفی کنیم همراه ما باشید.

 

سال 1387 از دوران طلایی عرصه هنر مهدی دانایی مقدم محسوب می شود چرا که بازی در سریال کمدی سه در چهار یکی از سریال های موفق از نظر مخاطبان است . مهدی دانایی مقدم در سریال سه در چهار به کارگردانی مجید صالحی  در کنار بازیگرانی چون محمد کاسبی ، علی صادقی ، مهران رجبی ایفای نقش کرد.
آنچه مشخص است انتخاب درست و موفق جناب آقای مهدی دانایی مقدم در فیلم ها و سریال هاست که خوشبختانه بسیاری از آثار این هنرمند در دسته ی فیلم های موفق قرار گرفته اند.

 .

از دیگر آثار طلایی 

مهدی دانایی مقدم می توان به سریال دودکش، پادری، پنچری ، شهرزاد 3 ، در حاشیه 2 اشاره کرد. اولین کار حرفه ای مهدی دانایی مقدم در سال 82 و در فیلم تابستان شروع شد و تا کنون در فیلم و سریال های موفقی کار خود را ادامه داد ، برای کسب اطلاعات بیشتر از بیوگرافی مهدی دانایی مقدم و مشاهده گالری تصاویر این هنرمند با سابقه به صفحه این هنرمند در سایت منظوم  مراجعه کنید و با آثار بیشتری از ایشان آشنا شوید


مهسا آبیز

یکی از فیلم های سینمایی که در اواخر سال 97  در شبکه های مجازی جنجال آفرین بود فیلم سینمایی ژن خوک  به کارگردانی  سعید سعیلی و احمد کاوری است ، هادی حجازی ، سبنا مهراد و  

مهسا آبیز از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند که از نظر مخاطبان فیلم موفقی است.

مهسا آبیز به عنوام یکی از بازیگرانی که به تازگی وارد عرصهبازیگری شده است با نقش آفرینی در این سریال توانست مهارت خود را به همگان نشان دهد ، بازی مهسا آبیز در کنار بازیگران بزرگ در فیلم نام برده شده به عنوان یکی از کارهای موفق وی مطرح می شود. در ادامه با آثار و بیوگرافی این هنرمند آشنا خواهید شد.

بیوگرافی مهسا آبیز

مهسا آبیز متولد 10/05/1363 در بیرجند است، او با بازی در تئاتر در مشهد از سال 1381 به صورت تجربی پا به عرصه بازیگری گذاشت . با ورود به دانشگاه سوره در سال 1390 در رشته ادبیات نمایشی به صورت اکادمیک وارد هنر شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از بیوگرافی 

مهسا آبیز می توانید با منظوم همراه باشید در ادامه آثار موفق مهسا آبیز را مشاهده خواهید کرد.

آثار موفق مهسا آبیز

مهسا آبیز در سال 1392 با فیلم حراج به کارگردانی سید حسین شهابی اولین کار حرفه ای خود در سینما را آغاز کرد. فیلم ژن خوک از موفق ترین آثار این هنرمند است. مهسا آویز در سال های قبل با بازی در تئاتر در مشهد و تهران توانست راه خود را برای موفقیت و بازی در فیلم های نام برده شده پیدا کند.


نیما شاعری

برای ساخت سریال هایی که نظر مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کرده است علاوه بر بازیگرانی که دیده می شوند ، گروه های حرفه ای و پرتلاش زیادی در حال ساخت و اتمام این سریال ها هستند. گروه فیلم برداری یکی از گروه های مهم ساخت هر فیلم و سریال محسوب می شود که بی شک یکی از مهمترین ارکان ساخت فیلم های برتر است. 

نیما شاعری جوانی که در گروه فیلم برداری سریال های موفق تلوزیونی اخیر  توانست خود را به خوبی به اهالی تلوزیون  معرفی کند. در ادامه برخی از کارهای موفق نیماشاعری به عنوان گروه فیلمبردار موفق اشاره خواهیم کرد.

آثار موفق نیما شاعری

سه دونگ سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو یکی از سریال های کمدی پرطرفدار  با بازی سیروس گرجستانی ، جواد عزتی ، محمد کاسبی، مرجان گلچین بود که خوشبختانه رتبه بالایی از نظر مخاطبان تلوزیونی را به خود اختصاص داد ، 

نیما شاعری عزیز یکی از اعضای موفق گروه فیلمبرداری سریال سه دونگ سه دونگ است.

علاوه بر سریال سه دونگ سه دونگ ،  نقطه سر خط از دیگر آثار موفق نیما شاعری است. سال 1390 دوره طلایی این جوان با استعداد بود که موفقیت های چشمگیری را کسب کرد.

بیوگرافی نیما شاعری

نیما شاعری متولد 28/12/ 1370 در شهر تهران است او با عنوان تدوینگر و گروه فیلمبرداری پا به عرصه تلوزیون گذاشت برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده گالری تصاویر نیما شاعری همراه منظوم باشید.


شرایط خرید خدمت

معافیت از فعالیت های سخت و طولانی مدت خدمت سربازی از آرزوهای مشمولینی است که سربازی را امری وقت گیر و بی فایده می بینند اما خرید سربازی به سادگی انجام نمی شود و تنها بخش کمی از مشمولین می توانند در این طرح شرکت کنند.

در این مقاله به شرایط خرید خدمت می پردازیم. برای اطلاع از جزئیات شرایط خرید خدمت، قوانین و ضوابط موجود در خرید خدمت، حذف خرید خدمت و . در این مقاله با آیدانیتو همراه باشید. از سال 1304 که قانون نظام وظیفه برای مردان بالای سال به تصویب رسید، تمامی افراد اجبار به حضور در دوره ی سربازی می باشند به جز موارد استثنا که در این مقاله به طور مفصل راجع به یکی از آن موارد اشاره خواهیم کرد.

شرایط خرید خدمت 98

اولین بار (در سال 1377) در دوره ای 3 ساله سربازان توانستند با پرداخت 1.800.000 هزار تا 3.100.000 هزار تومان سربازی خود را بخرند. اما در سال های بعد طبق بند "ط" تبصره 16 در دولت یازدهم فروش دوره سربازی تنها برای افرادی با شرایط خاص انجام می شد. در همان سال طبق قوانین اولیه فروش دوره سربازی برای افراد که 10 سال غیبت داشتند، با دریافت جریمه مدت زمان غیبت انجام می شود. در سال بعد یعنی در سال 1395، دولت طی پیشنهادی معافیت با پرداخت جریمه (خرید خدمت سربازی) را افرادی با 5 سال غیبت مطرح کرد که این پینشهاد با مخالفت از جانب ستاد کل نیروهای مسلح مواجه شد و پیشنهاد غیبت 8 سال، در مجلس شورای اسلامی تصویب شد، و اما     

شرایط خرید خدمت    را در ادامه مقاله مشاهده خواهید کرد.

شرایط خرید خدمت سربازی

 1. افرادی که تا پایان سال 97 (تا تاریخ 29/12/97) 8 سال غیبت آنها کامل می شود.
 2. سربازان حین خدمت سربازی که قبل از شروع خدمت پایان سال 97، 8 سال غیبت دارند.
 3. سربازان فراری که اززمان فرار تا پایان سال 97، 8 سال غیبت آنها کامل شود.
 4. دانشجویان اخراج شده و یا انصرافی که از تاریخ انصراف و یا اخراج به مدت 8 سال غیبت داشته باشند.

بنابراین مشمولان خدمت وظیفه که به مدت 8 سال به بالا غیبت دارند، با پرداخت مبلغی به عنوان هزینه جریمه غیبت در سربازی مجاز به خرید خدمت می باشند تا به طور کامل از شرایط خرید خدمت برخوردار شوند. هزینه ی پرداختی برای افراد متفاوت است. این تفاوت بر اساس مدارک تحصیلی تعیین می شود و مدارک تحصیلی در مقاطع بالاتر، میزان جریمه ی بیشتری خواهند داشت. لازم به ذکر است بر اساس بند (ب) تبصره 11 ماده واحده قانون بودجه به ازای هر سال غیبت بعد از 8 سال، 10 درصد به مبلغ جریمه اضافه خواهد شد که رکن اصلی شرایط خرید سربازی می باشد.

مشمولان غایب ایرانی مقیم خارج از کشور :

بر اساس اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا آن دسته از هموطنانی که از      

شرایط خرید خدمت     (8 سال غیبت از خدمت) برخوردار هستند ، می بایست تا پایان سال جاری اقدام به خرید یا رفع غیبت خود (انجام خدمت سربازی) کنند همانطور که می دانید این دسته از افراد با محدودیت هایی مراجع به تردد به کشور مواجه خواهند شد.

 

انصراف از درخواست خرید خدمت :

مشمولانی که برای معافیت و پرداخت جریمه 8 سال غیبت خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کرده بودند، می توانند بعد از اعلام زمان انصراف به همان دفاتر مراجعه و درخواست انصراف را ارائه دهند و به ثبت درخواست جدید اعزام به خدمت به غیبت خود پایان دهند.

شرایط خرید خدمت مشمولین 8 سال غیبت شامل موارد زیر می شود:

1- ملاک محاسبه شروع زمان غیبت 8 سال تمام می باشد.
2- از شرایط کاهش جریمه (تخفیف) برای افراد متأهل، داشتن فرزند قانونی و همسر دائم است.
3- زمان غیبت سربازان فراری، از زمان غیبت در سربازی (فرار) تا پایان سال 97 محاسبه خواهد شد.
4- در صورتی که تا پایان سال 97 بیش از 8 سال غیبت را شامل شوند، در این دسته جا می گیرند.
5- دانشجویانی که از تحصیل انصراف داده اند، زمان غیبت آنان از تاریخ تحصیل مقطع قبلی آنان محاسبه خواهد شد. به عنوان مثال دانشجویی که در مقطع کارشناسی ارشد از تحصیل انصراف داده است، غیب وی از زمان دوره کارشناسی محاسبه می گردد.
6- دانشجویانی که با 8 سال غیبت موفق به اخذ مدرک تحصیلی شده باشند، مبنای اخذ جریمه از آخرین مدرک تحصیلی وی خواهد بود.
7- دانشجویانی که در طول 8 سال غیبت فارغ التحصیل شده اند، تاریخ غیبت آنان از تاریخ فارغ التحصیلی همان مقطع محاسبه خواهد شد. در صورتی که تا پایان سال 97، 8 سال غیبت تمام شود، مشمول معافیت قرار خواهند گرفت.
8- داوطلبانی که قبل از رسیدن به سن مشمولیت از کشور خارج می شوند، زمان غیب آنان از زمان رسیدن به سن مشمولیت محاسبه می گردد و بر اساس مدرک کسب شده (در خارج از کشور) میزان جریمه وی مشخص می شود.

شرایط خرید سربازی جدید

خوشبختانه با اجرایی شدن قانون جدید ایثارگران،      

شرایط خرید خدمت     برای مشمولانی که دارای سهمیه ایثارگران هستند به وجود آمد مهمترین نکته در این قانون جدید عدم وجود غیبت سربازی مشمولان خدمت است، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقالات مرتبط مراجعه کنید.

پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه مقاله شرایط خرید خدمت ، برای کسب اطلاع از شرایط خرید سربازی جدید مقاله ی    

شرایط خرید خدمت    را ببینید.

 


مشاوره تلفنی

همه ما در هر موقعیتی که باشیم، با هر سن و سال و جنسیتی، از هر طبقه اجتماعی ای و با هر پیشینه ای، گاهی در زندگی با بحران مواجه می شویم، سوال های بی جوابی داریم و نیازمند کمک هستیم.

شاید بخواهیم برای ورود به دانشگاه، یک رشته تحصیلی انتخاب کنیم. ممکن است قصد ازدواج یا طلاق داشته باشیم. شاید تصمیم گرفته باشیم که صاحب فرزند بشویم و به اطلاعاتی در مورد شیوه های فرزند پروری نیاز داشته باشیم و.

برای همه این تصمیم های بزرگ نیازمند راهنمایی و م هستیم و امروزه یکی از روش های برخورداری از خدمات مشاوره ای، استفاده از خدمات      

مشاوره تلفنی      است.

شاید با شنیدان کلمه مشاوره تلفنی اولین سوالی که برای بسیاری از ما پیش می آید این باشد که آیا مشاوره تلفنی نوع مناسب و مفیدی از مشاوره است؟ آیا با مشاوره تلفنی می توان به نتیجه رسید؟در این مقاله به این موضوع می پردازیم و به ویژگی های مشاوره تلفنی و فواید آن اشاره می کنیم.

چرا مشاوره تلفنی؟

ما انسان ها تا ابد نیازمند آموزش و راهنمایی هستیم. با توجه به مشغولیت ها و مسئولیت های بسیار زیاد زندگی های امروز، استقبال از مشاوره های غیر حضوری از همیشه بیشتر شده است.

شاید بعضی از ما فکر کنیم که این نوع از مشاوره بی فایده است اما این ایده صحیح نیست و در بسیاری از مواقع مشاوره تلفنی می تواند حتی از مشاوره حضوری سودمندتر باشد. ممکن است در بعضی شرایط اضطراری نتوانیم از خدمات مشاوره حضوری استفاده کنیم و در لحظه به راهکار یک فرد متخصص و با تجربه نیاز داشته باشیم.

به عنوان مثال فرض کنید که پدر یا مادری در کیف مدرسه فرزندشان سیگار پیدا کنند و به هیچ عنوان انتظار چنین چیزی را نداشته باشند. در این شرایط معمولاً والد شدیداً مضطرب می شود و شاید حس کند باید حتماً با کسی صحبت کند و از او م بگیرد.

در چنین شرایطی تماس با یک دوست مفیدتر است یا تماس با یک مشاور؟ چه کسی می تواند راهکارهای مناسبی به این پدر یا مادر ارائه بدهد و او را آرام کند؟ همچنین در شرایطی که افراد نیازمند مشاوره تحصیلی هستند، لازم نیست حتماً از مشاوره حضوری استفاده کنند. می توان به راحتی و از طریق     

مشاوره تلفنی       در مورد رشته های تحصیلی گوناگون یا رتیه مورد نیاز برای تحصیل در یک رشته تحصیلی خاص اطلاعات به دست آورد.

مشاوره تلفنی خانواده

همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد یک جامعه است و سلامت آن تضمین کننده سلامت اعضای جامعه است. خانواده درمانی این روزها از همیشه بیشتر اهمیت پیدا کرده است. هر کدام از ما ممکن است در محیط خانواده با مشکلاتی مواجه شویم. معضلاتی مثل مشکلات جنسی و شویی ، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، اختلالات روانی اعضای خانواده، مشکلات کودکان و نوجوانان، بحران های افراد سالمند خانواده و

مشاوره تلفنی خانواده کمک می کند تا مشکلات کوچک بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهی از راهکارهای حل چالش ها از هم نپاشد.

مشاوره تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره تلفنی است. مشاوران متخصص ما در این فضا در حوزه های مختلف به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

شما می توانید با تماس با مشاوران باتجربه ما در زمینه هایی مثل مشاوره تحصیلی،       

مشاوره تلفنی       ، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره اعتیاد، مشاوره طلاق، مشاوره خیانت، مشاوره افسردگی ، مشاوره مهاجرت و اطلاعات کسب کنید.

مشاوران آیدانیتو متخصص هستند و در حوزه هایی که نام بردیم تجربه کافی دارند. مشاوره تلفنی در آیدانیتو به شکلی علمی اتفاق می افتد و مخاطبان وقتی به تماسشان پایان می دهند آگاه تر و راضی تر از گذشته اند.

در این مقاله به مزایای مشاوره تلفنی پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله     

مشاوره تلفنی      » را به شما پیشنهاد می دهیم.

 


پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی یکی از محصولات موجود در کالاپلاست است که قصد معرفی آن را داریم.

این محصول در کشتارگاه ها ، زمین های کشاورزی ، سردخانه ها و کاربرد اساسی دارد. اگر به دنبال سبد های دور باز برای انبار و حمل و نقل محصولات خود هستید بهتر است همراه ما باشید و با    

پالت پلاستیکی      آشنا شوید.

ویژگی های پالت پلاستیکی

در ادامه ویژگی های     

پالت پلاستیکی       را به طور کامل مشاهده خواهید کرد.قابلیت بارگیری و نگهداری محصولات به صورت ایمن، بهداشتی، سریع و آسان را دارد.
قابلیت استفاده از لیفتراک، ریچ تراک و هندجک را دارد.
گوشه های منحنی جهت جلوگیری از لغزش در چیدمان ستونی است.
پالت پلاستیکی سازگار با محیط زیست در مقایسه با باکس پالتهای چوبی می باشد.
عمر بالاتر در مقایسه با باکس پالت های فی از دیگر ویژگی های این محصول است.
یکی از ویژگی های مهم    

پالت پلاستیکی      ، وزن بسیار کم در مقایسه با باکس پالت های فی است.
دارای قابلیت شستشو و ضد عفونی است.
مقاوم در برابر رطوبت، آلاینده های محیطی ،مواد شیمیایی خورنده است.
قابل عرضه در سه رنگ ( آبی ، زرد ، طوسی ) می باشد.
سازگار با شرایط جوی مختلف و دمای 40- تا 60+ درجه سانتیگراد است.
این محصول دارای پایدار کننده های uv است بنابراین دچار رنگ پریدگی نمی شود.
دارای 9 پایه امکان اضافه کردن پایه برای حمل و کنترل بهتر زمان حمل و نقل محصولات است.
جنس چرخ های این محصول پلی یورتان است که مقاومت بالایی در برابر وزن های بالا دارد.
شما عزیزان می توانید در قسمت جزئیات از مشخصات فنی پالت پلاستیکی مطلع شوید.برای خرید پالت پلاستیکی آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.

پیشنهاد می کنیم باکس    

پالت پلاستیکی      چرخدار بزرگ را نیز به منظور جا به جایی و ذخیره سازی بار استفاده کنید.

 


انتخاب رشته دکتری آزاد

حتما مستحضر هستید که آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده و در قالب یک آزمون و در یک روز برگزار می شوند. اما پس از اعلام نتایج اولیه و به شرط مجاز شدن ، راه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سراسری جدا می شود. به عبارتی داوطلبان ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد تا زمان اعلام نتایج اولیه دکتری، شرایط مشابهی دارند ، بدین صورت که کلیه داوطلبان می توانند  از طریق سایت سازمان سنجش به منظور ثبت نام و  یا مشاهده نتایج اولیه اقدام کنند. اما در مرحله انتخاب رشته،      

انتخاب رشته دکتری آزاد       به صورت مجزا از انتخاب رشته دکتری سراسری 98 انجام می شود. در این مرحله راه متقاضیان ورود به دوره دکتری آزاد از سایر داوطلبان جدا می شود به طوری که به منظور انتخاب رشته دکتری آزاد و مشاهده نتایج نهایی و زمان مصاحبه می بایست از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، اقدام نمایند. انتخاب رشته دکتری نیز مانند سایر انتخاب های دوران زندگی ، نیازمند آگاهی از شرایط و ضوابط خاصی است و با توجه به اهمیت این موضوع در این مقاله به بررسی انتخاب رشته دکتری آزاد 98 می پردازیم .

شرایط انتخاب رشته دکتری آزاد

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شده اند، به شرطی که  کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری آزاد را داشته باشند، می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان متقاضی ورود به مقطع دکتری این امکان را می دهد که تا 40 کد رشته محل را انتخاب نمایند. البته هر ساله دانشگاه آزاد اسلامی،  دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 را منتشر می نماید که این دفترچه به طور دقیق از شرایط و نحوه انتخاب رشته (با آزمون و بدون آزمون) دانشگاه آزاد اسلامی ، پرده برداری می کند. شایان ذکر است که مجاز شدگان (افرادی که از طریق شرکت در آزمون، به منظرو انتخاب رشته مجاز شناخته شده اند) می بایست طبق مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری آزاد 98 و دارا بودن شرایط مندرج اقدام به       

انتخاب رشته دکتری آزاد       نمایند.

نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد

به منظور       

انتخاب رشته دکتری آزاد       ، ابتدا بایستی شناسه اینترنتی انتخاب رشته» را از سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خریداری نموده و با وارد کردن اطلاعات شناسه، به درگاه انتخاب رشته اینترنتی وارد شوید. در این مرحله صفحه ای پدیدار می شود که در آن اطلاعات شخصی شما و  کد رشته درج شده است. با توجه به کد رشته ، امکان انتخاب 40 کد رشته محل برای شما وجود خواهد داشت. بایستی دقت داشته باشید که  سیستم انتخاب رشته هوشمند است، از این رو خطاهای احتمالی را به داوطلب هشدار می دهد. یادتان باشد که نباید در هر مرحله از فرآیند انتخاب رشته از دکمه برگشت (Back) استفاده کنید. در نهایت پس از انجام صحیح انتخاب رشته، بایستی منتظر اعلام نتایج مصاحبه تخصصی و نتایج نهایی باشید.

مهلت انتخاب رشته دکتری آزاد

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری در هفته آخر فروردین ماه، داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته دکتری آزاد هستند، بایستی پس از دریافت کد انتخاب رشته دانشگاه آزاد، به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نموده و مابقی مراحل پذیرش دکتری انجام دهند. معمولاً زمان انتخاب رشته دکتری در اردیبهشت ماه است و تاریخ تمدید آن قطعیت ندارد ولی می توان بازه ای 4 روزه تا یک هفته برای آن در نظر گرفت.داوطلبان بایستی با توجه به زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور انتخاب رشته دکتری آزاد  اقدام نمایند.

در نهایت پس از بررسی دقیق انتخاب رشته دکتری آزاد 98 ، پیشنهاد می کنیم مقاله       

انتخاب رشته دکتری آزاد       را نیز مطالعه کنید.

اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته دکتری آزاد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974


تحصیل مجدد

تحصیل مجدد ممکن است هدف شمایی باشد که در حال مطالعه این مطلب هستید یا اینکه از مدت ها قبل تصمیم به     

تحصیل مجدد       گرفته اید اما از قوانین و ضوابط آن سردر نمی آورید و این باعث شده است که دچار تعلل بشوید. شرایط تحصیل مجدد فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های پزشکی با شرایط مجدد فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های غیرپزشکی متفاوت است. امکان دارد قصد تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشید و یا اینکه در جست و جوی میزان شهریه تحصیل مجدد در رشته های پزشکی باشید و یا اینکه تنها به یک گزینه برای تحصیل مجدد می اندیشید و آن تحصیل مجدد در دانشگاه سراسری است. جواب سؤالات شما پیش ماست و در ادامه مطلب نکات مهم و اساسی را اشاره کرده ایم تا با آگاهی از ضوابط و قوانین تحصیل مجدد و بدون ابهام و سردرگمی اقدام به تحصیل مجدد متناسب با شرایط و اهداف خود نمایید.  

شرایط تحصیل مجدد فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های گروه پزشکی

تحصیل مجدد پزشکی ضوابط مختص به خود را داراست. بدین صورت که متقاضیان     

تحصیل مجدد      پزشکی مستم این هستند که متعهد به سازمان یا  مرکزی نباشند و دوره طرح خود را گذرانده باشند. همچنین آقایان با مشکل خدمت سربازی مواجه نباشند. واجد این شرایط بدون محدودیتی می توانند در کنکور سراسری شرکت نمایند و سؤالی که اینجا مطرح می شود این است که آیا متقاضیان دوره کارشناسی خود را در دانشگاه روزانه گذرانده باشند، مسلتزم این هستند که در صورت قبولی مجدد در دوره روزانه شهریه پرداخت نمایند؟ از سال 96 این قانون و مصوبه لغو گردید و امکان تحصیل مجدد رایگان برای فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و پذیرفته شدگان مجدد کنکور برای دانشگاه های روزانه رایگان شد.

شرایط تحصیل مجدد فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته های غیر پزشکی

در سالهای گذشته برای     

تحصیل مجدد      در مقطع کارشناسی، پرداخت شهریه برای فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری وجود داشت و در واقع تحصیل مجدد در دوره روزانه امکان پذیر نبود. در پی شکایت برخی از دانشجویان از عدم امکان تحصیل مجدد به صورت رایگان، این قانون لغو گردید و هم اکنون کلیه متقاضیان می تواند در کنکور سراسری شرکت نمایند و تحصیل مجدد دانشجویان انصرافی نیز وجود دارد و شما می توانید مجدد تحصیل رایگان داشته باشید. آنچه که به عنوان شرایط تحصیل مجدد باید مورد نظر متقاضیان قرار گیرد، این است که داوطلبان مرد مشکل خدمت سربازی نداشته باشند و وم خدمت به سازمانی برای آنان اجباری نباشد.

تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد

چنانچه در مقطع کارشناسی ارشد دوره روزانه تحصیل کرده اید و قصد شرکت در کنکور در همان مقطع و تحصیل مجدد در یک مقطع برای پذیرش روزانه را دارید، چنین امکانی برای شما وجود ندارد و مستم پرداخت شهریه شبانه خواهید بود. تحصیل مجدد در کارشناسی ارشد در صورتی که یکبار دوره روزانه همان مقطع را گذرانده باشید، نیازمند پرداخت شهریه خواهید بود. در کنار این شرایط اختصاصی، داوطلب باید شرایط عمومی همچون عدم مشکل نظام وظیفه را نیز داشته باشد.

تحصیل مجدد در دانشگاه سراسری

مزایای تحصیل رایگان برای تمام کسانی که قصد تحصیل دارند، مقبول و دلخواه است. در سال های گذشته امکان تحصیل مجدد در دانشگاه سراسری برای کسانی که یکبار دوره لیسانس خود را در دوره روزانه گذرانده بودند، وجود نداشت و پذیرفته شدگان دانشگاه سراسری باید شهریه پرداخت می کردند. اما در طی پروسه های دادخواستی عده ای از دانشجویان این قانون لغو گردید و امکان تحصیل مجدد در مقطع لیسانس در دانشگاه های سراسری برای فارغ التحصیلان آن دوباره فراهم گردید و شما بدون پرداخت شهریه امکان تحصیل مجدد در دانشگاه سراسری را خواهید داشت.

شهریه تحصیل مجدد در رشته های پزشکی

سؤال پر تکراری که از مشاوران مرکز توسط متقاضیان و داوطلبان پرسیده می شود، شهریه تحصیل مجدد در رشته های پزشکی است. بر این اساس دوستان عزیز باید توجه داشته باشند این است که پرداخت شهریه برای تحصیل مجدد در رشته های پزشکی برای فارغ التحصیلان دوره کارشناسی دانشگاه های دولتی لغو گردیده است و چنانچه دانشگاهی به این دلایل از شما شهریه دریافت می کند، اقدام آن غیر قانونی می باشد و شما می توانید جهت بررسی این امر، پیگردهای قانونی را مدنظر داشته باشید. توجه داشته باشید که فارغ التحصیلان دانشگاه های غیر دولتی در مقطع لیسانس مستم پرداخت شهریه در تحصیل مجدد رشته های پزشکی نیستند و آنچه که ملاک قرار می گیرد همین دوره کارشناسی است. 
 
در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل مجدد پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      

تحصیل مجدد       بزنید. 
 اگر سوالی در زمینه تحصیل مجدد ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 
 
شماره تماس فقط باتلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور  9099071974

مشاوره خیانت

مواجهه با خیانت همسر یکی از استرس زاترین وقایع زندگی است. پی بردن به خیانت همسر یا حتی فکر کردن به این نکته که ممکن است همسری در حال خیانت باشد بسیار هولناک است.

همسر معمولاً با احساسات تلخی مثل احساس طرد شدن، خشم، غم و شک همراه است. کسانی که مورد خیانت قرار می گیرند، گیج و سردرگم می شوند. آن ها از سویی به شدت غمگین، ترسیده و عصبانی هستند و از سویی نمی دانند که دقیقاً باید چه رفتاری داشته باشند. چه واکنشی به همسرشان نشان دهند و برای آینده زندگی مشترکشان چه تصمیمی بگیرند.

وقتی آدم ها تصمیم به ازدواج می گیرند، با این تصور وارد زندگی می شوند که قرار است با یک همسر وفادار جاده زندگی را طی کنند. پس تجربه فروپاشی روانی بعد از رو به رو شدن با خیانت اصلاً اتفاق عجیبی نیست. کسی که مورد خیانت واقع می شود، بدون شک باید از یک بازه زمانی دشوار عبور کند تا بتواند به زندگی عادی برگردد.

کمک گرفتن از یک متخصص برای عبور از این مرحله بسیار مفید است و تحمل دوران پس از خیانت را تسهیل می کند. این کمک گرفتن می تواند به واسطه     

مشاوره خیانت     انجام شود.

چرا مشاوره خیانت اهمیت دارد

بعضی از ن و مردان بعد از اینکه مورد خیانت واقع شوند، ممکن است برای تحمل درد شدید و عمیق ناشی از این تجربه دست به رفتارهای اشتباهی بزنند. مثلاً ممکن است برای تلافی وارد رابطه ای خارج از ازدواج بشوند، به همسرشان یا خودشان آسیبی جدی وارد کنند، افسرده یا مضطرب بشوند، از دوستان و آشنایان غیر متخصص مشاوره بگیرند و مشاوره خیانت غیر حرفه ای آن‌ها اوضاع را وخیم تر کند.

در این شرایط کمک گرفتن از یک مشاور متخصص، یعنی کسی که دارای مدرک این رشته است و در زمینه     

مشاوره خیانت      تجربه کافی و حرفه ای دارد، بهترین و عاقلانه ترین کار است.

مشاوره تلفنی خیانت در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاورین متخصص و با تجربه آیدانیتو می توانند در حوزه های مختلف از جمله خیانت در زندگی شویی به مخاطبان مشاوره بدهند. خدمات      

مشاوره خیانت      در آیدانیتو شامل موارد زیر است:

نشانه های خیانت

گاهی اوقات فردی حس می کند که همسرش مشغول خیانت به او است اما از تصور خودش مطمئن نیست. در این شرایط او می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خیانت و علائم آن از یک مشاور کمک بگیرد و بی جهت به همسرش برچسب نزند.

علل خیانت

خیانت به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. عوامل محیطی، نیتی جنسی، مشکلات عاطفی / ارتباطی، کاهش صمیمیت، ملال در زندگی، طلاق عاطفی، اختلال شخصیت همسر خیانت کار و . می توانند ریشه خیانت باشند.

اگر زن یا مردی که به خیانت همسرش پی برده، از علت اصلی این بی وفایی مطلع شود، می تواند تصمیم عاقلانه تری برای آینده زندگی مشترکش بگیرد.

راهکارهای پیشگیری از خیانت

خیانت به طور کلی یک انتخاب غیر اخلاقی و خارج از کنترل کسی است که همسرش به او خیانت می کند. اما به هر حال اگر هر فرد متأهلی بداند که با چه رفتارها و شیوه هایی می تواند محیط خانه و خانواده را گرم و صمیمی و جذاب نگه دارد، احتمال خیانت را تا حدی کاهش می دهد.

بعد از خیانت

تجربه دوران بعد از خیانت، چه فرد قصد جدایی از همسرش را داشته باشد، چه او را ببخشد، تجربه دشوار و ناراحت کننده ای است. در این شرایط تجربیات یک مشاور خانواده و زوج درمان حرفه ای می تواند گذر از این مرحله را تسهیل کند.

بخشش خیانت

خیانت ااماً به معنای طلاق و جدایی نیست. شاید غیر قابل باور باشد اما گاهی اوقات کیفیت زندگی مشترک بعضی از همسران بعد از بخشش خیانت و استفاده از خدمات مشاوره ای افزایش پیدا می کند.

البته در هر شرایطی نمی توان خیانت را بخشید. پشیمانی همسر خیانت کار و اشتیاق او به جبران اشتباهات و ترمیم رابطه مهم ترین لازمه بخشش خیانت است. همسرانی که از خیانت همسرشان آگاه شده اند، می توانند با کمک خدمات مشاوره خیانت تشخیص بدهند که بخشش خیانت ممکن است یا خیر.

در این مقاله به موضوع مشاوره خیانت پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله      

مشاوره خیانت      را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا نشانه های خیانت را در زندگی مشترکتان می بینید؟ آیا از خیانت همسرتان اطمینان دارید؟ سردرگم هستید؟ نمی دانید باید چه تصمیمی برای آینده زندگی شویی تان بگیرید؟ برای آگاهی از بهترین روش های مواجهه با خیانت در زندگی مشترک، با مشاوران حرفه ای و باتجربه آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :     9099071974

 


مشاوره افسردگی

افسردگی یک اختلال روانی جدی است که به صورت منفی بر احساسات شما، شیوه تفکر و چگونگی عمل تان اثر می گذارد. خوشبختانه با      

مشاوره افسردگی      این بیماری قابل درمان است.

افسردگی موجب تجربه احساساتی مثل احساس غم و از دست دادن علاقه به چیزها و فعالیت هایی که قبلاً مورد علاقه بودند می شود. این بیماری می تواند از نظر روانی و جسمی به فرد آسیب بزند و عملکرد مثبت او را در حوزه های فردی و اجتماعی شدیداً کاهش بدهد.

نشانه های افسردگی شامل موارد زیر هستند:

 • احساس غم شدید
 • از دست دادن علاقه به فعالیت هایی که قبلاً مورد علاقه بودند و لذت نبردن از آن ها
 • تغییر در اشتها، کاهش وزن یا افزایش وزن
 • اختلالات خواب (کم خوابی یا خواب بیش از حد)
 • کمبود انرژی یا خستگی خیلی زیاد
 • احساس گناه یا بی ارزشی
 • اختلالاتی در تفکر، تمرکز یا تصمیم گیری
 • افکار خودکشی یا اقدام به خودکشی

آدم های افسرده حتماً باید از یک متخصص کمک بگیرند. افسردگی قابل درمان است و افراد افسرده بسیاری در سراسر جهان درمان شده اند. اما این اختلال روانی به سادگی و به صورت فردی درمان نمی شود.

خدمات مشاوره افسردگی کمک می کند تا فردی که از این بیماری رنج می کشد آگاه شود که باید از کجا شروع کند و وارد کدام مسیر بشود.

 

چرا مشاوره افسردگی مهم است؟

معمولاً آدم های افسرده آنقدر غمگین، بی انرژی و ناامید هستند که خودشان به فکر درمان نمی افتند. در اکثر مواقع افراد خانواده یک فرد افسرده شدیداً نگران او هستند و می خواهند او را از این بیماری خطرناک نجات دهند.

از آنجایی که همه افراد جامعه با این اختلال روانی، علائم و نشانه های آن و روش های درمانش آشنا نیستند، ممکن است موقع مواجهه با این بیماری در یکی از نزدیکانشان گیج و سردرگم بشوند و ندانند که باید به کجا و چه کسی مراجعه کنند. استفاده از خدمات       

مشاوره افسردگی       آگاهی افراد را افزایش می دهد و فرایند درمان را تسهیل می کند.

مشاوره افسردگی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. در این فضا افراد می توانند با تماس با مشاوران متخصص و باتجربه در زمینه انواع اختلالات روانی، در مورد بیماری های روانی، علائم و نشانه های بیماری ها و روش های درمانشان اطلاعات به دست بیاورند. خدمات       

مشاوره افسردگی       در آیدانیتو شامل موارد زیر است:

آشنایی با بیماری افسردگی

برای درمان یک بیماری، قبل از هر چیز باید آن بیماری را درک کنیم. هر اختلال روانی ای ویژگی های خاص خودش را دارد. به دلایل مختلفی بروز پیدا می کند و با توجه به ماهیتش روش های درمانی مختلفی برای مقابله با آن مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاوران آیدانیتو می توانند اطلاعات جامع و کاملی را در زمینه اختلال روانی افسردگی در اختیار مخاطبان قرار دهند.

علل افسردگی

بیماری های روانی ممکن است ریشه ژنتیکی داشته باشند یا به واسطه محیط ایجاد شده باشند. م با یک مشاور متخصص به فرد افسرده یا خانواده اش کمک می کند تا  فرایند درمانی مناسبی را انتخاب کنند.

علائم و نشانه های افسردگی

ممکن است بعضی افراد فکر کنند که هر غم یا غصه ای نشانه افسردگی است. اما ما به هیچ عنوان نمی توانیم به راحتی به کسی برچسب افسرده بزنیم.

متخصصان فقط زمانی کسی را افسرده می دانند که تعدادی از نشانه های خاص در مدت مشخصی در او مشاهده شوند. مشاوران در طول مشاوره افسردگی می توانند با توجه به اطلاعاتی که یک مراجع یا مخاطب در اختیارشان قرار می دهد، ابتلا یا عدم ابتلا به افسردگی را تشخیص بدهند.

درمان افسردگی

اختلالات روانی معمولاً به دو شیوه دارودرمانی یا روان درمانی درمان می شوند. مشاوره افسردگی، با توجه به ویژگی های بیمار، بهترین روش های درمانی را به مخاطب ارائه می دهد.

در این مقاله به موضوع مشاوره افسردگی پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله     

مشاوره افسردگی       را به شما پیشنهاد می کنیم

آیا شاهد نشانه های اختلال افسردگی در خودتان یا یکی از اعضای خانواده تان هستید؟ برای آگاهی از روش های درمان این بیماری، در تماس با مشاوران آیدانیتو تعلل نکنید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974

 


از سرنوشت

یک از سریال هایی که در روز های آتی شاهد آن خواهید بود سریال از سرنوشت است که در ادامه با این سریال و عوامل و اطلاعات بیشتر از زمان پخش آن مطلع خواهید شد.

پیش بینی می کنیم سریال تلوزیونی از سرنوشت می تواند از جمله سریال های محبوب و ر مخاطب تلوزیونی قرار بگیرد که یکی از دلایل آن بازیگران حاضر در این سریال تلوزیونی است در ادامه عوامل از سرنوشت را مشاهده خواهید کرد.

عوامل از سرنوشت

در آینده سریال از سرنوشت به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان و با بازی حسین پاکدل ، پوریا پورسرخ ، مجید واشقانی را مشاهده خواهید کرد .

سایر بازیگران از سرنوشت را مشاهده کنید:

میترا رفیع ، لیلا بلوکات ، مریم کاظمی ، فریبا نادری ، مهدی صباحی ، راستین عزیزپور ، امیررضا فرامرزی و

اطلاعات سریال از سرنوشت

سریال تلوزیونی از سرنوشت در حال حاضر پخش نمی شود و از جمله سریال های جدید و در حال ساخت است که در سال 98 منتشر می شود. حواشی و اطلاعات خش این سریال در حال حاضر مشخص نیست و برای کسب اطاعات بیشتر می توانید با منظوم در صفحه از سرنوشت همراه ما باشید.

با توجه به بازی بازیگران چون پوریا ورسرخ ، مجید واشقانی و فریبا نادری سریال از سرنوشت از جمله سریال های جذاب تلوزیونی خواهد بود که می تواند نظر مثبت بینندگان را رقم بزند. با توجه به اینکه این سریال منتشر نشده است در حال حاضر خلاصه  داستان در دست نمی باشد با ما همراه باشید.


 ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 در هفته اول خردادماه شروع می شود و تا یک هفته ادامه می یابد. در همین تاریخ، شرکت کنندگان می توانند برای ویرایش اطلاعات خود یا مشاهده آن نیز اقدام کنند. لازم به یادآوری است که امکان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 قطعی نیست از این رو انجام ثبت نام در تاریخ تعیین شده لازم است. ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته که همان کنکور کاردانی به کارشناسی است نیازمند اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 است که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم. در این مقاله به بررسی    

ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98      می پردازیم.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98

شرایط عمومی ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 مربوط به شرایط عمومی تحصیل در دانشگاه های ایران است. این ضوابط شامل اعتقاد به یکی از ادیان مندرج در قانون اساسی، نداشتن سوء پیشینه کیفری، نداشتن وابستگی به گروههای محارب و نیز دارا بودن توانایی جسمی متناسب با رشته مورد نظر است. شرایط اختصاصی به شخص داوطلب مربوط یم شود و در بر گیرنده: ۱- داشتن مدرک کاردانی معتبر ۲- فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های روزانه امکان کنکور مجدد در همان مقطع را ندارند و در صورت پذیرفته شدن به عنوان دانشجوی شبانه می بایست هزینه پرداخت نمایند. ۳- قبول شدگان گروه پزشکی بعد از اتمام دوره تحصیل، باید تعهد خدمت برابر با دوره تحصیل داشته باشند. 4- فارغ التحصیلان کارشناسی پیوسته دارای مدرک کاردانی با توجه به این شرایط می توانند در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت نمایند: ۱- نداشتن سهمیه مناطق محروم و بومی ۲- نداشتن تعهد خدمت به مراکز و سازمان های اجرایی ۳- نداشتن مشکلات مربوط به نظام وظیفه که مانع ادامه تحصیل باشد. ۴- ضرورت گذراندن طرح نیروی انسانی برای فارغ التحصیلان کارشناسی پیوسته دارای مشمولیت طرح متقاضیان دارای مدرک فوق دیپلم مطابق با آیین نامه اموزشی دوره های کاردانی و کارشناسی که عنوان معادل از دانش نامه آنها حذف شده است، در کنکور کاردانی به کارشناسی می توانند در رشته های غیر پزشکی   

ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98      کنند. 5- وم تسویه حساب کامل داوطلبان دارای مدرک کاردانی غیر پزشکی با صندوق رفاه دانشجویی و ارسال تأییدیه برگ تسویه حساب به دانشگاه محل قبولی خود. 6- قبول شدگان رشته های تحصیلی دوره روزانه در آزمون کاردانی به کارشناسی سال قبل تنها امکان انتخاب رشته در دوره های شبانه، آزاد، غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان و مجازی را دارند یا حداکثر یک ماه قبل از ثبت نام در آزمون از دانشگاه روزانه ای که در آن مشغول تحصیل هستند، می بایست انصراف دهند. شرایط نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان آقا مطابق بندهای زیر است: ۱- داشتن کارت معافیت دائم یا پایان خدمت سربازی ۲- داشتن معافیت تحصیلی و فارغ التحصیل شدن در ترم های مجاز تحصیلی ۳- کارمندان پایور شاغل در نیروهای مسلح به شرط ارائه برگ تأیید سازمان مربوط و گواهی اشتغال به خدمت 4- متولدان سال های 1354 و 1346 به شرطی که سن خود را تغییر نداده باشند و کارت معافیت دائم داشته باشند. شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 متناسب وضعیت هر یک از متقاضیان متفاوت است و می بایست شرکت کنندگان با مطالعه این شرایط که مطابق با دفتره راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته 98 است برای ثبت نام اقدام کنند.

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98

برای    

ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98       لازم است داوطلبان به سایت سازمان سنجش قسمت سمت راست که تحت عنوان منوی کاردانی به کارشناسی است مراجعه نمایند. کارت اعتباری را با پرداخت هزینه درج شده خریداری کنند. متقاضیان پذیرش در دانشگاه های غیر انتفاعی می بایست کارت اعتباری جدا خریداری نمایند. داوطلبان پذیرش در رشته های براساس سوابق تحصیلی می بایست با داشتن کارت ورود به جلسه در آزمون مورد نظر شرکت نمایند. مدارک لازم برای ثبت نام شامل عکس 3x4  اسکن شده، کارت اعتباری خریداری شده برای ثبت نام و نیز تکمیل فرم معلولیت برای داوطلبان دارای مشکلات جمعی است.

مقررات مربوط به تکمیل فرم معدل در ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

فارغ التحصیلان مقطع کاردانی لازم است معدل کل مدرک کاردانی خود در ثبت نام اینترنتی را درج نمایند و دانشجویان سال آخر دوره کاردانی نیز می بایست میانگین واحدهای گذرانده خود را تا نیمسال اول 99-98 قید کنند.

نحوه تکمیل فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98

فرم پیش نویسثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 در دفترچه راهنمای ثبت نام آن قرار دارد و به منظور وارد کردن اطلاعات صحیح و کسب آمادگی لازم داوطلبان برای ثبت نام اصلی در سایت سازمان سنجش، تکمیل آن مفید است و خطاهای احتمالی متقاضی را مشخص خواهد کرد. همانند نمونه فرم زیر، پیش نویس ثبت نام شامل 37 ردیف است و اطلاعات شخصی داوطلب، کد رشته تحصیلی و استان و شهر محل ست وی، درج معدل مدرک کاردانی، کد و عنوان رشته امتحانی داوطلب و نیز نشانی محل اقامت فرد را شامل می شود. ردیف 37 کد رشته محل های انتخابی بر اساس اولویت بندی را دربر می گیرد که مطابق با جداول مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام می بایست پر شوند.
در این مقاله به بررسی  ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله   

ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98       بزنید. 

 


سریال احضار


سریال احضار یک سریال ایرانی در ژانر ترسناک به تهیه کنندگی و کارگردانی رامین عباسی زاده است که به صورت هفتگی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.
احضار اولین سریال ترسناک ایران است. این سریال از ۱۹ دی ماه ۱۳۹۷، چهارشنبه ها در شبکه‌ نمایش‌ خانگی پخش میشود.مدت زمان هر قسمت حدودا ۵۰ دقیقه است.این سریال همچنین منطبق با آموزه های همزاد پندارانه شرقی از مواجهه با ارواح و اجنه است.تهیه و تولید این سریال نزدیک به سه سال زمان برده است.

خلاصه داستان سریال تلویزیونی احضار


گیسو» هفت سال پیش مرده و همسرش امیر» بعد از مدتها حرف و حدیث با پروا» ازدواج کرده و می‌کوشد خود را با شرایط جدید همراه کند ولی ردّپایی پررنگ از گیسو همچنان در زندگی او وجود دارد؛ ردّپایی که آرامش او را در خواب و بیداری از بین برده.


بازیگران سریال احضار


در ادامه بازیگران و نقش آنان در سریال احضار را مشاهده می کنید.

الهه جعفری(گیسو/خاله ثریا - مادر پریا و همسر سابق امیر)

شهریار ربانی(سینا/دکتر سینا - دوست امیر و پدرخوانده پریا)

آرش مهاجر(امیر - نقش اصلی و پدر پریا)

نازنین کیوانی(پروا - زن امیر و دوست گیسو)

کیمیا ملایی(پریا - دختر گیسو)

سلیمه رنگزن

یاسمن همتی(ساغر)

ریحانه رضی(خیرون)

رهام جعفری(جعفر)قلی خانی(رهام)

حسین صیفی(صیف)

بنیامین پیروانی(شفا)

بهار خانی

نوش آفرین رحمانی

شیما مرزی

هدی حدزاده

مریم عباسی(عباس)زاده

فرشاد مجرب

شهرزاد علیمحمدی

فرزانه عطایی

محمد توکلی

مریم جزینی

شیما قاسمی

تیام صیفی

آیسان حداد

نرگس امینی

سهیل محمودی

صنوبر فرهپور

رامتین غروی

ایمان خطیبی

علیرضا کمالی

سپیده آتشین

ساغر سیامکی


می توانید بخش هایی از سریال احضار را در منظوم مشاهده کنید و همچنین با عوامل این سریال آشنا شوید.
دکتری بدون آزمون آزاد

در این مقاله به موضوع     

دکتری بدون آزمون آزاد       خواهیم پرداخت. داوطلبان دکتری بدون آزمون آزاد  توجه کنند که این مرحله تنها برای دانشجویان استعداد درخشان میسر خواهد بود؛ بنابراین مهم ترین شرط دکتری بدون آزمون آزاد 98 را دانستید، در ادامه قصد داریم شرایط دیگر پذیرش دانشجو بدون کنکور و زمان ثبت نام و را بیان کنیم.

شرایط دکتری بدون آزمون آزاد

پذیرش استعدادهای درخشان (فارغ التحصیلان ممتاز) در دوره دکتری دانشگاه آزاد دارای شرایط خاصی است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 1. داشتن حداقل میانگین معدل .5 برای رشته های علوم انسانی (به غیر از رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و میانگین 17.5 برای دیگر رشته ها (از جمله رشته های حسابداری و مدیریت و خدمات بهداشت و درمانی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته (معدل میانگین 17 برای کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای و عمومی)
 2. حداقل نمره پایان نامه دوره کارشناسی ارشد، .5 به بالا باشد (در کلیه رشته ها)
 3. رشته های انتخابی در مقطع دکرتی باید هم نام و همجنس رشته دوره کارشناسی ارشد باشد.
 4. کامل بودن مدارک (مقالات و تولیدات علمی چاپ شده در مجلات ISI یا مجلات علمی پژوهشی و .)
 5.  داوطلبان باید در کارشناسی ارشد حداکثر در 6 ترم (بدون درنظر گرفتن ترم تابستان) درس خود را به اتمام رسانده باشند.
 6.  داوطلبانی که درس معادل سازی شده داشته باشند، نمی توانند از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنند.
 7. تنها دانشجویان آزاد مجاز به شرکت هستند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دکتری آزاد

داوطلبانی که قصد ثبت نام      

دکتری بدون آزمون آزاد         را دارند، می توانند در زمان انتخاب رشته سایر داوطلبان (با کنکور) اقدام به ثبت نام دکتری بدون کنکور نمایند. داوطلبان ابتدا باید کارت اعتباری جهت ثبت نام را تهیه کنند و در سایت دانشگاه آزاد  ثبت نام خود را انجام دهند.

نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون آزاد

متقاضیان ثبت نام      

دکتری بدون آزمون آزاد         ابتدا باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنند و بعد در قسمت "ثبت نام استعدادهای درخشان (ممتازین دکتری تخصصی) سال 98" روی عبارت لینک شده " ثبت نام و خرید کارت اعتباری" کلیک کنند. در صفحه ظاهر شده شرایط ثبت نام درج شده است. در صورتی که داوطلبان از شرایط گفته شده برخوردار باشند، تیک گزینه "تمامی موارد فوق را مطالعه کرده و با توجه به آن متقاضی ثبت نام هستم و ." را زده و وارد صفحه ثبت نام استعداد درخشان می شوند. در صفحه باز شده، داوطلب اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، تابعیت، کد ملی، شماره تلفن همراه و .) را وارد می کنند و بعد مبلغ درج شده را پرداخت و ثبت نام خود را تکمیل می کنند. مبلغ پرداختی در زمان ثبت نام 80 هزار تومان است.

شهریه دکتری بدون آزمون آزاد

لازم است بدانید شهریه دکتری بدون آزمون آزاد  همانند سایر داوطلبان است و تفاوتی از میزان شهریه با دانشجویان ورودی با کنکور وجود ندارد. داوطلبان عزیز توجه کنند که مصاحبه اهمیت ویژه در پذیرش یا عدم پذیرش آنان خواهد داشت. بنابراین بهتر است از نحوه برگزاری مصاحبه مطلع شوید.
داوطلبان عزیز بعد از مطالعه دکتری بدون آزمون آزاد ، با مراجعه به مقاله      

دکتری بدون آزمون آزاد        از چگونگی برگزاری مصاحبه مطلع شوند.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام دکتری بدون آزمون آزاد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974


ثبت نام کنکور ارشد

ثبت نام کنکور ارشد 98 ، ثبت نام آزمون ورودی داوطلبان دوره کارشناسی ارشد به دانشگاه است که پذیرش در تمامی واحدهای دانشگاهی و دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس نتایج این آزمون می باشد و علت آن با توجه به ادغام شدن آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد مشخص می شود. ثبت نام کنکور ارشد یک بار و فقط برای یک آزمون انجام می شود.

مهلت ثبت نام کنکور ارشد

طبق جدول برنامه زمانی آزمون های سال 98 سازمان سنجش،      

ثبت نام کنکور ارشد     از روز 16-09-97 آغاز شده و تا روز 25-09-96 ادامه می یابد.

نحوه ثبت نام کنکور ارشد

داوطلبان متقاضی       

ثبت نام کنکور ارشد      کافیست به سایت سازمان سنجش  مراجعه کرده و پس از دریافت و مطالعه ی دفترچه ی ثبت نام کنکور ارشد 98، نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنند. خرید این کارت، اینترنتی و از طریق کارت های بانکی امکان پذیر است. پس از خرید کارت و وارد کردن اطلاعات فردی هم چنین آپلود مدارک لازم، فرآیند ثبت نام تکمیل شده و کد رهگیری ثبت نام اینترنتی به داوطلب ارائه می شود.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

از مهم ترین شرایط ثبت نام کنکور ارشد 98 می توان به شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه ی راهنمای       

ثبت نام کنکور ارشد     اشاره کرد. این شرایط مختصراً بدین شرح اند: 1) داوطب باید فارغ التحصیل دوره ی کارشناسی و بالاتر و یا دانشجوی سال آخر دوره ی کارشناسی باشد و نهایتاً تا 31-06-98 فارغ التحصیل شود. 2) دانشجویان دوره ی ارشد و دکتری و داوطلبانی که در سال قبل دوره ی روزانه پذیرفته شده باشند، مجاز به شرکت نیستند. 3) دانشجویانی که معدل مدرک کارشناسی آنها زیر 12 است، مجاز به شرکت در آزمون نیستند. 4) فارغ التحصیلان رشته های پزشکی، دبیری و داوطلبان شاغل در ادارات دولتی نیازمند موافقت سازمان مربوطه برای شرکت در آزمون هستند.

دفترچه ثبت نام کنکور ارشد

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 98 در سایت سازمان سنجش قابل دریافت است. این دفترچه شامل شرایط ثبت نام اعم از شرایط عمومی، اختصاصی، اتباع خارجی، سهمیه ها و مراحل و نحوه ی ثبت نام آزمون ارشد و جداول مربوط به کد شهر و رشته ها می باشد. توصیه می کنیم قبل از ثبت نام، دفترچه ی ثبت نام کنکور ارشد 98را به دقت مطالعه کنید.
دقت داشته باشید تنها دفترچه ی راهنمای ثبت نام هر دو دانشگاه سراسری و آزاد مشترک است و برای انتخاب رشته دفترچه ی مجزا منتشر می گردد.

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور ارشد

1- فایل عکس 3x4 یا 6x4 با حجم کمتر از kb70 و فرمت jpg 2- سریال ثبت نام 12 رقمی خریداری شده از سایت سازمان سنجش 3- سریال علاقه مندی 10 رقمی خریداری شده از سایت سازمان سنجش مدارک لازم برای ثبت نام کنکور ارشد 98 هستند. پس از تکمیل فرآیند ثبت نام در سایت سازمان سنجش یک کد رهگیری به داوطلب ارائه می شود که داوطلب مم به نگهداری آن تا اتمام مراحل آزمون می باشد.

زمان برگزاری کنکور ارشد

طبق اطلاعیه ی منتشر شده در سایت سازمان سنجش، آزمون کارشناسی ارشد 98 در تاریخ پنج شنبه و جمعه 5 و 6 اردیبهشت ماه 98 برگزار می شود.

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور

با وجود اینکه سهم بالایی از پذیرش ارشد در دانشگاه ها به آزمون کارشناسی ارشد تخصیص داده شده است، اما پذیرش بدون کنکور  نیز در این مقطع انجام می شود. پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد با سهمیه ی استعدادهای درخشان امکان پذیر است. داوطلبان ممتاز دوره ی کارشناسی می توانند متقاضی شرکت در دوره ی ارشد بدون آزمون ورودی باشند. در دانشگاه سراسری هر دانشگاه به طور مجزا می تواند نهایتاً تا 10 درصد ظرفیت دوره ی ارشد خود را به صورت مازاد به پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان اختصاص دهد. شرایط پذیرش دانشجو را دفتر استعدادهای درخشان هر دانشگاه مشخص می کند. اما ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد بسیار منسجم تر است. در این دانشگاه در زمان انتخاب رشته و در دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی ارشد آزاد شرایط پذیرش استعدادهای درخشان به تفضیل بیان شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر پست       

ثبت نام کنکور ارشد     را مطالعه کنید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام کنکور ارشد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :  9099071974


انتخاب رشته ارشد 

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد که پیش نیاز آن فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی است به دو طریق کارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته، امکان پذیر می باشد. مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد، دو سال است و از طریق آزمون ارشد همگانی پذیرش دانشجو در این مقطع انجام می شود و مقطع کارشناسی ارشد پیوسته، دوره ای شش تا هفت ساله است و پیش نیاز ورود به این مقطع، داشتن مدرک دیپلم یا مدرک پیش دانشگاهی می باشد. با توجه به اهمیت و ارزش انتخاب رشته در این مقاله به طور مفصل راجع به      

انتخاب رشته ارشد     صحبت خواهیم کرد.

 انتخاب رشته ارشد 98

داوطبان پس از مشاهده کارنامه منتشر شده از جانب سایت سازمان سنجش  در نهم خرداد ماه در صورتی که مجاز به انتخاب رشته ارشد شده باشند فرم انتخاب رشته را تکمیل مینمایند. لازم به ذکر است انتخاب رشته ارشد آزاد 98 حدود یک هفته پس از اعلام نتایج انجام خواهد شد. داوطلبان در انخاب رشته خود مجاز به درج 100 کدرشته میباشند اما نحوه ی چینش کد رشته ها خود مسئله ای مهم در تکمیل فرم ثبت نام است که در ادامه با نحوه انخاب رشته و چینش رشته های آشنا خواهید شد. وارد کردن کد رشته به براساس شانس قبولی اشتباهی بزرگ است که مانع بزرگی برای ورود به دانشگاه میشود. بنابراین با اطلاعات کامل وارد مرحله انتخاب رشته شوید.قبل از انتخاب رشته سراغ دفترچه انتخاب رشته در دهم خرداد ماه منتشر خواهد شد بروید و از سهمیه ها امتیازات و شرایط شرکت در انتخاب رشته مطلع شوید.  برای انتخاب انتخاب رشته نیاز است رشته و دانشگاه های مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید، در ادامه عواملی که در انتخاب رشته مورد بررسی قرار خواهند گرفت را مشاهده خواهید کرد.

انتخاب رشته با در نظر گرفتن رتبه ی کسب شده داوطلبان کارشناسی ارشد 98، از مسئله های مهم و تأثیرگذار در نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد.

انتخاب دانشگاه هایی که سطح علمی بالایی را دارند فراموش نکنید.

توجه به ظرفیت های ارائه دانشگاه های سراسری و آزاد در رشته های مورد نظر داوطلبان و مقایسه ظرفیت ها با رتبه ی کسب کرده می تواند در انجام انتخاب رشته منطقی در رشته و دانشگاه، به داوطلب کمک کند.

آنالیز و بررسی کارنامه داوطلبان کارشناسی ارشد در سال های گذشته و مطلع شدن از وضعیت پذیرش دانشگاه از نکات مهم در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 است.

داوطلبان عزیز با توجه به افزایش یا کاهش ظرفیت ها و آنالیز کارنامه داوطلبان سال های گذشته و سپس بررسی رتبه ی خود با توجه به شرایط گفته شده، می توانند دانشگاه های مد نظر و قابل قبولی را برای خود در نظر بگیرند. از آنجایی که در مقطع کارشناسی، با کسب رتبه قبولی داوطلبان ،50 درصد از راه موفقیت را طی خواهند کرد توصیه میکنیم با انجام انتخاب رشته هوشمندانه و اصولی به موفقیت کامل دست پیدا کنید.
در اولویت بندی رشته ها و دانشگاه ها در مرحله ی انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 چه عواملی مؤثر هستند؟ در اولویت بندی انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 بهتر است به مواردی که در ادامه ذکر می شود، توجه کنید.
 

ظرفیت های دانشگاه ها در ارائه رشته مورد نظر داوطلبان در مقطع کارشناسی ارشد

علاقمندی به رشته های درج شده در انتخاب رشته

اطلاع از هزینه های دوره های مختلف سراسری و دانشگاه آزاد – غیرا نتفاعی و .

توجه به رتبه کسب شده و ظرفیت رشته مورد نظر

توجه به مسیر دانشگاه های انتخاب شده

توجه به سطح علمی و کیفیت آموزشی دانشگاه های انتخاب شده

اطلاع از بازار کار رشته های مورد نظر و آینده شغلی آن

استعداد و توانایی ورود به رشته انتخاب شده

داوطلبان عزیز با توجه به نکات گفته شده می توانند انتخاب دقیق و درستی داشته باشند و از  آینده ی شغلی خود، در آینده نگرانی نداشته باشند.

نحوه بررسی انتخاب رشته ارشد

در این مقاله با تأکید بسیار در مورد اولویت بندی رشته ها و دانشگاه ها رو به رو شدید. دلیل این تأکید نحوه ی بررسی انتخاب های داوطلب در دفترچه انتخاب رشته می باشد. داوطلبان کارشناسی ارشد که مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98، شده اند. برای انتخاب رشته 100 گزینه پیش رو خواهند داشت. بررسی       

انتخاب رشته ارشد      داوطلب در کارشناسی ارشد از گزینه اول انتخابی شروع می شود. اگر ظرفیت رشته و دانشگاه مورد نظر به دست داوطلبانی که رتبه ی بهتری از شما را کسب کرده باشند، پر شده باشد، انتخاب دوم شما مورد بررسی قرار می گیرد و اگر باز هم ظرفیت پر شده باشد، انتخاب های بعدی شما به ترتیب گزینه های وارد شده مورد بررسی قرار می گیرد تا جایی که به ظرفیت خالی با توجه به رتبه کسب شده برسند.

شرایط انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

یکی از مهم ترین موارد قابل بررسی در اصول و نحوه ی انتخاب رشته ارشد 98، اطلاع از شرایط انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد. داوطلبان کارشناسی ارشد، برای تحصیل در این مقطع در ابتدا نیاز به کسب مدرک کارشناسی دارند و بعد از آن می توانند ثبت نام آزمون ارشد را انجام دهند و در صورتی که در اعلام نتایج ارشد، مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه و سایر دوره ها بودند، می توانند انتخاب رشته و دانشگاه را بر اساس اولویت انجام دهند. بنابراین داوطلبان برای موفقیت در انتخاب رشته نیازمند تلاش برای کسب رتبه برتر هستند.
 

 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته 98

طبق اعلام سازمان سنجش در دهه ی دوم خردادماه 1398، انتخاب رشته کارشناسی ارشد آغاز می شود. تاریخ انتخاب رشته ارشد از 12 خرداد ماه داوطلبان عزیز قبل از شروع به انتخاب رشته،       

انتخاب رشته ارشد      را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید.

نکات مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

برای موفقیت در پذیرش دانشگاه ها و رعایت اصول و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98، لازم می دانیم شما را به مطالعه ی نکات مهم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دعوت کنیم. تا بر اثر سهل انگاری و عدم توجه شما به نکات گفته شده، فرصت تحصیل در مقطع کارشناسی را از دست ندهید.
 

توجه به زمان و تاریخ های درج شده در دفترچه (زمان انتخاب رشته، زمان انتشار دفترچه راهنما و.)

مطالعه کامل دفترچه راهنمای ثبت نام و دفترچه راهنمای انتخاب رشته

توجه کد رشته و کد ضریب گرایش های مورد نظر

رعایت مواردی که در انتخاب رشته منطقی به شما کمک می کند.

در نهایت پس از انتخاب رشته ارشد ، پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله       

انتخاب رشته ارشد      بزنید.
اگر سوالی در زمینه اصول و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور   9099071974


مبل حصیری

این بار با معرفی   

مبل حصیری    همراه شما عزیزان هستیم ، کالاپلاست با معرفی مبل حصیری  با تشک شما را در انتخاب محصولی با دوام و با کیفیت یاری خواهد کرد ، برای اطلاع از ویژگی های  

مبل حصیری    همراه ما باشید.

ویژگی های مبل حصیری

علاوه بر زیبایی نیاز است از ویژگی ها و عوامل موثر در انتخاب یک صندلی مناسب برای فضای باز که قرار است در مقابل تاب آفتاب و باران قرار گیرد، مطلع شوید.

مبل حصیری  مناسب برای استفاده در فضاهای باز و باغ ها به کار می رود.
این مبل از جنس پلیمر خاص ساخته شده که مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت است ، با ظاهری زیبا و شیک به شکل حصیربافت در رنگ های متنوع و پرطرفدار عرضه می شود.
این مبل بسیار مقاوم و مستحکم می باشد ، بنابراین می توانید سالیان طولانی از این محصول با کیفیت و مقاوم استفاده کنید.
از دیگر ویژگی های  

مبل حصیری     این است که دارای تکیه گاه راحتِ متناسب با ستون فقرات طراحی شده ، است و همچنین جاگیری دسته های این مبل موجب تعادل و ثبات و راحتی بیشتر این مبل شده است.
جالب است بدانید که این مدل قابل مونتاژ و جدا شدن از هم است.
این مبل قابل شست و شو می باشد و با توجه به قیمت مناسبی که دارد می تواند به عنوان ست مناسبی در محیط های باز و دنج انتخاب شود.
با این انعطاف پذیری مبل حصیری  یک انتخاب مناسب است .
در ادامه می توانید ابعاد   

مبل حصیری      را مشاهده کنید.


صندلی

بهترین راه تبلیغات رستوران ، معرفی رستوران شما توسط مشتریانتان به دوستان و افراد خانواده است و یا حتی گاهی با عکسی که در فضاهای مجازی قرار می گیرد رستوران شما رونق بیشتری پیدا میکند، اما این اتفاق زمانی عملی می شود که محیطی زیبا و قابل توجه در رستوران خود ایجاد کرده باشید ، تنها رعایت استانداردهایی که موجب اخذ مجوز رستوران ، تالار و . می شود موفقیتی برای شما به همراه ندارد کسب و کار موفق زمانی است که مشتریان شما با رضایت کامل از محیط و غذا از رستوران خارج شوند تا مجددا در دفعات بعدی رستوران شما انتخاب شود و یا به سایر افراد معرفی شود، بنابراین انتخاب تجهیزاتی که در نگاه مشتریان گرامی اهمیت دارد بسیار مهم است ، میز و    

صندلی     های رستورن از بُلدترین تجهیزات رستوران شماست ، پیشنهاد می کنیم برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید با کالاپلاست همراه باشید تا یکی از محصولاتی که می تواند زیبایی و محیطی خاص و شیک برای شما به وجود بیاورد را معرفی کنیم.صندلی ، محصولی ست که قصد داریم خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.صندلی یکی از با کیفیت و زیباترین صندلی های رستورانی در بازار است.

ویژگی های صندلی

صندلی محصولی است که از ویژگی های بسیاری برخوردار است و می توانید از آن به عنوان یک محصول با کیفیت و مرغوب یاد کنید ، در ادامه ویژگی های این صندلی را ببینید.

مقاومت و طول عمر بالا
عمر بالای     

صندلی      مسلما برای تمامی رستوران داران از اولویت های خرید می باشد ، صندلی نیز یکی از از صندلی های مقاوم از نوع رستورانی است .

طراحی خاص و زیبا
صندلی از استاندارد های طراحی و ساخت مانند ابعاد استاندارد ، طراحی بر اساس ارگونومی و تکیه گاه بلند برای راحتی و حس بهتر در هنگام استفاده از آن ضروری است . مخمل استفاده شده به عنوان روکش این صندلی مرغوب و با کیفیت است.

همانطور که در تصاویر صندلی مشاهده می کنید زیبایی خاص محصول ، همه پسند و جذاب است و می توانید به عنوان محصولی که زیبایی رستوران شما را تضمین کند آن را انتخاب کنید.

امکان چیدمان روی هم
با توجه به قرار گرفتن     

صندلی      ها بر روی هم حمل و نقل و نگهداری از صندلی راحت تر انجام می شود.

قیمت صندلی با توجه به جنس و دوام بی نظیر آن مناسب است.

اگر تمایل به خرید     

صندلی      دارید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.
شما عزیزان می توانید صندلی را با میز 6 نفره دایره تاشو رینو قطر 150 سانت ست کنید.

 


تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

فرزند و والدین نمونه پیشینه تحقیق استفاده از اينترنت وشبكه هاي اجتماعي معماری دنیا و دیدگاهای رایج در این جهان تندیس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Parsys Green Energy سایت سرگرمی و تفریحی .::سايت نظامي آي آر ارتش|بزرگترین و متفاوت ترین سایت نظامی در ایران::. معرفی کالا فروشگاهی قیمت انواع فر شیرینی پزی صنعتی,قیمت فر گردان قنادی,قیمت فر قنادی اصفهانفر شیرینی پزی صنعتی-تنورگازی قائم شهر